trende

Macaristan Ev Taşıma

Macaristan Ev Taşıma

Macaristan Ev Taşıma

Orta Avrupa ülkesi olan Macaristan, son yıllarda ekonomik kalkınma planlarıyla beraber birçok sektörde hızlı atılımlarda bulunmuştur. Bu sektörlerin başında gelen ev taşıma, özellikle son yıllarda Macaristan ekonomisine katıda bulunmuştur. Firmamız da Macaristan’ın yükselen sektörlerinden ev taşıma hizmetlerini yerine getirmektedir. Macaristan ev taşıma hizmetlerimiz süresi boyunca müşteri odaklı çalışma prensiplerimiz doğrultusunda bize güvenebilir. Her daim müşteri odaklı çalışma prensiplerimiz ve bu doğrultuda aldığımız planlar doğrultusunda size mükemmel hizmet sunmaktayız. Atlas Movers güvencesiyle ev taşıma işlemi bir sorun olmaktan çıkmaktadır.

Macaristan Ev Taşıma
Macaristan Ev Taşıma

Macaristan Ev Taşıma Hizmetlerinde Neden Bize Güvenmelisiniz?

Güven, bir işin başlamadan bitmesine ya da tüm işlemlerin kısa sürede ortadan kalkmasına neden olan faktördür. Bu anlamda güven, tüm sektörlerin olmazsa olmazlarındandır. Müşteri eşyalarını güven içerisinde bize vermeli ki bizde bu doğrultuda işlere girişelim. Bu anlamda müşterimize yeteri güveni verecek özelliklere sahip olmamız en temel kriter haline gelmektedir. Sektör içerisinde bulunarak kazandığımız ve firmamızı olumlu etkileyen özellikler arasında;

-Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz doğrultusunda devamlılığı sağlamaktayız. Aynı zamanda kalite standartların yüksek olması müşterinin yeniden bizi tercih etmesine yardımcı olmaktayız. Müşterilerimizin yeni taşıma ihtiyaçlarında bizden yana olması tüm motivasyon kaynağımızdır. 

-Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Deneyimli ve tecrübeli personel kadromuzla birlikte sunduğumuz profesyonel hizmet kalitesi sektörde ilerlememize yardımcı olmaktadır. Müşterilerimizin istek ve taleplerini gözetmekteyiz. Bu anlamda taşıma işlemi öncesi ve sonrası müşterilerimizin istek, talep ve sorunlarıyla yakından ilgilenmekteyiz. Bu şekil hizmet sunabilmek Lider Macaristan ev taşıma firması arasında yer almamıza yardımcı olmaktadır.

-Firmamız alt yapısına oldukça büyük yatırımlarda bulunmaktadır. Alt yapımıza ayırdığımız fon ve krediler sayesinde büyük gelişmeler gösterdik. Alt yapımıza gereken önemi vermemiz sayesinde birden çok müşterinin ürünlerini aynı anda kargolayıp aynı anda adrese teslim yapabilmektedir. Farklı bölgelerde bulunan müşterilerimize aynı koldan hizmet sunmaktayız. Projelerimizi sürekli olarak geliştirebilecek ortamı elbetteki güçlü alt yapımıza borçluyuz. Bu anlamda alt yapımız firmamızın temelidir. Bu temeli her geçen gün sağlamlaştırmakta ve üstüne beton atmaktayız. Firmamız bugün Türkiye merkezli en çok proje geliştiren nadir lojistik firmalarından birisi olmasının temel faktörü elbetteki alt yapıdır. Alt yapısı sağlam olmayan veya temel atmada güçlük geçen firmaların gelişimi olumsuz yönde gerçekleşir. Bu yüzden bizde Lojistik desteği vermeye başladığımız ilk günden itibaren bu fikir yapısıyla işlemlerimizi devam ettirmekteyiz. Bu sayede müşterilerimize de boş çevirmemiş olmaktayız.

Macaristan Ev Taşımacılığı İşleminde Depolama Desteklerimiz

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak Macaristan ev taşıma hizmetlerinde 3 aya kadar ücretsiz depolama imkanı sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz de eşyalarını koyabileceği yer bulmaktadır. Depolama desteklerimiz, birçok firmanın yapmadığı ya da yapamadığı bir hizmettir. Fakat firmamız kurulduğu günden itibaren tüm Uluslararası taşıma işlemlerinde ücretsiz depolama imkanı sunmaktadır.

Firmamız devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm belge ve izinleri sorunsuz şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede hem devlet tarafından oluşabilecek problemlerini ortadan bir nebze olsun kaldırmakta hem de müşterimizle güven ortamını oluşturmaktayız. Bunun yanı sıra işlem öncesi müşterimize yapacağımız işi ve gerekli olan birkaç izni hem yazılı hem de sözel olarak beyan etmekteyiz. Bu sayede müşterimizin kafasında oluşabilecek soruları ortadan kaldırmaktayız.

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak Uluslararası Macaristan Ev Nakliyat İşlemlerinde Eşyalarla İlgili Bilgi Alımları

Atlas Movers olarak müşterilerimizin bize emanet etmiş olduğu tüm ürünlerle alakalı müşterimize devamlı bilgi vermekteyiz. Bu sayede müşterimiz, ürünleri hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Aynı zamanda eşyalarının nerede olduğunu öğrenmesi, işlerini kolaylaştırmaktadır. Müşterilerimizin işini kolaylaştırmak için uğraştığımız bu çaba sonucunda hızlı yükselişler göstermektedir. Aynı zamanda bu tür bilgi aktarımları müşterimizle devamlı olarak konuşma fırsatı bulmaktadır. Bu sayede müşterimiz kendisini özel hissetmekte bu da bizim oldukça hoşumuza gitmektedir.

Altas Movers Lojistik A.Ş olarak tüm iletişim adreslerimiz günün her saati hizmet sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin bize ulaşması oldukça kolaydır. Tek tuş ile bize ulaşabilir ve lojistik hizmetlerimizden sorunsuz ve kesintisiz yararlanabilirler. 

Macaristan Evden Eve Taşıma Ücretleri :
2021 – 2022 Macaristan Evden eve taşıma Fiyatları  Almanya Ev Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

Macaristan Ev Taşıma

Macaristan Ev Taşıma

31.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?