Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Zati eşya taşımacılığı standart nakliyat işlemlerine göre daha ciddi bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü bu süreç ciddi manada bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Zati eşya, kişisel eşyalarınız olarak tanımlanabilir. Bu yüzden bu konuda her firmadan hizmet almak doğru olmaz. Bunun yanı sıra Uluslararası zati eşya taşımacılığı ise oldukça farklı bir boyuttur. Çünkü gerek gümrüklerde gerek de paketleme sürecinde profesyonel olmak gerekir. Aynı zamanda firmamız sizler için kişisel eşyalarınızı birçok farklı yaklaşımla taşımaktadır. Bu sayede eşyalarınızın Türkiye’de adresinizden alarak güvenli bir şekilde istediğiniz şehre ulaştırıyoruz. 

 

Eşyalarınızın gideceği ülkenin sizlerden talep ettiği tüm belgelerin bir kopyası firmamızda da olmalıdır. Bu yüzden belgeler konusunda müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Kurumsal bir yapıya sahip olan şirketimiz, yurtdışı zati eşya taşımacılığı konusunda sizlere tüm süreçlerde destek olmaktadır. Bu anlamda ekiplerimiz tüm süreç boyunca eşyalarınızı büyük bir ciddiyetle taşımaktadır. Bu süreçte zati eşya olarak neler taşınmaz diyorsanız sizler için; 

 • Giyim ve yolculuk eşyası 
 • Elektronik cihazlar 
 • Müzik aletleri 
 • Spor ve oyun aletleri 
 • Sağlık cihazları  
 • Mutfak eşyası 
 • Tüketim maddeleri gibi ürünlerin bu gruba girmediğiniz söyleyebiliriz. 

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Firmaları 

Uluslararası zati eşya taşımacılığı profesyonellik ve titiz bir çalışma gerektirmektedir. Bu yüzden verilen hizmetlerde görev alacak personeller özel seçilmelidir. Aynı zamanda tüm belgeler eksiksiz bir şekilde tamamlanmalı hem de eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yeni adresinize ulaştırılmalıdır. Aynı zamanda firmamız yurtdışı eşya taşımacılığı konusunda her aşamada ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Ekiplerimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerdir. Bunun yanı sıra bu süreçte bizlere teslim etmeniz gereken bazı belgeler vardır; 

 • CMR Anlaşması ile ilgili belge kopyası 
 • Eşyanın gideceği ülkede sizler için verilen oturma izni belgesi 
 • İlgili ülke tarafından sizlerden istenen ek belgeler 

Uluslararası zati eşya taşımacılığı firmaları ülkemizde bu süreçler konusunda bilgi sahibi olan şirketlerdir. Bu yüzden başka bir ülkeye taşınmayı düşünüyorsanız süreci tek başınıza yürütmeniz zor olacaktır. Bu anlamda profesyonel bir destek almak için hemen bizimle iletişime geçin. Firmamız sizlere bu süreçte yardımcı olacak tüm detayları paylaşacaktır. Paketlemeden kuruluma kadar tüm süreçlerde personellerimiz her an hizmetinizdedir. 

Uluslararası Zati Eşya Taşıma 

Uluslararası zati eşya taşıma süreçlerinde taşınacak eşyaların kapladığı alan ve özelliklerine göre özel olarak çalışma planlaması yapılmaktadır. Bu anlamda bu süreçte öncelikle eksper ekibimiz bir inceleme yapmaktadır. Bu anlamda sonrasında ise istediğiniz ülkeye eşyalarınızın sorunsuz ulaşması adına tüm çalışmalar yürütülmektedir.  Aynı zamanda bu süreçte ekiplerimiz en uygun taşıma modeli, paketleme malzemeleri, boşaltma şekli ve depolama konusunda tüm detayları belirlediğimiz eylem planına göre yürütürler. 

Yurtdışı zati eşya taşıma hizmetimizde taşımalarımız sigortalı şekilde yapılmaktadır. Aynı zamanda personellewrimizin çalışmaları sırasında eşyalarınızın zarar görmesi durumunda maddi boyut anlaşma yapılan şirkettedir. Bu anlamda zarar tutarınız neyse sizlere nakit olarak ödenir. Bu sayede aklınız eşyalarınızda kalmaz. Zaten personellerimizin titiz çalışmaları sayesinde eşyalarınız sorunsuz olarak yeni adresinize ulaşmaktadır. 

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Fiyatları

Uluslararası taşımacılık yapan firmalar kişisel eşyalarınızı da taşımaktadır. Bu sayede Zati eşyalarınızın taşınması profesyonellik gerektiren bir alandır. Bu yüzden de özel eşyalarınız konusunda fiyatlar biraz daha farklı olmaktadır. Bu süreçte ülkemizde profesyonel hizmet veren firmalardan fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Firmamız uluslararası zati eşya taşımacılığı fiyatları belirlerken öncelikle sizin talebiniz doğrultusunda eksper görevlisini evinize yollamaktadır. Bu süreçte eşyalarınızın yapısı, kapladığı alan ve taşınacağı ülke gibi farklı kriterler göz önüne alınarak bir fiyat belirlenmektedir. Belirlediğimiz fiyatlar tamamen sizlere özeldir. Uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmetlerimizde kişisel eşyalarınızı başka ülkeden Türkiye’ye getirmek için de destek alabilirsiniz. 

Uluslararası Zati Yük Taşıma 

Uluslararası zati yük taşıma konusunda şirketimiz sektördeki tüm ihtiyaçlara cevap veren profesyonel bir çalışma sistemine sahiptir. Her detay alanında deneyimli personeller tarafından yürütülmektedir ve tüm hizmetlerimiz garanti kapsamı içinde yapılmaktadır. Bu sayede sizler de zati eşya taşıma hizmetlerimiz sayesinde istediğiniz ülkeye kişisel eşyalarınızı güvenli bir şekilde ulaştırabilirsiniz.  

Türkiye’den başka ülkeye kişisel eşyalarınızı ulaştırma ya da başka ülkelerden Türkiye’ye zati eşyalarınızı getirme konusunda bizlerden istediğiniz an bilgi ve destek alabilirsiniz. Bu sayede müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız her türlü özel eşyanızı sorunsuz olarak adresinize ulaştırmaktadır. Bu anlamda güvenilir ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için 444 7 691 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Nakliyat 5
Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı
16.11.2019
Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Serhat dedi ki:

  Çok iyi bir nakliye şirketisiniz tebrikler

 2. Merhabalar 

  İstanbul beylikduzunden almanya bremen ev eşyamı taşımak istiyorum. 3+1 evde oturmaktayim.  Burdan eşyalarının paketleyip yüklenmesi ve almanyada indirilip kurulması konusunda fiyat teklifi alabilirmiyim. Birde ortalama kaç günde eşyalarımı varış yerinde olur tahmini 

  Iyi çalışmalar dilerim

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?