Zati Eşya Taşımacılık

Zati Eşya Taşımacılık
Zati Eşya Taşımacılık

Zati Eşya Taşımacılık

Zati Eşya Taşımacılık

Nakliye hizmetleri ülkemizde her geçen gün gelişen bir ağa sahiptir. Yurtiçi ve uluslararası alanda yapılan Zati eşya taşımacılık işlemleri ile kişisel eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı giderme amacıyla kullandığınız eşyalarınızı güvenle başka yerlere de götürebilirsiniz. Kişisel eşyalarınızı Atlas Movers kalitesi ve tecrübesiyle taşıttığınızda;

  • Eşyalarınız belirttiğiniz adresten yeni adresinize güven içinde götürülür. Taşıma işlemi esnasında gerçekleştirilen profesyonel yaklaşım, ortaya hiçbir zarar çıkmadan eşyalarınızın yeni adrese ulaşmasını sağlar.
  • Atlas Movers sorumluluk alan bir firmadır. Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü zarar şirket politikası gereği karşılanacaktır.
  • Hem yurtiçinde hem de yurtdışındaki gelişmiş hizmet ağı sayesinde şirketimizin kendi bünyesindeki profesyonel ekiplerden hizmet alırsınız.
  • Farklı bir ülkeye eşya götürme aşamasında sizlerden beklenen tüm başvuru detayları hakkında size yol gösterilir. Böylece sizler için bu süreç zorlu olmaktan çıkar.
  • Alacağınız eksper hizmeti sonrasında eşyalarınızın en sağlıklı şekilde taşınabilmesi adına gerekli ekipmanlar ve personeller taşıma günü adresinizde hazır olurlar.
  • Zati eşya taşımacılık hizmeti ile size ait özel eşyaların tamamı; çok katlı alanlarda indirme, sürtünme, düşürme ve diğer faktörlere bağlı olarak eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmek için her türlü önlem alınır.

Zati Eşya Taşımacılık Nedir?

Zati eşya; günlük olarak kullandığımız kişisel ev eşyalarımız olarak tanımlanabilir. Giysilerimizden tutun da evdeki mobilyalar, mutfak gereçleri, beyaz eşyalar, elektronik eşyalar ve kişisel bakım ürünleri gibi eşyalar bu sınıfa girer. Zati eşya taşımacılık hizmetleriyle uluslararası taşıma işlemlerinde yasak olmayan tüm ev eşyalarınızı gideceğiniz yerdeki evinize götürebilirsiniz. Patlayıcı ve kesici özelliklere sahip ürünler yasaklı listededir. Bunun dışında yasaklı olmasa da özel izin ve rapor gerektiren zati eşyalar da vardır. Bu eşyalar gıda ürünleri ile antikalar olarak açıklanabilir.

Zati eşyalarınızı taşırken transfer işlemi için gümrük mevzuatlarına hakim bir firma ile çalışmanız önemlidir. Bu taşımacılık türü ticari eşya taşımacılığı prosedüründen daha farklı işlemektedir. Ekstra bir masrafla karşılaşmamak adına taşınma işleminizi gerçekleştirmek için bir sözleşme imzalamayı da unutmayınız. Böylece eşyalarınız ve ödeyeceğiniz tutar garanti altına alınmış olacaktır.

Zati Eşya Taşımacılık

Zati Eşya Taşımacılık

Zati Eşya Taşımacılık işlemi nedir?

Zati eşya taşımacılığı prosedürleri daha farklı olan bir hizmettir. Bu yüzden de profesyonel bir destek alınması şarttır. Atlas Movers olarak sizlere uzun yılların verdiği tecrübemizle çözümler sunuyoruz. Taşıma işlemlerimizin aşamaları;

Belirleme: Kişisel eşyalarınızı taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce eşyalarınızın arasında neler olduğunu belirlememiz gerekir. Bunun için bizimle iletişime geçtiğinizde eksper görevlimizi adresinize yolluyoruz. Görevlimiz yasaklı bir eşya olup olmadığına bakıyor. Ayrıca özel izin alınması gereken eşyalar varsa bunları belirliyor. Bununla birlikte eşyalarınızın bir listesi yapılarak gerekli ekipmanlar belirleniyor ve taşıma işlemi için fiyat teklifi sunuluyor.

Sigorta Sözleşmesi: Sigorta sözleşmesi, zati eşya taşımacılık hizmetinde eşyalarınızın başına gelecek olası zararlara karşı imzalanan bir dokümandır. Eşyalarınızın bir zarar görmesi durumunda sigorta şirketi tarafından tüm zararınız karşılanır. Böylece de maddi bir zarara uğramazsınız. Ancak bizler kişisel eşyalarınızın manevi değerini bilerek ortaya çıkabilecek tüm zararları önlemek adına gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

Paketleme ve Gümrükleme: Kişisel eşyalarınızın listesine göre ekiplerimiz en güvenli paketleme malzemelerini adresinize getirmektedir. Burada özenle yapılan paketleme işlemi ile eşyalarınız güvence altına alınıyor. Böylece yeni adresinize aradaki mesafe uzun olsa da bir zarar ortaya çıkmadan ulaştırılıyor. Zati eşyalarınızın gümrükleme süreci biraz daha farklıdır. Bu yüzden de Atlas Movers olarak bu sürece hakim olan personellerimiz ile eşyalarınızın sorunsuz olarak taşınmasını sağlıyoruz.

Taşıma ve Yerleştirme: Siz belirttiğimiz sürede eşyalarınızı yeni adresinize ulaştırıyoruz. Farklı bir ülkedeki hizmet ağımızla da sizlere en profesyonel hizmeti veriyoruz. Zati Eşya Taşımacılık hizmeti ile eşyalarınızı ulaştırdıktan sonra yerleştirme işlemlerini de sizler adına yapıyoruz.

Zati Eşyalarınızı Atlas Movers Güvencesiyle Taşıtın

Zati eşyaların taşınması işlemi son derece özel bir uygulamadır. Çünkü bu eşyalar en ufak bir zarar gördüğünde geri dönülmesi güç sonuçlar ortaya çıkabilir. Bizler sizin için özel olan eşyaları önemsiyoruz ve taşıma işleminin her aşamasında güvenli bir süreç yürütmek adına gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Zati eşya taşımacılık hizmeti ile sizler de kişisel eşyalarınızı Atlas Movers güvencesiyle taşıtın.

Zati Eşya Taşıcılık

Zati Eşya Taşımacılık

 

03.10.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?