Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor

Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor
Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor

Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor

Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor

Ülkeler arası nakliye koşulları iyileşerek, daha hızlı ve konforlu bir hale gelmiştir. Bu nedenle etkili ve farklı taşımacılık devreye girmiştir. Bu kapsamda ülkemizden İrlanda ev eşyası taşıma daha hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. İrlanda hükümeti ülkemizden gelenleri eşyaları ile kabul ediyor. Bunun için ülkemizde bulunan İrlanda konsolosluğuna ön başvuru yaparak işlemlere başlıyorsunuz. İşlemlerin detayları hakkında size iş akış formu verilecektir. Bu formda neler yapmanız, hangi sırayla yapmanız gerektiği konusunda yardımcı olacaktır.

Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor Noktasında Merak Edilen Husular

Genel olarak bir ülkeden başka ülkeye eşya göndermek ile ticari mal göndermek arasında farklılıklar vardır. Bunun ayrımını yapabilmek için gönderilecek ev eşyalarının zati olduğunu beyan etmeniz ve listelemeniz gerekir. İrlanda’dan Türkiye’ye eşya taşıma da tam tersi durumda aynı kurallar çerçevesinde değerlendirilmemektedir. Bu şekilde ülkeler arası gümrük işlemleri de farklı şekilde uygulandığından, eşyalarınız için gümrük ödemek zorunda kalmazsınız.

rlanda Ev Nakliyat

İrlanda Eşya Taşıma Konusunda Nasıl Destek Alırım?

İrlanda’ya eşyalarınızı gönderirken, bu konuda deneyimi olan profesyonel firmalardan destek almanız önerilir. Sorunsuz bir iş akışı için izin belgesi olan, uzman personel ile sizlere destek sunacak olan bir firma, her anınızda size en iyi desteği sağlayacaktır. Firmamız İrlanda ev nakliyesi konusunda tecrübesiyle uzun yıllardan beri sektörde öncü konuma gelmiştir. Bu açıdan sizler de seçim yaparken firmamızın uzmanlığından yararlanabileceğinizi unutmamalısınız.

Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor sorularına net cevaplar

Kişisel eşyalarınızı bir ülkeden başka bir ülkeye, kendi kullanımınız şartı ile gönderebilirsiniz. Başka bir ülkede yaşamaya başladığınızda, ülkenizde bulunan eşyaları satmak ya da depoda bırakmak istemezsiniz. Bu nedenle İrlanda zati eşya taşımacılığı hizmetini tercih edebilirsiniz. Geleneksel yöntemlerden çok daha hızlı ve ekonomik olan bu nakliye şekli, bütçenize dost bir yaklaşım sağlayacaktır. Bu sayede yeni eşyalar almak yerine eşyaları kendinizle birlikte götürebilirsiniz.

Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor Sorularına Firmaların Cevapları

Evet. Bu konuda ülkemizde başta gelen birkaç firma bulunuyor. Ülkeler arası ev eşyası taşıma prosedürlerine uygun taşımacılık yapan firma sayısı azdır. Bunun en büyük sebebi, işin uzmanlık gerektirmesidir. İrlanda eşya taşıma şirketi seçerken, geçmiş deneyim ve tecrübelere bakmanız önemlidir. Genel olarak nakliye firmaları uluslar arası dolaşım şartlarını yerine getiremez. Gerekli izin belgelerine sahip olmayabilirler. Bu da eşyalarınızı güvensiz bir ortama teslim etmek anlamına gelmektedir.

Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor

Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor

İrlanda Ev Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Konsolosluğa izin için başvuru yaptığınızda sizden eşyalarınız ile alakalı bazı yaptırımlar istenir. Yurt dışına çıkacak zati eşyaların tümünde bu şartlar aranmaktadır.

 • Eşyalarınızı paketlerken titizlik göstermeli, uluslararası eşya paketleme standartlarına uygun şekilde kolilemelisiniz.
 • Ürünler içinde yanıcı, yakıcı, akıcı, patlayıcı ürünler yer almamalıdır.
 • Her koli üzerinde içerik kısmı İngilizce olarak yer almalıdır.
 • Kokacak, bozulacak ve yasaklı gıda ürünleri koliler içinde bulunmamalıdır.

Eşyalarınızı İrlanda’ya taşınmak istediğinizde yukarıda sayılan genel kurallara uymanız önemlidir. Aksi takdirde, gümrükte eşyalarınız takılabilir.

İrlanda’ya Eşya Göndermek

Eşyalarınızı güvenli şekilde paketlemek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizler de standartlara uygun olarak paketleme yapabilirsiniz. Diğer taraftan eşyalarınızı elemenizi, gerçekten gerekli olanları almanızı öneririz. Bu şekilde İrlanda’ya eşya gönderme maliyetiniz de düşecektir. Küçük çağlı kiralık depo hizmetimizi değerlendirerek, uygun fiyatlarla depolama alanımızda kalan eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

İrlanda Ev Taşıma Fiyatları

Eşyalarınızın kaplayacağı hacim, nakliye fiyatının en önemli belirleyicisidir. 10luk ya da 20lik konteynerler sizlere farklı fiyatlardan tahsis edilecektir. Bu nedenle İrlanda evden eve nakliyat fiyatlarında mesafe kadar ürünlerin hacimleri de önemlidir. Ayrıca alınacak olan hizmette, eşyaların paketlenmesi, yeni adresinizde eşyaların açılması ve yerleştirilmesi gibi hizmetleri de ekstra ücretler ödeyerek alabilirsiniz.

Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor

Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor

İrlanda Evden Eve Nakliye Çözümleri

Sizlere her zaman en doğru, hızlı ve güvenli hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Bu açıdan bakıldığında doğru personel, doğru araçlar ve teçhizat ile hareket edilmektedir. Türkiye İrlanda Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor konusunun ciddi ve önemli olduğunun farkındayız. Sizlere uygun ve etkin bir iş sunarak, memnuniyetinizi yüksek seviyelere çıkartmayı hedeflemekteyiz. Bu makale size konu hakkında yüzeysel bilgiler vermeyi, aynı şekilde etkin sonuçlara en hızlı şekilde nasıl ulaşabileceğinizi anlatmak için verilmiştir. Firmamız ile iletişim kurduğunuzda en etkin çözümleri sizlere sunarak, iş akışının her anında yanında olacağımızı bilmenizi isteriz. Türkiye’den İrlanda’ya Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor sorusuna cevabını bulabildiyseniz ne mutlu

09.08.2019
Ziyaretçi Yorumları (3)
 1. Serpil dedi ki:

  İstanbul’dan İrlanda Dublin’e mobilya taşıma konusunda bilgilendirme geçmenizi rica ediyorum.
  Teşekkürler,

 2. Emel Topuz dedi ki:

  Merhaba,
  Birkac parca esyamizi Turkiyeye gondermek istiyoruz. 100 kg i ve orta boy 10 koliyi gecmeyecek yuk icin sizden fiyat teklifi almak istiyoruz.

 3. Seyfi TOPUZ dedi ki:

  Irlanda’dan Turkiye’ye taşınacak paketlenmiş ev eşyaları var. Toplam ağırlık 100 KG. Fiyat konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?