trende

Uluslararası Mobilya Taşıma

Uluslararası Mobilya Taşıma
Uluslararası Mobilya Taşıma

Uluslararası Mobilya Taşıma

Uluslararası Mobilya Taşıma

Her insan yeni mobilyalar alma ya da mobilyalarını ev taşıma sürecinde sorunsuz olarak yeni adresine aktarılmaktadır. Bu yüzden büyük zorluklar çekebilir. Bu durumda ise mobilyalarınızın başına bir şey gelecek korkusu içinizi sıkabilir. Hele bir de farklı bir ülkeye taşıyorsanız vay halinize! Aynı zamanda Uluslararası mobilya taşıma hizmeti diğer nakliye süreçlerinden daha zorlu bir süreçtir. Eşya taşıma işlemlerine farklı ülkeler girdiğinde sizleri bekleyen yol dışında farklı zorluklar olabilir. İşte bu süreçte tüm işlerin üstesinden gelmek için kaliteli bir lojistik firmasıyla çalışmanız çok yerinde olur.  Bir lojistik firması tercih ettiğinizde;

 • Mobilyalarınızı taşıtmayı düşündüğünüz ülke için gerekli olan tüm belgeler firma tarafından size bildirilir. Yapmanız gereken işlemler konusunda etkili bir müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz.
 • Eşyalarınız gümrükte bir sorun çıkmaması adına gümrükleme işlemi daha profesyonel şekilde yapılır.
 • Eşyalarınızın paketleme süreci kaliteli malzemelerle tamamlanır. Bu sayede taşıma anında mobilyalarınızın başına gelebilecek her türlü tehdit bertaraf edilmiş olur.
 • Uluslararası mobilya taşıma işleminde deniz yolu, hava yolu ya da kara yolu gibi farklı seçeneklerle eşyalarınızı güvenli bir şekilde ve en ekonomik yolla taşıtabilirsiniz.
 • Profesyonel ekipler eşliğinde yapılan taşıma işleminde eşyalarınız en modern yöntemlerle istiflenir ve adresinizdeki demontaj ve montaj işlemleri de personeller tarafından gerçekleşir.
 • Gideceğiniz yerde depolama ihtiyacınız varsa alt yapısını tamamlamış bir lojistik firması size bu konuda destek olabilir.

uluslararası mobilya taşıma

Profesyonel Uluslararası Mobilya Taşıma  Hizmeti

Atlas Movers uluslararası mobilya taşıma hizmetini Avrupa kıtasına ve dünyanın birçok ülkesine sağlam altyapısı ile gerçekleştirmektedir. Bu hizmeti alırken profesyonel bir nakliye sürecinde şu aşamalardan geçersiniz:

 • Başvuru ve Belirleme: Öncelikle farklı bir ülkeye taşınmaya karar verdiğinizde profesyonel bir şirket ile iletişime geçmeniz gerekir. Aynı zamanda Atlas Movers uzun yıllık tecrübesiyle size bu konuda destek olabilir. Öncelikle bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtmak istediğinize dair bir başvuruda bulunarak randevu oluşturursunuz. Daha sonra eksper görevlimiz belirlenen zaman diliminde evinize gelerek taşınacak olan mobilyalarınızı belirler ve bir liste oluşturur. Aynı zamanda bu listeye göre eşyalarınızı taşırken kullanılacak malzemeler ve çalışacak ekipler belirlenir. Ardından size bir fiyat teklifi sunulur. Sizler bu teklifi kabul ederseniz süreç başlar.
 • Sigortalama ve Paketleme: Eksper görevlisinin yaptığı liste doğrultusunda sizler için bir sigortalama işlemi yapılır. Bu listeye göre tüm eşyalarınız imzalanan bir sözleşme ile güvence altına alınır. Evinizden alınarak diğer adrese ulaşana kadar geçen süre içinde başına bir zarar gelmesi muhtemel bir ihtimaldir. Fakat bu durumda tüm masraflar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Ayrıca belirlenen tarihte ekipler evinize gelerek tüm mobilyalarınızı uluslararası mobilya taşıma standartlarına uygun olarak paketler. Aynı zamanda paketleme malzemelerinde eşyalarınızın sağlamlığı ilk kıstastır.
 • Yükleme ve Gümrükleme: Beyaz eşya ya da koltuk takımı gibi mobilyalarınızın küçük araçlarla ülkeler arasında taşınması imkansızdır. Bu yüzden nakliye işlemi son model tırlarla gerçekleşir. Yükleme işlemi eşyalarınızın yapısına uygun olarak uzman personeller tarafından istifleme yöntemiyle gerçekleşir. Gümrükleme ise gümrüklerdeki uluslararası standartlara uygun olarak paketlenip taşınmasıdır. Atlas Movers tecrübesi gümrüklerde hiçbir sorun yaşamayacağınız şekilde eşyalarınızı yüklemektedir. Bu sayede en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaştırır.
 • Teslimat ve Montaj: Belirlenen tarihte istediğiniz ülkeye eşyalarınız ulaştırılır. O bölgedeki uzman ekipler tarafından eşyalarınız indirilir. Daha sonra özenle paketleri açılır ve fazlalık malzemeler toplanarak yeni adresiniz temizlenir. En son aşamada ise eşyalar gösterdiğiniz yerlere yerleştirilir. Bir eşyanın montaj edilmesi gerekiyorsa görevli marangozlar bu işlemi gerçekleştirir ve nakliyat süreci sona erer.

Uluslararası Mobil Taşıma İşleminde Atlas Movers Tecrübesi

Atlas Movers firmamızı uluslararası eşya taşıma hizmetinde tercih etmeniz için şu sebepleri sayabiliriz:

 • Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir bu işi yapan bir yönetime ve ekip kadrosuna sahiptir.
 • Tüm ekip üyelerimiz işe başlamadan önce nakliye konusunda zorlu bir hizmet içi eğitimden geçmektedir. Bu süreçte eğitimi başarıyla tamamlayan kişiler ekiplerimize dahil olarak göreve başlarlar.
 • Araçlarımız uluslararası taşıma standartlarına uygun son model taşıtlardır.
 • Depolama hizmetimiz nakliye yaptığımız tüm ülkelerde mevcuttur.
 • Uluslararası mobilya taşıma hizmetini deniz, hava, kara, demir yolu gibi birçok yolla sağlamaktayız.
 • Hizmetlerimiz sırasında sizlere 7/24 ücretsiz müşteri hizmetleri desteği sağlıyoruz.
 • Uluslararası Mobilya TaşımaUluslararası Mobilya Taşıma

  Uluslararası Mobilya Taşıma

11.10.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?