Macaristan Uluslararası Evden Eve Taşıma

Macaristan Uluslararası Evden Eve Taşıma

Macaristan Uluslararası Evden Eve Taşıma

Avrupa’nın orta kesiminde kalan ve lojistiği bakımından sürekli gelişim gösteren Macaristan, birçok sektör dalında gözle görülür değişimler göstermektedir. Bu sektörlerin başında gelen evden eve taşıma hizmetlerinde de önemli başarılara imza atmıştır. Sektörün hızlı bir şekilde Avrupa’ya kayması ve Macaristan’ın Avrupa’nın ortasında yer alması firmamızın da çalışma sahasını genişletmesini sağlamıştır. Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak son yıllarda müşteri tarafından oldukça talep edilen Macaristan uluslararası evden eve taşıma hizmeti sunmaktayız. Ev içerisinde taşınma ihtiyacı duyulan tüm eşya ve edevatları sorunsuz paketlemekte ve gereken adrese teslim etmekteyiz. Profesyonel ve kaliteli bir şekilde sunmuş olduğumuz evden eve taşıma hizmetleri sayesinde müşteri potansiyelimiz günden güne artış göstermekteyiz. Birçok farklı ülkede geniş kadromuzla hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Macaristan Uluslararası Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Gümrük İzin ve Belgeleri

Uluslararası çapta taşıma işlemi sunmadan önce gümrük belgelerinin sorunsuz hazır olması gerekmektedir. Özellikle sınır geçişlerinde gösterilmesi gereken bu belgeler eşyaların yola devam etmesi için kritik öneme sahiptir. Firmamız da taşıma öncesi ihtiyaç duyulan tüm eşyaların belgelerini hazır etmektedir.

destek

Macaristan Uluslararası Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Üstün Hizmet Kalitemiz; Firmamız kurulduğu günden itibaren Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz üstün hizmet standartlarımızın yanı sıra her daim müşteri odaklı işlem kalitemiz sektörde adımlarımızı hızlandırmamıza yardımcı olmaktadır. Firmamıza başvuran tüm müşterimize birçok avantaj tanımaktayız. Bu sayede müşteri nakliyat işleminde ihtiyaç duyduğu tüm hizmet kollarını tek seferde yararlanmaktadır. Aynı zamanda tüm Macaristan Uluslararası taşıma işlemlerinde 3 aya kadar depolama imkanı tanımaktayız.

Müşteri Memnuniyetimiz; Firmamız her daim müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalar göstermektedir. Bu anlamda müşterilerimizin istek, talep ve yorumları katımızda büyük öneme sahiptir. Müşterimizin bizden gerekli görmüş olduğu tüm durumlarda istenileni en kısa sürede yerine getirmekteyiz. İşlerimizde her daim müşteri odaklı çalışmamız sayesinde günümüzde Lider Uluslararası evden eve taşıma firmaları arasındayız. .

Deneyim ve Tecrübemiz; Firmamız uzu yıllar boyunca aktif olarak Dünya’nın birçok farklı bölgesinde nakliyat hizmeti sunmaktadır. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerimiz doğrultusunda çalışmalar devam etmekteyiz. Uzun yıllar firmamızı yoğurmuş ve deneyim katmıştır. Firmamız da uzun yılların vermiş olduğu deneyimi tüm hizmetlerde göstermektedir. .

Günün Önemli Saatlerinde Sürekli Olarak Çalışmamız.: Firmamız hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren yoğun bir sürece girmiş bulunmaktadır. Gününün sadece akşam ve gece saatlerinde çalışmamaktayız. Fakat siz değerli müşterilerimiz bu saatlerde de bize mesaj atabilirsiniz. Biz en kısa sürede gelen mesaj ve maillerinizi cevaplamaktayız. Günün diğer saatlerinde aktif olarak çalışmalarımız devam etmekteyiz. Gün içerisinde kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

minivan

Macaristan Uluslararası Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlem ve Tedbirler

Firmamız Covid-19 Pandemisinin görülmeye başladığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Bu anlamda devamlı olarak kullanmış olduğumuz ofis ve bürolarımızı dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda ofislerimizde dezenfeksiyon, kolonya ve maskeler mevcuttur. Bu sayede özellikle hijyen ve temizlik konusunda titiz bir tutum sergileyen müşterilerimizin de ofislerimize uğramalarına olanak sağlamaktayız. Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz tedbirler ve kaliteli hizmet avantajları sayesinde işiniz emin ellerdedir. 

Macaristan Uluslararası Evden Eve Taşımacılık İşlemlerinde Devletimizin Bizden Gerekli Gördüğü İzin ve Belgeler

Firmamız kurulduğu günden itibaren devletimizin bizden gerekli görmektedir. Firmamız da gerekli görülen tüm belge ve izinleri harfiyen yerine getirmektedir. Aynı zamanda gümrük belgelerimiz taşıma işlemi öncesi yerine getirilmektedir. Bu sayede taşıma işlemi sırasında gümrük izinleri nedeniyle karşılaşılacak problemlerin önüne geçmekteyiz.

Macaristan Uluslararası Evden Eve Taşıma
2021 – 2022 Macaristan Uluslararası Evden Eve Taşıma
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

02.02.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?