Minivan Servisi

Anasayfa » Minivan Servisi

Minibüs Ekspres

Atlas Movers olarak Türkiye – Avrupa güzergahında güvenilir minibüs taşıma hizmetleri sunuyoruz. A’dan Z’ye tüm kadromuz ve hızla değişen hizmetimizle iş ortaklarımızın iş verimliliğini desteklemek için özenle çalışıyoruz. Atlas Movers’ın araçları ile ve özellikle Türkiye’de ucuz operasyonlar düzenliyoruz; Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Hollanda, İngiltere, İsveç, İsviçre, İtalya ve daha birçok ülkeye mesafeye bağlı olarak 36 – 72 saat ekspres posta hizmeti sunuyoruz. Minibüs ekspres teslimatları ile resmi tatil günü gibi özel günler kapsamına girmeden, adresinize uygun güzergah seçenekleri ile müşteri teslimatlarını en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Özel donanımlı minibüslerimiz ile müşterilerimize Türkiye ile Avrupa arasında kaliteli bir ulaşım deneyimi sunuyoruz. Ortalama 15 – 20m³ ve 1.3 tonluk aracımızla 7 gün 24 saat sevkiyat takibi ve güvenilir şekilde kapıdan kapıya teslimat garantisi veriyoruz.

Atlas Movers, Minibüs Ekspres Kargo Taşımacılığı hizmeti ile potansiyel müşterilerimize hava taşımacılığına göre çok daha hızlı ve ekonomik bir teslimat süreci vaat ediyor. Acil teslimatlarınız için en uygun güzergahta en hızlı araçlarımızı hazırlıyor ve tüm ekibimizle eşyalarınızın minibüs ekspres hizmetimizle teslim edilmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Minibüs Ekspres Taşıma hizmetimiz ile özellikle acil gönderilerinizi Avrupa – Türkiye güzergahında hızlı ve güvenli bir şekilde teslim ediyorsunuz. Teslimat süremiz kısadır ve zamanında hızlı bir şekilde teslim edebilmekteyiz. Atlas Movers olarak ekspres kargo hizmetimiz Minibüs ile aynı zamanda ekonomik bir lojistik olanağı sunabilmekteyiz. Araçlarımızı park edebileceğimiz geniş alanlarımız sayesinde Avrupa’nın hemen her yerine teslimat yapmak üzere kullanabiliyoruz.

Tüm taşıma süreci boyunca minibüslerimizle maksimum 1 transfer kullanıyoruz. Atlas Movers olarak şartlar ne olursa olsun en hızlı ihracat ve ithalat araçlarımızla her zaman tüm hızıyla yollardayız.  Lojistik hizmetlerimiz arasında ihtiyacınız olan tüm olanakları bulabileceğiniz geniş bir yelpazeye sahibiz. Kapsamlı lojistik altyapımız ve deneyimli personellerimiz ile tüm kargo hizmetlerimizde en iyi sonuçları alabilmeniz için çalışıyoruz. Güvenilir ve hızlı bir taşımacılık hizmeti sunarak dünyanın birçok bölgesine sevkiyatlar yapabilmekteyiz. İhtiyacınız olan tüm kargo işlemleri için servislerimizi inceleyebilir ya da bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?