Türkiye İzlanda Ev Taşıma

Türkiye İzlanda Ev Taşıma

Türkiye İzlanda Ev Taşıma

Yurtdışına ev eşyalarınızı göndermek istediğinizde bazı sorunlarla karşılaşacağınız kesindir. Ancak bu sorunların yanıtını alacağınız doğru bir nakliye firması bulduğunuzda, aslında eşya taşıma işlemlerinin o kadar da zor olmadığını görebilirsiniz. İzlanda ev nakliyat konusunda deneyimli bir firma ile anlaştığınızda, işlerinizi gayet başarılı ve hızlı şekilde sonlandığına şahit olursunuz. Elbette bunun için doğru firmayı bulmak da oldukça zor bir aşamadır.

Türkiye İzlanda Ev Taşıma İşlemlerinde Belirli Kriterler

Tüm nakliye işleri gibi yurtdışına ev eşyası taşımanın da belli başlı kuralları, aşamaları ve iş akış şekli vardır. Ülke içinde nakliyeden biraz daha farklı olan bu sistem, doğru yönetildiğinde sorun çıkarmaz. İzlanda ev eşyası taşıma konusunda firmamızdan dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Yapmanız gereken iletişim formu ya da telefon numaramızı arayarak bize ulaşmaktır. Kurumsal yapıya sahip olan nakliye firmamız, sizler gibi yüzlerce müşterimizin nakliye işini kısa sürede, sorunsuz olarak sonlandırmıştır.

Türkiye’den İzlanda’ya Ev Taşıma

Türkiye İzlanda Ev Taşıma İşlemlerinde Doğru Firmayı Nasıl Bulurum?

Türkiye İzlanda Ev Taşıma

Türkiye İzlanda Ev Taşıma

Bu aşamada ilk olarak firmamızla görüşerek işlemler hakkında ön bilgilendirmeyi alabilirsiniz. Sonrasında konsolosluk için gerekli olan evrakları hazırlamanız gerekecektir.

  • Pasaport
  • Oturma izni
  • Çalışma ya da okuyacağınız okula dair kabul yazısı
  • İzlanda’da ikamet edeceğiniz adres
  • İzlanda’da geçiminizi nasıl sağlayacağınızı beyan ve belgelerle ispat

Konsolosluk bu belgeleri sizden isteyecektir. İzlanda’ya eşya göndermek için ön onay ve evrak kontrolü yapılacak, sonrasında izin için gerekli formlar doldurulup, onaylanarak size verilecektir.

İzlanda’ya Eşya Gönderme Nasıl Yapılır?

Konsolosluk başvuru işlemleri bittikten hemen sonra nakliye ve eşyaların toplanması ile alakalı olan işlere başlayabilirsiniz. Bu işlemi yaparken firmamızdan da destek alabilir, ücret karşılığında standartlara uygun paketlenmesini sağlayabilirsiniz. İzlanda’dan Türkiye’ye eşya taşıma işinde de Türk konsolosluğu ile görüşerek, getirdiğiniz eşyaları geri götürmek istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz bu aşamada da firmamızın desteğini talep edebilirsiniz.

İzlanda Eşya Taşıma Süreci

Zorlu gibi görünse de aslında işi öğrendiğinizde etkin ve kesin sonuçları alacağınızı bilmelisiniz. Genel olarak Türkiye İzlanda Ev Taşıma konusunda soruları bu makalede cevaplamaya çalıştık. Ancak bire bir görüşmeler yaparak, anlık sorularınızı da müşteri temsilcimiz cevaplayabilir. Yapılacak olan resmi başvuru ve evrak işlerinde dilerseniz yetki belgesi verebilir, dilerseniz kendiniz işlerinizi takip edebilirsiniz. Bu şekilde araca yüklenme ve İzlanda’da eşyaların yerleşmesi gibi ufak detayları da bizimle çözebilirsiniz.

Türkiye İzlanda Ev Taşıma Ne Demektir ve Nasıl Gerçekleşmektedir?
Türkiye’den İzlanda’ya Ev Taşıma

Türkiye’den İzlanda’ya Ev Taşıma

Bu kavramı incelediğimizde, zati yani kişisel anlamına geldiğini göreceksiniz. Bir nevi, götüreceğiniz eşyaları ticari olanlardan ayırmak için kullanılan bir tabirdir. Yapmak istediğiniz İzlanda’ya taşınmak ve orada yeni evinize kurma fikri, kişisel eşyalarınız için geçerli olacaktır. Bu şekilde ticari mallara uygulanan gümrük giderlerinden de kurtulmuş, yurt içinde eşya taşır gibi eşyalarınızı farklı bir ülkeye taşımız olursunuz.

İzlanda Ev Taşıma Fiyatları Ne Civardadır?

Bu işin maliyetinin tahmin ettiğinizden daha düşük olacağını öncelikle söylememiz gerekir. Artan rekabet ve taleplerin de tatminkar olması nedeni ile ücret tarifleri düşmüştür. Kilometre ve metreküp belirlendikten sonra size kemik bir fiyat verilir. Türkiye İzlanda Ev Taşıma için ise orada ki birimlerimizden fiyat almanız daha uygun olacaktır. Genel olarak eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi opsiyonel bir hizmet olduğundan, kemik ücrete istenirse ilave edilir.

İzlanda Evden Eve Taşıma Yapılır Mı?

Elbette İzlanda’da da istediğiniz bir evden başka bir eve nakliye yapabilirsiniz. İlgili birimlerimiz ile görüşerek bu konuda da destek alabilirsiniz. Türkiye İzlanda Ev Taşıma işlemleri de ülkemizde ki gibi iş akışına sahiptir. Bunun için ayrıca belge almaya, izinler düzenletmeye gerek yoktur. Bu nedenle dilediğiniz yerden, ülke içinde dilediğiniz başka bir adrese ikametinizi alıp, eşyalarınızı da taşıma olanağına sahipsiniz.

İzlanda Zati Eşya Taşımacılığı Konusu Nasıl Yapılıyor?
Türkiye’den İzlanda’ya Ev Taşıma

Türkiye’den İzlanda’ya Ev Taşıma

Bu sistemin neyi kapsadığını yukarıda biraz açmaya çalıştık. Bir insanın yaşamını sürdürmek için gerek duyduğu temel eşyalara, zati eşya adı verilir. Yatağınız, masanız, çalışma odanız, mutfak eşyalarınız gibi temel gereksinimleriniz zati eşya kapsamına girmektedir. İzlanda ev taşıma firmaları bu eşyaları beyana dayalı olarak taşımaya yetkilidir. Yani gerekli izinler alındıktan sonra, izin belgeli olan taşıma firmaları ülkemizden diğer ülkeye bu eşyaları taşıyabilir. Firmamız da bu konuda oldukça fazla deneyime sahip olduğundan, işlemlerinizi sorunsuz şekilde halledebilecektir.

 

08.08.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?