trende

Çözüm Ortaklarımız

Anasayfa » Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız:

Atlas Movers olarak sunmuş olduğu tüm lojistik hizmetler için birçok uluslar arası firma ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Bu çözüm ortaklıkları neticesinde karşılıklı sağlanan iş birliği dünya genelinde birçok ülkede hizmetlerimizi en etkin şekilde gerçekleştirebilmemizi sağlıyor. Uluslar arası çözüm ortaklarımız arasında yer alan bazı firmaları sizlere tanıtmak gerekirse:

FIDI:

FIDI, 100’de fazla ülkede gerçekleştirmiş olduğu uluslar arası lojistik hizmetleri ile küresel anlamda birçok firma ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. FAIM kalite etiketine sahip ve düzenli olarak EY tarafından denetlenen bu uluslar arası lojistik firması en kapsamlı taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. FIDI, firmamızın en özel çözüm ortaklarımızdan biridir.

IAM:

Atlas Movers olarak çözüm ortaklarımızdan biri olan IAM, Uluslar arası Nakliyeciler Birliği olarak bilinmektedir. Nakliye sektörünün en büyük küresel ticaret birliği olarak tanınmaktadır. 2000’den fazla üyesi bulunan 170’den fazla taşınma, nakliye, kargo ve lojistik gibi hizmetler sağlayan şirketler topluluğudur. 1962’den beri IAM, işlerini ve markalarını geliştirmek için programlar, kaynaklar, üyelik korumaları ve benzersiz ağ oluşturma fırsatları sunmaktadır. Böylece çözüm ortaklarının büyümelerine ve başarılı olmalarına yardımcı olmaktadır.

FAIM PLUS:

FIDI PLUS, 100’den fazla ülkede üyeleri bulunan uluslar arası taşınma ve yer değiştirme şirketlerinin bünyesinde bulunduğu en büyük küresel gruplardan biridir. FIDI’ye bağlı tüm şirketlerin ortak noktası yüksek düzeyde kaliteli hizmet sağlamaktadır. Ve bunu müşterilerine kanıtlayabilmelidir. Tüm FIDI üyeleri için zorunlu olan FAIM kalite etiketi ve bağımsız bir üçüncü taraf olan EY tarafından denetlenen kalite standarttı oluşturmaktadır.

ERKENDE VERHUIZERS:

Erkende Verhuizers, Hollanda merkezli bir uluslar arası ticaret birliğidir. Şirketlerde bağımsız olarak düzenli olarak test edilen ve bakımı yapılan kalite standartları sağlar. Bağımsız olarak çevrimiçi müşteri incelemeleri sunar.

FEDEMAC:

Fedemac, 1959 yılında kurulan ve merkezi Frankfurt, Almanya’da bulunan bir kuruluştur. Avrupa Nakliyatçılar Federasyonu olarak da bilinen FEDEMAC, taşıma endüstrisindeki en iyi lojistik firmalarını bünyesinde barındırır. Toplam 27’den fazla ülkeyi kapsayan 1.600’den fazla lojistik şirketin haklarını temsil ediyoruz. Üyelerine ticari ve yasal hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duyulan tüm araçları sağlayan 60 yıl boyunca hem Avrupa’da hem de dünya çapında olağanüstü bir başarı göstermektedir.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?