trende

İrlanda Ev Taşıma Fiyatları

İrlanda Ev Taşıma Fiyatları

İrlanda Ev Taşıma Fiyatları

Avrupa’nın Kuzey batısında kalan İrlanda’ya son dönemde eşya taşıma işlemlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Yılın belirli aylarında sunmuş olduğumuz İrlanda ev taşıma hizmetlerimiz kapmasında müşterilerimizin paket ve eşyalarınızı sorunsuz taşımaktayız. Profesyonel ve kaliteli bir şekilde yerine getirdiğimiz ev taşıma hizmetlerimiz süresi boyunca işlemlerimizin her daim arkasındayız. İrlanda ev taşıma fiyatları konusunda sağladığımız avantajlarla birlikte sektörün yükselen ve markasına değer katan firmalar arasında yer almaktayız.

İrlanda Ev Taşıma Hizmetlerinde Farkımız

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak tüm Uluslararası ev taşıma hizmetlerinde diğer firmaların bir adım önünde olmak için çalışmaktayız. Müşterilerimiz tarafından da en iyi ve profesyonel hizmeti aradıklarını görmekteyiz. Bu yüzden gerek dijital anlamda gerekse iş sahası bakımından farkımızı konuşturmak Atlas Movers Lojistik’in tmeelini oluşturur. Bu anlamda farkımızı çoğunlukla şu gibi noktalarda konuşturmaktayız:

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmetlerimiz doğrultusunda rekabet oranımız günden güne artış göstermekteyiz. Üstün hizmet kalitemizin tadına bir kez varan müşterilerimiz ilerleyen dönem içerisinde de tercihini bizden yana kullanmaktadır.

-Firmamız anlaşılacağı üzere müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz ve projede adı geçen tüm farklı işlemlerde işimizin sonuna kadar arkasındayız. Bu yüzden müşterilerimizin işlem öncesi, işlem sırasında veya işlem sonrasında oluşabilecke problemlerin önüne geçmekteyiz. Müşterilerimizin mağdur olmaması için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Bu anlamda müşterilerimizin istek, talep ve yorumlarını önemsemekte ve yeni işlerimize bu doğrultuda hareket etmekteyiz. Firmamızın en büyük farkı da hatalarından ders çıkartarak marka değerini daha hızlı arttırabilmektir. Başarıya ve kaliteye yanlış yapılmadan gidilmez fakat hatalardan ders çıkarmak başarının adresidir. Firmamız da sunduğu tüm hizmetlerde bu düşünce yapısıyla hareket etmektedir.

-Firmamız yarım asıra yakındır Dünyanın dört bir farklı coğrafyasına eş zamanlı olarak uluslararası nakliyat işlemi sunmaktadır. Nakliyat sektöründe özellikle uluslararası işlemlerde detaylar, firmaları oldukça boğmaktadır. Bu gibi durumlarla tekrarca yüzleşmek beraberinde olaylara bakış açını da genişletmeye imkan tanımaktadır. Firmamızın bakış açısının değişmesi ve yeni stratejiler getirmesinde ki en büyük etken uzun yılların verdiği deneyimdir. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi ve birikim sektörde adımlarımızı hızlandırmamıza yardımcı olmaktadır.

destek

İsviçre Ev Taşıma Hizmetlerinde Covid-19 Pandemisine Karşı Neler Yapıyoruz?

-Firmamız Covid-19 Pandemisinin tüm Dünyada yayılmaya başladığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış durumdadır. Bu anlamda içiniz rahat olsun ister hijyen ve temizlik konusunda da tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Ofislerimizin tüm noktalarını ayrıntılı olarak temizletmekteyiz. Bu sayede kapalı alanlarda oluşabilecek ve insan sağlığına zarar teşkil eden tüm haşere ve mikroplardan kurtulmaktayız. Hijyen ve temizlik konusunda titiz davranan müşterilerimiz bu şekilde ofislerimize daha rahat ziyaret etmektedirler. Aynı zamanda ofislerimiz içerisinde dezenfektan, kolonya ve maskeler bulunmaktadır. Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz tebdirler doğrultusunda ofislerimizde rahatlıkla cayımızı içebilirsiniz. 

İsviçre Ev Taşıma İşlemlerinde Size Ne Gibi Avantajlar Sunmaktayız?

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak sadece taşıma işlemi yapmamaktayız. Bunun yanı sıra müşteri isteğine de bağlı olarak paketleme işlemlerinde de görev almaktayız. Profesyonel ve deneyimli kadromuz sayesinde ürünlerinizi sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde paketlemekteyiz. Geniş paketleme işlemlerimiz sayesinde eşyalarınızı sorunsuz ve eksiksiz taşıyabilmekteyiz. Aynı zamanda Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak ücretsiz bir şekilde 3 aya kadar depolama imkanı sağlamaktayız. Depolama imkanlarımız sayesinde müşterimizin karşılaşabileceği olumsuz durumlarda yanımızı müşteri tarafından olduğunu belli ettirmektedir. Bizi tercih eden müşterini her daim arkasındayız. Tüm işlemlerimizde ve sağladığımız tüm imkanlarda da bunu net bir şekilde göstermekteyiz.

minivan

İrlanda Ev Taşıma Fiyatlarını Şekillendiren Unsurlar

İrlanda ev taşıma fiyatları her firmanın kendi gelir-gider durumuna göre değiştirdiği bir unsurdur. Bu yüzden bu unsurlara kısaca olsa değinmekte büyük fayda var:

-Taşınacak olan ürünlerin cinsi ve ağırlığı

-Müşterimizin taşıma öncesi veya taşıma sırasında istediği ve maliyet gerektiren özel istekleri

-Taşıma mesafe aralığı gibi etkenler Uluslararası ve İrlanda ev taşıma fiyatlarının değişkenlik göstermesine neden olan noktalar arasındadır. 

2021 – 2022 İngiltere Eşya Taşıma Fiyatları İngiltere Eşya Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 €
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

Firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm soruların cevapları aynı zamanda özel fiyat listesi almak için e posta adreslerimizden veya telefon numaralarımızdan bizimle ulaşabilirsiniz. Keyifli ve Sağlıklı Günler Dileriz. 

02.04.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?