Yurtdışına Ev Taşıma

Yurtdışına Ev Taşıma
Yurtdışına Ev Taşıma

Yurtdışına Ev Taşıma

Yurtdışına Ev Taşıma

Yurtdışına Ev Taşıma

Yurtdışına Ev Taşıma

Başka bir ülkeye ev taşımak günümüzde oldukça yaygın bir uygulamadır. Evinizi başka bir ülkeye taşırken eşyalarınızın başına bir şey gelmeden bu süreci tamamlamak çok önemlidir. Bu yüzden de evinizi taşırken sizler de kaliteli bir firmadan destek almalısınız. Yurtdışına ev taşıma hizmeti her lojistik firması tarafından verilmemektedir. Bu alanda yeterli donanıma sahip ve uluslararası belgeleri olan bir firmayla çalışabilirsiniz. Yurtdışına Ev Taşıma işlemlerinde bu anlamda Atlas Movers yer almaktadır. Aksi halde çalıştığınız firmadan tam bir destek alamayabilirsiniz. Sizler de farklı bir ülkeye taşınırken uzman bir lojistik firmasından alacağınız faydaları şu şekilde anlatalım;

 • Profesyonel bir şirket sizlerin eşyalarını güvenli şekilde gideceği yere ulaştıracaktır.
 • Profesyonel ekipler eşyalarınızı taşırken güvenliğini üst düzeyde sağlayacak ve istifleme işleminden taşıma işlemine kadar her aşamada eşyalarınız güven içinde olacaktır.
 • Gerekli tüm belgeler konusunda sizleri uzman ekipler uyaracaktır. Ayrıca gümrükleme süreci son derece titizlik ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Gümrüklerde vakit kaybetmemeniz için yurtdışına ev taşıma hizmetini kaliteli bir firmadan almalısınız.
 • Hizmet aldığınız firma gideceğiniz ülkede de altyapısını tamamlamış olmalıdır. Orada da kendi ekipleriyle çalışan firmalar bir sorun çıkması durumunda hemen çözüm üretebilirler.
 • İş bölümü yapan lojistik firmalarıyla eşya taşıma işleminin her aşaması profesyonel görevliler tarafından yerine getirilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın başına gelebilecek tüm olumsuzluklar önceden önlemlenmiş olur.
 • Eşyalarınızın güvenliği için kullanılan paketleme malzemeleri birinci sınıf olacaktır.

Yurtdışına Ev Taşıma

Yurtdışına Ev Taşıma işlemlerinde profesyonel fikirler

Ülkemiz içinde ev taşımak kadar basit olmayan yurtdışına ev taşıma hizmetleri her firma tarafından yapılamaz. Bu yüzden istediğiniz ülkeye hizmet veren kaliteli bir firma bulmanız zaman alabilir. Bu başlığımız size doğru bir firma bulma konusunda rehber olacaktır:

 • Araştırma: Araştırma aşamasında öncelikle yurtdışında hizmet veren firmaların bir listesini çıkarın. Daha sonra bu firmaların referanslarını bir okuyun. Sizlere verilecek bilgiler sonrasında internetten bazı şikayetleri de okuyabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte firmalarla iletişime geçerek gerekli bilgileri kendilerinden de alabilirsiniz.
 • Randevu: Belirlediğiniz bir şirketten yurtdışı ev taşıma hizmeti alabilmek için ücretsiz eksper isteyebilirsiniz. Böylece görevli hem size hizmetleri daha iyi anlatacak hem de evinizi taşıma konusunda size fiyat vermek için eşyalarınızın listesini çıkaracaktır.
 • Fiyat Teklifi: Sizlere eksper görevlisi liste çıkardıktan sonra bir fiyat teklifi verilecektir. Bu teklifler arasında karşılaştırma yaparak en uygun olanı seçebilirsiniz. Ancak fiyatlara hizmetlerin niteliğini de eklemeyi unutmayın. Çünkü bazı firmalar bazı uygulamaları size yıkarak fiyatları daha ucuz gösterebilir. Bu yüzden de en etkili fiyat performans eksininde hizmet almayı ihmal etmeyin.
 • Nakliye Süreci: Nakliye işlemlerinizde onay verdiğiniz anda belirlenen şirket gelerek evinizde gerekli incelemeleri yapar. Daha sonra paketleme süreci başlar. Paketleme malzemelerinin doğru şekilde getirildiğinden ve eşyalarınızı koruyacağından emin olun. Çünkü yurtdışı ev taşıma süreci uzun soluklu bir hizmettir. Ayrıca gümrükleme işlemi de önemlidir. Eşyalarınızın gümrükte beklememesi adına gümrüklerin uluslararası standartlarına uygun olarak yapılması önemlidir. Bunun için de mutlaka eşyalarınızın doğru şekilde paketlenmesi önemlidir.
 • Montaj ve Temizlik: Eşyalarınız yeni adresinize ulaştıktan sonra kaliteli bir nakliye şirketi eşyalarınızı indirerek gösterdiğiniz yere kuracaktır. Bu aşamada görevliler sizinle iletişim halinde olurlar. Uzman marangozlar kurulması gereken tüm eşyaları yerine kurmalıdır. Aksi halde bu işlem sizi zorlayabilir. Ayrıca personeller uzman olduğunda ortaya çıkan kirliliği de temizlerler. Kirlilik olması evinizin temizlendikten sonra yeniden taşıma malzemelerinin kiriyle kaplanmasına yol açabilir.

Yurtdışı Ev Taşıma Hizmetinde Atlas Movers Firmasıyla Tanışın

Yurtdışı ev taşıma hizmetini ilk defa alıyor olabilirsiniz. Ancak bu süreçte belirli bir firma konusunda karar vermediyseniz mutlaka Atlas Movers güvencesiyle tanışmalısınız. Firmamızın bu süreçteki farkını şöyle anlatalım;

 • Atlas Movers, Avrupa’nın birçok ülkesine çok uzun bir süredir yurtdışı lojistik hizmeti veren bir firmadır.

 • Referanslarımız arasında büyük firmaların ofis ve malzeme taşımacılığı da bulunmaktadır.

 • Ekiplerimiz farklı ülkelere yapılan taşıma işlemleri konusunda profesyoneldir. Yani paketleme sürecinden gümrükleme işlemlerine kadar her süreçte profesyonel bir hizmet alırsınız.

 • Araçlarımız son model nakliye araçlarıdır. Bu yüzden taşıma işlemi sırasında eşyalarınız hiçbir zarar görmez.

 • Sigorta sözleşmemiz sayesinde eşyalarınız güvence altında gideceği adrese ulaşır.

 • Marangozlarınız yeni adresinizde montaj işlemlerini itinayla yaparak eşyalarınızı istediğiniz yere kurarlar.

19.10.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?