trende

Gemi ile Eşya Taşıma

Gemi ile Eşya Taşıma
Gemi ile Eşya Taşıma

Gemi ile Eşya Taşıma

Gemi ile Eşya Taşıma

Gemi ile Eşya Taşıma

Gemi ile Eşya Taşıma

Türkiye’de gelişen lojistik sektörü ile birlikte birçok yerli firma dünyanın birçok ülkesinde nakliye hizmeti vermektedir. Ülkeler arası sınırların yavaş yavaş kalkmaya başlamasıyla birlikte insanlar da yeni ülkelere taşınmaktadır. Bu süreçte kıtalar arası uzak bir ülkeye taşınma durumu da olabilir. İşte bu durumda gemi ile eşya taşıma söz konusu olabilir. Mesela Amerika gibi uzak bir ülkeye taşındığınızda uçak ya da gemi seçenekleri ile eşya taşımanız gerekmektedir. Bu süreçte gemi taşımacılığı daha uygun maliyetlerle yürütülmektedir.

Kıtalararası eşya taşımacılığı firmaları ülkemizde çok sınırlıdır. Çünkü bu hizmet çok detaylı bir çalışma işlemi ve büyük bir yatırım gerektirmektedir. Firmamız sizlere düzenli olarak deniz yolu taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Ev eşyalarınızı ya da ofisinizi başka bir ülkeye taşıtmak istiyorsanız doğru çözümleri firmamızda bulabilirsiniz. Şirketimizin nakliye sürecine uygun olan gemileriyle dünyanın birçok ülkesine eşyalarınızı sorunsuz olarak ulaştırıyoruz. Ayrıca ülkemizin her noktasından sizlere bu hizmeti vermekteyiz. Hem yakın hem de uzak birçok ülkeye eşyalarınızı deniz yoluyla ulaştırabilirsiniz.

 

Deniz Yolu Taşımacılığı

Uluslararası lojistik sürecinde ülkemizde gelişmeler sürekli olarak gelişerek devam etmektedir. Bu yüzden de eşyalarınızın hızlı, güvenilir ve en uygun maliyetlerle taşınması adına deniz yolu taşımacılığı tercih eden müşteri portföyü her geçen gün artmaktadır. Bir taşınma işleminde en yüksek maliyetlerden biri eşyaların taşınması olacaktır. Bu süreçte uzun mesafelerde en uygun maliyete sahip taşımacılık hizmetleri daha çok tercih edilmektedir. Ülkemizde deniz yolu taşımacılığının da gelişmeye başlamasıyla birlikte denizyolu ulaşımı daha çok tercih edilmeye başlamıştır.

Eşyalarınızı denizyolu ile taşıtacaksanız konteyner taşımacılığı ile hizmet alacaksınız demektir. Ürünleriniz firmamıza ait konteynerlerde güvenli bir şekilde istediğiniz ülkeye taşınmaktadır. Aynı zamanda firmamız bu süreçte eşyalarınızın evden alınması sürecinde de sizlere destek olmaktadır. Ürünlerinizin gemilere nakli de personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Uluslararası deniz yolu taşımacılığı hizmetimiz kapsamında tüm ürünleriniz ekiplerimiz tarafından paketlenmektedir. Paketleme işlemi sırasında eşyalarınızı en iyi şekilde koruyacak malzemeler kullanılır. Yapılan paketlemenin yeterli görülmemesi durumunda gemi ile eşya taşıma öncesinde ek paketleme çözümleri de sizlere özel olarak sağlanmaktadır.

Gemi ile Eşya Taşıma Ücretleri

Gemi ile eşya taşıma ücretleri uzun rotalarda çok daha uygun maliyetli hizmetlerdir. Bu yüzden sizler de uzak bir yere taşınıyorsanız firmamızın deniz yolu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bu süreçte fiyata etki eden bazı dinamikler vardır. Bunun yanı sıra eşyalarınızın ebadı, varacağı ülke ve limanlarda uygulanan ek talepler gibi durumlar maliyeti etkilemektedir. Firmamız sizlere avantajlı fiyatlarla hizmet vermektedir.

Eşyalarınızı uluslararası nakliye firmaları arasından bizi seçerek taşıtmak isterseniz eksper personellerimiz evinize gelir ve eşyalarınızı inceler. Bu süreçte eşyalarınız için en uygun fiyat belirlenir. Aynı zamanda sonrasında ise eşyalarınızın listesi çıkarılır. Yukarıda belirttiğimiz detayları dikkate alarak sizlere bir fiyat çıkartılır. Eksper görevlimizden denizyolu taşımacılık fiyatları hakkında bilgi almak için bilgi hattımızı arayın.

Denizyolu Taşımacılığı Firmaları

Türkiye üç tarafı denizlerle çevrili bir yarımada olduğu için tarihin her döneminde denizyolu taşımacılığı gelişmiştir. Özellikle belli limanlar bu konuda uluslararası arenada büyük üne sahiptir. Aynı zamanda bu süreç günümüzde eşya taşımacılığı konusunda da gelişmiştir. Denizyolu taşımacılığı firmaları yerli imkanlarla her geçen gün dünyada güçlü aktörler olmaya başlamıştır.

Tamamen kendi alt yapısıyla sizlere gemi ile eşya taşıma konusunda hizmet veren firmamız; profesyonel kadrosu, müşteri odaklı nakliye çözümleri, son model araçları ve farklı hizmet seçenekleriyle sizleri bekliyor. Şirketimiz uluslararası eşya taşımacılığı alanında kurumsal bir hizmet vermektedir. Firmamızla ticari ürünlerinizi, ofis malzemelerinizi, kişisel eşyalarınızı ve ev eşyalarınızı istediğiniz adrese taşıtabilirsiniz.

Denizyoluyla Eşya Taşıma

Başka bir ülkede yeni bir yaşama başlamak maliyetli bir iştir. Hele ki bu ülke Türkiye’ye uzaktaysa masraflarınız daha da artacaktır. Aynı zamanda bu süreçtabii ki eşyalarınızı yanınızda götürme isteğiniz de çok doğaldır. Sizlere bu konuda etkili çözümler sunabilmek adına firmamız farklı nakliye seçenekleri sunmaktadır.

Denizyolu eşya taşıma hizmetlerimiz sayesinde istediğiniz ülkeye en uygun maliyetlerle eşyalarınızı ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu süreçte eşyalarınızın gemiye nakli, gemi ile gideceği ülkeye ulaştırılması, gemiden alınarak yeni adresinize nakli ve yeni adresinizde kurulması süreçleri ücretimize dahildir ve sigortalı hizmet sayesinde eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. Tüm bu detaylar hakkında 444 7 691 numaralı hattı arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gemi ile Eşya Taşıma
Gemi ile Eşya Taşıma
06.11.2019
Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Kaan Erdoğan dedi ki:

    Merhaba, İstanbul-kozyatağı’ndan Ecuador-Cuenca’ya evimizi taşıyacağız. Yaklaşık hacim 30m3’tür. Kasa veya piyano içermemektedir. Fiyat ve operasyon hakkında bilgi edinmek isterim. Teşekkürler.

    Yalçın Kaan Erdoğan

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?