Macaristan Uluslararası Nakliyat

Macaristan Uluslararası Nakliyat

Avrupa’nın orta kesiminde kalan son yıllarda gerek ekonomi gerekse diplomatik anlamlarda büyük başarılar elde ede Macaristan. bu bağlamda Uluslararası nakliyat sektöründe de olumlu çalışmalar göstermektedir. Sektörün birçok farklı dala ayrılması ve bu dalların kendi içerisinde çeşitlenmesi sektöründe gelişme gösteren devletlerde daha etkili kılmıştır. Macaristan uluslararası nakliyat işlemlerinde firmamızda önemli başarılara imza atmış bulunmaktadır. Macaristan uluslararası nakliyat işlemleri süresi boyunca müşteri odaklı çalışamalarımızın yanı sıra her daim müşterilerin istek, talep ve sorunlarına yerinde müdehala etmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerine, yorum ve taleplerine anında ve yerine müdehalelerde bulunamamız müşterilerimizin de oldukça hoşuna gitmektedir. 

Macaristan özellikle Lojistik anlamında önemli avantajlara sahiptir. Bu avantajları iyi kullanan devlet, ülkesi içerisinde ve uluslararası nakliyat işlemlerinde her daim yenilikçi hareket etmektedir. Aynı zamanda yurt dışı çalışan firmalarda önemli çalışmalara imza atan devlet kısa sürede ülkesi içerisinde büyük gelir kapısı açmıştır. Türkiye-Macaristan arası nakliyat işlemlerinde de hız kazanması firmamızın da Macaristan’a yönelmesine vesile olmuştur. Çoklu nedenlerden ötürü ihtiyaç duyulan tüm Macaristan uluslararası taşımacılık ve nakliyat işlemlerinde Atlas Movers hizmet sunmaktadır.

destek

Neden Biz?

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Üstün hizmet kalitesi sektörde bulunan birçok Macaristan Uluslararası Nakliyat firmaları arasında farkımızı belli ettirmektedir. Aynı zamanda kalitemiz ve olaylara farklı açılardan bakabilme becerimiz sayesinde nakliyat firmaları arasında farkımızı konuşturmaktayız.

-Profesyonel ve deneyimli çalışan kadromuz ve son teknoloji dizayn edilmiş ekipman araç gereçlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda müşterimizin emanet etmiş olduğu tüm eşyaları asansör yardımıyla tırlara yükleyip tekrardan asansör yardımıyla adrese teslim etmekteyiz. Asansörlerimizin tüm işlemlerimizde aktif olarak kullanmaktayız. Bu sayede eşyalarınızı güven içerisinde tırlarınıza yüklemekte ve adrese teslimatı gerçekleştirmekteyiz.

-Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarda bulunmaktadır. Bu anlamda müşterilerimizin istek, talep ve sorunların üzerinde yoğunlaşmaktayız. Ayın belirli günlerinde personel ekibimizle toplantılar düzenleyerek müşterilerimizin bizden en çok istedikleri noktaya kendimizi odaklamaktayız. Bu sayede hızlı yükselişler ve proje alanlarımızı devamlı olarak geliştirmekteyiz. Bu gibi özellikleri bünyemizde barındırmamız sayesinde müşterimiz de yeni işlerinde tercihini bizden yana kullanmaktadır. Müşteri kazandıktan sonra şan, şöhret, para, marka değeri gibi özellikler kendiliğinde gelecektir. Biz de bu anlamda tercihlerimizi her daim müşteriden yana kullanmaktayız. Aynı zamanda müşterimizin yüzünü güldürecek Macaristan uluslararası nakliyat fiyatları sunmaktayız. Avantajlı fiyatlarımız bulunmaktadır.

-Fiyatlarımızın yanı sıra 3 aya kadar depolama desteği sunmaktadır. 3 aya kadar ücretsiz ve herhangi bir para talep etmeden sunmuş olduğumuz depolama hizmetlerimiz müşterimizin de problem çekmemesine yardımcı olmaktadır. 

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak Covid-19 Pandemisine Karşı Önlemlerimiz

Firmamız Covid-19 Pandemisinin dünya çapında yayılmaya başladığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Bu anlamda devamlı olarak kullandığımız alanlarda dahil olmak üzere ofislerimizi dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda ofislerimiz içerisinde kolonya, dezenfektan ve maskeler bulunmaktadır. Bu sayede özellikle virüs konusunda tereddütte kalan müşterilerimizin içinin rahat olsun isteriz. Ofislerimize uğrayabilir, temizlik işlemlerinden geçirdiğimiz fincanlardan kahvemizin tadına bakarabilirsiniz.

Macaristan Uluslararası Nakliyat İşlemlerinde Kurumsal Firma Farkı

Kurumsal nakliyat firmaları bu gibi özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Kurumsal firmalar ile yerel firmaların arasındaki en belirgin fark mühimmattır. Mühimmat, müşterinin ihtiyaç duyduğu kadar personel tedariği ve bunun gibi etkenler kurumsal firmaların ve yerel firmaların arasındaki farktır. Aynı zamanda Kurumsal firmalarda onlarca farklı tır modeli bulunmaktadır. Bu tır modelleri her türden evin büyüklüğüne, her türden eşyanın hacmine göre farklı modellerimiz bulunmaktadır.

minivan

Macaristan Uluslararası Nakliyat İşlemi Öncesi Yaptığımız İşlemler

Araç içi bakımlarımız; Yola çıkacak tüm tırlarımızı geniş iç ve dış bakımlara tabi tutmaktayız. Sorunsuz ve eksiksiz iç ve dış bakımlarımız mevcuttur. Bu sayede yolculuk esnasında araçtan kaynaklanabilecek olumsuz koşulların önüne geçmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin eşyalarınızının bizimle güvende olduğununun garantisini sunmaktayız. Firmamız bazı özel durumlar haricinde tüm sorumluluğu üstüne almaktadır. 

Macaristan Evden Eve Taşıma Ücretleri :
2021 – 2022 Macaristan Ev Taşıma Fiyatları Macaristan Ev Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

31.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?