trende

Yurtdışına Taşıma Yapan Firmalar

Yurtdışına Taşıma Yapan Firmalar
Yurtdışına Taşıma Yapan Firmalar

Yurtdışına Taşıma Yapan Firmalar

Yurtdışına Taşıma Yapan Firmalar

Yurtdışına Taşıma Yapan Firmalar

Yurtdışına Taşıma Yapan Firmalar

Türkiye’de nakliye hizmeti her geçen gün gelişse de yurtdışına taşıma yapan firmalar hala yeterli gelişme göstermemiştir. Bu alanda kurumsallaşma henüz yeni yeni ortaya çıkmaktadır. Üstelik kurumsal uluslararası nakliye firmaları daha çok İstanbul ve İzmir gelmektedir. Bu anlamda sektör büyük oranda gelişmiş büyük şehirlerde hizmet vermektedir. Bu yüzden ülkelerarası taşınma işlemleriniz için iyi bir şekilde araştırma yapmalısınız. Aynı zamanda bu süreçte sizleri doğru yönlendirecek firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat tecrübesi sayesinde eşyalarınızı yeni adresinize sorunsuz şekilde ulaştıracak firma sayısı sınırlıdır.  

 

Firmamız tüm bu kısıtlı ortamda tüm yurtdışı eşya taşıma süreçlerinizde sizlere profesyonel ve kurumsal bir destek sağlamaktadır. Bizimle istediğiniz ülkeye taşınma konusunda çözüm bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu süreçte sizlere resmi izinlerin alınması, belgelerin hazırlanması, eşyalarınızı taşınması ve yeni adresinizdeki çalışmalarda destek olmaktayız. Firmamızın personelleri nakliye alanında uzun yıllardır görev alan kişilerdir. Ayrıca uluslararası eşya taşımacılığı konusunda tüm çağdaş yaklaşımları bilen ve bu alanda eğitimli kişilerdir. Araçlarımız ve personellerimiz uluslararası taşımacılık yapma konusunda tüm sertifika ve belgelere sahiptir. Aynı zamanda güçlü yatırımımız ve geniş alt yapımız sayesinde tüm nakliye hizmetlerimiz başarıyla nihayete erdirilmektedir. 

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma 

Hiç beklenmeyen bir karar alarak başka bir ülkeye taşınmaya karar verdiğinizde eşyalarınızı da yanınızda götürmek isteyebilirsiniz. İşte bu süreçte firmamız sizlere yurtdışına ev eşyası taşıma konusunda etkili çözümler sunmaktadır. Bunun yanında tüm eşyalarınızı bizimle yeni adresinize sorun çıkmadan ulaştırabilirsiniz. Aynı zamanda süreçte evinizde olan tüm eşyaları, parça eşyalarınızı, ofis ve iş yerinizdeki tüm malzemeleri ve her türlü kişisel eşyanızı taşıyoruz. Firmamız eşyalarınızın yapısı, teslimat yapılacak ülke ve maliyet ekseninde sizlere uluslararası eşya taşıma hizmetleri arasından en ekonomik ve işlevsel olanı sunmaktadır. 

Türkiye’den yurtdışına taşınma sürecinde öncelikle sizlere verdiğimiz hizmet gümrükleme sürecidir. Türkiye’den taşınmak için öncelikle gideceğiniz ülkenin resmi izinlerini almalısınız. Bunun için de bu ülke sizden gümrüklerde sunulmak üzere birtakım belgeler ister. Aynı zamanda dokümanlar genel ve özel istenen belgeler olabilir. Bu yüzden yurtdışına taşıma yapan firmalar sizlere en doğru yolu gösterecektir. Eşyalarınızı yeni adresinize ulaştırmadan evvel gerekli izinleri almak, gümrüklerde eşyalarınızı uzun süre bekletmemek için hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere verdiğimiz desteklerden yararlanın. 

Yurtdışı Nakliye 

Yurtdışı nakliye hizmeti alacaksanız bunun için detaylı bir araştırma yapmanız gerekir. Çünkü eşyalarınız sizin için hem maddi hem de manevi olarak değerlidir. Bu süreçte eşyalarınıza zarar vermeyecek bir firma bulmanız gerekir. Eşyalarınızı güvendiğiniz bir şirketle taşıdığınızda sorun çıkmadan yeni adresinizde teslim alabilirsiniz. 

Sizlere sunduğumuz yurtdışı evden eve nakliyat hizmetleri ile eşyalarınızı istediğiniz adrese belirlediğimiz plana uygun şekilde teslim ediyoruz. Süreç içinde kullandığımız araçların tamamı kendi bünyemizde olan kapalı kasa son model araçlardır. Ayrıca personellerimizde uluslararası taşımacılık konusunda uzman ve kendi alanlarında iş bölümü bulunan çalışanlardır.  Eşyalarınızın paketlenmesinden kuruluma kadar tüm süreçler titiz bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. 

Yurtdışına Ofis Taşıma 

Dünyada ticari sınırların kalkmasıyla birlikte ülkemizdeki birçok ticari kuruluş yurtdışına da açılmaktadır. Bu süreçte ofislerinizi de taşımak büyük bir yük olabilir. Ancak orada kuracağınız sıfırdan bir ofiste ülkemizden eşyalar götürmeniz daha ekonomik olacaktır. Firmamız yurtdışına ofis taşıma hizmeti ve vermektedir. Tüm eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde istediğiniz ülkeye götürerek ofis kurma sürecinde sizlere destek oluyoruz. 

Tüm ofis malzemeleriniz yapısına uygun şekilde personellerimiz tarafından paketlenir. Büyük çaplı tüm malzemeleriniz sökülerek paketlenir ve özenle araçlara yerleştirilir. Sonrasında ise yurtdışı ofis taşıma süreci başlar. Bu süreçte ise ofisiniz yeni adresinizde tarafımızca kurulur. Aynı zamanda tüm eşyaların kurulumu marangozlarımız tarafından yapılır ve eşyalar gösterdiğiniz alanlara yerleştirilir. 

Yurtdışına Eşya Taşıma Fiyatları 

Yurtdışına eşya taşıma fiyatları firmamızın sizlere verdiği hizmetin niteliğine göre değişmektedir. Bu konuda bizlerden bir fiyat alabilmek için öncelikle bizimle iletişime geçerek randevu almalısınız. 24 saat içinde eksper görevlimiz adresinize gelerek eşyalarınızı detaylı şekilde incelemekteyiz. 

Eşyalarınız incelendikten sonra sizlere firmamız tarafından bir fiyat verilir. Yurtdışına taşıma yapan firmalar bu sistemle çalışmaktadır. Fiyatları ise eşyalarınızın ne kadar alan kapladığı, eşyalarınızın hangi ülkeye götürüleceği ve alacağınız hizmetin türü ile eşyalarınızın yapısı belirler. Fiyat bilgisi almak ve eksper görevlimizi çağırmak için hemen 444 7 691 çağrı merkezimizle iletişime geçin.

Yurtdışına Taşıma Yapan Firmalar
Yurtdışına Taşıma Yapan Firmalar

 

24.11.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?