trende

Türkiye Norveç Ev Taşıma

Türkiye Norveç Ev Taşıma
Türkiye Norveç Ev Taşıma

Türkiye Norveç Ev Taşıma

Türkiye Norveç Ev Taşıma

Hayatınızı bambaşka şekilde şekillendirmeye karar verdiğinizde, yurt dışında yaşamak gerçek anlamda etkili bir davranış olacaktır. Belki emeklilik, belki eğitim belki de iş için farklı bir ülkede yaşamayı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda hal böyle olunca da ev eşyalarınızı taşıma sorunsalı ile karşılaşırsınız. Aslında Türkiye’den Norveç’e Ev Taşıma ya da tam tersi bir durumda yapılması gereken işlemleri bilmeniz, bunları sırasıyla halletmeniz, taşınmanızı günler içinde gerçekleştirmenize neden olacaktır. Bunun yanı sıra etkin ve sorunsuz bir taşınma için firmamıza da konu hakkında ki sorularınızı yönelte bilirsiniz.

Türkiye Norveç Ev Taşıma Nasıl Yapılmaktadır?

Türkiye’den Norveç’e Ev Taşıma

Türkiye’den Norveç’e Ev Taşıma

Ülkeler farklılık gösterse de, ülkemizden farklı bir ülkeye ya da ülkeler arası taşınma işlemleri her zaman bir birine benzerlik gösterir. Norveç ev taşıma ilk adımı konsolosluk başvurusu ile başlar. Genel olarak sizden bazı belgeler istenir. Bunları hazırlar, eşyalarınızı seçimler, paketler ve gerekli izinleri alarak eşyalarınızı yükleyip yollarsınız. Bu işlemler doğru bir süreç yönetimi ile yapıldığında, taşınmanız günler içinde gerçekleşebilir.

Türkiye Norveç Ev Taşıma Süreci

Evinizde ki kişisel olarak kullandığınız tüm eşyaları, yaşadığınız ya da yaşayacağınız evinize götürmek biraz zorlu bir süreç gibi görünebilir. Ancak belirtilen şartlar sağlandığında Türkiye Norveç Ev Taşıma gerçekten kolaydır. Öncelikle konsolosluk başvurusunda aşağıda ki belgeleri hazırlamanız gerekir.

  • Oturma izni
  • Güncel tarihli pasaportunuz
  • İkamet adresiniz
  • İş/ oku için davet ya da sözleşme
  • Geçiminizi sağlayacağınızı belirten belge/ belgeler

Tüm evraklar, sizin gerçek anlamda Norveç’te oturacağınıza konsolosluğu inandırmanız anlamına gelir. Bu durumda da hemen nakliye belgeniz verilecektir.

Norveç Eşya Taşıma İşlemleri

Türkiye’den Norveç’e Ev Taşıma

Türkiye’den Norveç’e Ev Taşıma

Yasal olarak götürülecek eşyalar arasında yasak olanların olduğu unutulmamalıdır. Güvenli ve gümrük prosedürleri gereği eşyalar, gümrük incelemesinde bulunursa tüm eşyalarınıza el konulacaktır. Bu nedenle Norveç ev nakliyesi için yüke alınmayacak malzemeleri konsolosluktan öğrenmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda bu listeye bağlı kalarak eşyalarınızı hazırlayabilir, doğru şekilde eşyaların paketlenmesini sağlarsanız, sorunsuz bir taşınma yaşarsınız. Aksi durumda eşyalarınız size ulaşamayacaktır.

Norveç Zati Eşya Taşıma Nedir?

Kapsam olarak gümrükten muaf olmanız, zati eşyalarınız ile mümkündür. Peki, zati eşya nedir? Kişilerin yaşam şartlarını sağlayan, mutfak, yatak odası ve oturma odasında bulunan rutin kullanılan mobilya, elektronik eşya ve tekstil ürünleridir. Norveç zati eşya taşımacılığı kapsamına ticari mal olmayanlar girmektedir. Bu nedenle ticari olmayan ve gereksinim duyduğunuz ev eşyaları sizinle birlikte bu ülkeye taşınabilir. Yapılacak olan başvuru ve işlemler sonrasında sorunsuz taşınabilirsiniz.

Norveç’e Eşya Göndermek İçin Ne Yapılmalı?

Ev eşyası kapsamında gönderiler için önceliklerden bahsettik. Konsolosluğa bu durumu bildirmeniz gerekiyor. Alınacak izin ile izin belgesi olan bir araca eşyaların doğru şekilde yüklenmesi gerekmektedir. Bu izin belgesi yurtdışına eşya ve yük taşıyan tüm firma araçlarında bulunmalıdır. Norveç’e eşya gönderme kurallarına burada dikkat ederek eşyalar hazırlanmalıdır. Hazırlanan eşyalar hacimlerine göre konteyner ya da tır içine kapak alanlarına uygun şekilde yüklenecektir.

Norveç Ev Taşıma Firmaları

Türkiye Norveç Ev Taşıma

Türkiye Norveç Ev Taşıma

Beklentiniz mutlaka eşyalarınızın hasarsız, güvenli ve hızlı bir şekilde yeni yerinize taşınmasıdır. Genel olarak nakliye hizmeti baştan değil sonra belli olan kaliteye sahiptir. Bu nedenle anlaşacağınız Türkiye Norveç Ev Taşımareferanslı, kurumsal bir yapıda olmalıdır. Eşyalarınızın belirtilen şekilde iletilmesi, sizin sorunlarınızı çözüme odaklı yaklaşımı ile en doğru seçenekleri sunmalıdır. Kurumsal yapımız ve uzmanlığımızla uzun yıllardan bu yana taşımacılık yapmaktayız. Aynı zamanda bu deneyimi size de yaşatmak isteriz.

Norveç Ev Taşıma Fiyatları

Fiyat kapsamı aslında çok değişken içermez. Eşyaların hacimleri ve mesafe bu aşamada belirleyici konudur. Ancak talep edeceğiniz hizmetin içinde eşyaların toplanması, yasal sürece bağlı şekilde paketlenmesi ve yeni adresine yerleştirilmesi opsiyonel olarak sunulan bir hizmettir. Norveç evden eve nakliyat hizmeti ise sizin o ülke içinde, bize bağlı bulunan birimlerden talep edeceğiniz ekstra bir hizmettir. Bu nedenle firmamızla kontak kurmanız yeterli olacaktır.

Norveç Evden Eve Taşımacılık

Ülke içi ve ülkeler arası nakliyat işleyiş olarak birbirinden ayrı tutulur. Yasal süreç ülke içinde işlemez. Dilediğiniz eşyayı, dilediğiniz zaman ve şekilde yeni adresinize taşıtabilirsiniz. Norveç evden eve hizmeti alabileceğiniz firmamız, bölgesel ve ülke bazında çözümler sunarak, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındadır. Bu anlamda sorunsuz, hızlı ve güvenli bir ev taşıma sürecini dilediğiniz şekilde bizlerden talep edebilirsiniz.

05.08.2019
Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. İzmir de oturuyorum Norveç vatandaşıyım Norveç’e taşınmayı düşünüyorum Mart-Nisan ayında ev eşyalarımı ,mobilyalarımı Norveçin Bergen şehrine göndermek istiyorum fiyat ve prosedürler konusunda bilgi almak istiyorum iyi çalışmalar.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?