trende

Türkiye Romanya Ev Taşıma

Türkiye Romanya Ev Taşıma

Türkiye Romanya Ev Taşıma

Evinizde bulunan tüm eşyaları, evinizi taşıdıkça yeni yerinize götürürsünüz. Peki, evinizi yurt dışına taşıdığınızda ne yaparsınız? Uzun süreli oturumlarda artık ev eşyalarınızı da götürebilirsiniz. Günümüzde daha da yaygın olan bu durum, kolay ve hızlı bir taşınma işlemidir. Türkiye’den Romanya’ya Ev Taşıma da aynı şekilde yapılabilmektedir. İşlemlerin yapılabilmesi için bazı yasal süreçlerin titizlikle takip edilmesi, izinlerin alınması gerekmektedir. Konu hakkında ki yüzeysel bilgilere hemen bakalım.

Türkiye Romanya Ev Taşıma İşlemlerinde Zaman Dilimleri

Bu sürecin doğru şekilde gerçekleşebilmesi için firmamız size her türlü desteği verebilecek kapasitededir. Yapılacak olan işlemler, yasal zorunluluklar ve istenişe eşyaların uygun şekilde hazırlanması da bu hizmet kapsamında olacaktır. Romanya ev taşıma sürecinde konsolosluk başvurusu yaparken hazırlamanız gereken bazı evraklar vardır.

Günü geçmemiş pasaport

Romanya’da oturma izni

Çalışma izni ya da okul kayıt sözleşmeleri

Romanya’da oturacağınız evin açık adresi

Geçiminizi sağlayabileceğinizi belirten maddi durum belgeleri

Tüm belgeleri hazır etmeniz ve başvurunuzu o şekilde yapmanız, iş akışınızı daha hızlandıracaktır.

Romanya Zati Eşya Taşımacılığı Kuralları Nelerdir?

Türkiye’den Romanya’ya Ev Taşıma

Öncelikle yukarıda belirtildiği şekilde konsolosluğa başvuru yaptığınızda, size yükleme için uyulması gereken bazı kurallar verilecektir.

  • Eşyalarınız içinde kesinlikle yakıcı, yanıcı ve patlayıcı madde bulunduramazsınız.
  • Eşyalarda bozulacak, akacak ve kokacak maddeler yer almamalıdır.
  • Yasal olarak geçişine izin verilmeyecek maddeler bulundurulmamalıdır.
  • Tüm eşyalar belirtilen şekilde paketlenmeli ve eşya listesi koli, paket üzerinde bulundurulmalıdır.

Bu şekilde Romanya zati eşya taşıma işlemlerini ticari eşyalardan ayırmış olarak, izin belgesi ile birlikte gümrükten geçirebilirsiniz. Kişisel kullanım eşyaları olarak bilinen bu eşyalar içinde farklı ürünler elenmelidir.

Romanya Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

İş akışının başlaması ile birlikte eşyaların toplanması da başlayabilir. Bu işlemi kendiniz yapmak istemezseniz, firmamızdan bir ekip size bu konuda yardımcı olmak için gelecektir. Bu hizmet ekstra ücretlendirilir. Gerekli olan şekilde tüm eşyalar derlenip, toplanarak Romanya ev nakliyesi için hazırlanır. İzinlerin alınmasının ardından yükleme ve gümrük için hareket başlayacaktır. Ayrıca gidilen yerde eşyaların evinize yerleştirilmesini isterseniz, bunu da firma yetkililerimize bildirmeniz gerekmektedir.

Romanya’ya Eşya Göndermek Kolay Mı?

Nakliye konusu dünya genelinde bir standarda oturmuştur. Kurallar değişmez ve aynı şekilde işler. Romanya’ya eşya gönderme için de bu kurallar geçerlidir. Kurallara uyulduğunda sorun ve sıkıntı yaşamadan en etkili şekilde taşınma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Sizlere tüm aşamalarda yardımcı olacak olan firmamız, uzun yıllardan beri alanında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Bu şekilde aksaklıklar yaşanmadan kolayca eşyalarınızı gönderebilirsiniz.

Romanya Ev Taşıma Firmaları

Türkiye Romanya Ev Taşıma

Türkiye Romanya Ev Taşıma

Taşınma işleminin belki de en zorlu ve karar vermesi en sıkıntılı süreci nakliye firması bulmaktır. Yapılan araştırmalar, güvensizlik ortamı ve yetkin firma bulamamak ciddi sorun olabilir. Ancak Romanya eşya taşıma şirketi olan firmamızla karşılaştığınızda, iş akışınızın ne kadar hızlı ve sağlıklı bir şekilde yürüyeceğini göreceksiniz. Etkin bir süreci birlikte yürüterek, hızlı bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Yüzlerce referans, uzman bir ekip ve teknolojik teçhizat ile firmamız sizin için her zaman hizmete hazırdır.

Romanya Ev Nakliyat İşlemleri

Alacağınız hizmetin kalitesi her zaman en farklı şekilde sizi memnun etmelidir. Bu nedenle gözünüzün arkada kalmadığı, en mükemmel ve sorunsuz taşınmayı istediğinizi biliyoruz. İş akışınızı doğru şekilde yönetecek firmamız, sizi en kısa sürede yeni evinize taşıyacaktır. İşte Romanya’ya taşınmak bu kadar kolay ve hızlıdır. Elbette anlaşacağınız firmanın deneyimi ve özellikleri taşınma için kesinlikle uygun olmalıdır. Aksi durumda sıkıntılı bir süreçle karşılaşabilirsiniz. Değişik birçok firma ile karşılaşacağınız için dikkatiniz yüksek olmalıdır.

 Romanya Ev Taşıma Fiyatları

Fiyat konusunu telefonda ya da mail yoluyla almanız maalesef mümkün değildir. Çünkü bu işlemde bazı değişkenler vardır. Stabil olarak eşyaların nereden alınıp nereye taşınacağı ve bu eşyaların hacimlerinin ne kadar olduğu fiyat konusunda belirleyicidir. Kısacası ister ülkeler arası ister Romanya evden eve nakliyat yaptırın, her zaman bu değişkenlerin bilinmesi önemlidir. Yapılacak fiyatlandırma, ön ekspertiz ile gerçekleşecek, etkili ve özel bir fiyat en iyi şekilde fiziksel kontrol ile elde edilecektir.

Romanya Evden Eve Taşımacılık

Türkiye Romanya Ev Taşıma

Türkiye Romanya Ev Taşıma

Ülke içinde yapılan nakliye biraz daha kolay ve hızlıdır. Bu aşamada belgelerin derlenmesi ve izin gibi durumlar söz konusu değildir. Bu nedenle Türkiye Romanya Ev Taşıma işlemlerinde daha hızlı hareket edilebilir. Firmamız ilgili lokasyonda farklı çözüm ortakları ile çalıştığından aktif birer anlaşma yapmıştır. Bu nedenle en özel nakliye hizmetini dilerseniz bu şekilde sizler de alabilirsiniz.

05.08.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?