trende

Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır?

Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır?

Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır? Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır?

Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır?
Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır?

Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır?

Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır?

Nakliye hizmetleri Türkiye’de her gün gelişen bir hizmettir. Farklı şirketler bu alanda çözüm getirecek şekilde kaliteli hizmet vermeye başlamıştır. Sizler de hayatınızda farklı kararlar alarak farklı bir şehre taşınabilirsiniz. Artık günümüzde farklı kararlar almaya alışan insanlar büyük bir devrime imza atarak farklı bir ülkeye taşınabilirler. Ancak bu süreçte Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır? sorusu ciddi bir gündemdir. Çünkü yıllarca oluşturduğunuz evinizden kopmak kolay değildir. İşte bu süreçte yeni bir eve sahip olmak iyi bir fikir olsa da yanınızda eski eşyalarınızı da götürmeniz gerekir. Bu konuda ülkemizde birçok firma size destek olacaktır. Kaliteli bir yurtdışı lojistik firmasıyla çalıştığınızda;

 • Eşyalarınız gideceğiniz ülkeye hiçbir sorun çıkmadan uzmanlar tarafından taşınır.

 • Bu alanda faaliyet gösteren firmalar gideceğiniz ülkede de alt yapı çalışmalarını tamamladığı için nakliye sürecinin tüm aşamaları sizin için sorun olmaz.

 • Kaliteli ve tecrübeli bir firma uluslararası paketleme ve gümrükleme süreçlerine hakimdir. Bu yüzden eşyalarınız gümrüklerde beklemeden ve zarar görmeden Türkiye’den yeni adresine gider.

 • Depolama hizmeti almanız gereken zamanlarda ise bu hizmeti hem Türkiye’de hem de gideceğiniz ülkede şirketin depolarında alabilirsiniz.

 • Transfer araçları son model olduğu için eşyalarınız konforlu bir şekilde yeni adresine ulaşır.

 • Eşyalarınızın taşınması için kara yolu, deniz yolu, demir yolu ya da hava yolu gideceği adrese taşınabilir.

Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır sorusunda işlem sırası

Farklı bir ülkeye taşınma kararı aldıktan sonra başınızdaki en büyük soru işareti yurtdışına ev nasıl taşınır kısmıdır. Aslında işin en kolay tarafı budur. Bunun için sadece kaliteli bir firmayla çalışmanız yeterlidir. Farklı bir ülkeye taşınırken sizlere şu süreçler işletilir;

 • Firma Araştırma: Taşıma sürecinin en can alıcı noktasıdır. Çünkü kaliteli bir firma bulma her geçen gün zorlaşmaktadır. Çünkü hizmetini her geçen gün kaliteli hale getiren firma sayısı azdır. Bu yüzden başka bir ülkeye taşınmaya karar verdiğinizde öncelikle taşıma hizmetini verecek bir firma bulmanız gerekir. Bunun için bir araştırma yaparak hizmet veren tüm firmaları listeleyebilir ve arasından iletişim kurarak bir seçim yapabilirsiniz.
 • Eksper Alma: Bir taşıma işleminin kaliteli olabilmesi için en önemli detay eksperdir. Çünkü bu görevli sizlerin eşyalarını önceden gelerek kontrol eder. Bu işlem sırasında eşyalarınızın bir listesi yapılır. Daha sonra bu listeye göre bir fiyat belirlenir. Size sunulan fiyat teklifi ve hizmetler sonrasında sizler çalışacağınız firmaya karar verebilirsiniz. Eksper hizmeti için lojistik firmaları hiçbir ücret talep etmez.
 • Paketleme ve Gümrükleme: Taşıma için anlaştığınız tarihten önce görevliler evinize gelerek eşyalarınızı paketler. Paketleme işleminde en kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Çünkü doğru malzeme kullanılmazsa uzun bir taşıma sürecinde eşyalarınız zarar görebilir. Ayrıca gümrükleme işlemleri de önemlidir. Standartlara uygun olarak yapılmayan gümrükleme sonrasında eşyalarınız gümrüklerde bekletilebilir. Bunun için profesyonel destek almanız şarttır.
 • Taşıma İşlemlerimiz

 • Taşıma günü anlaştığınız saatte ilgili firmanın çalışanları evinize gelir. Herkesin bu aşamada bir görevi vardır. Öncelikle eşyalarınızın sökümü yapılır. Daha sonra tüm eşyalar gerekirse asansörlü nakliye araçlarına alınır ve kamyonlara böyle yüklenir. Eşyalarınızın tamamı alınarak gideceğiniz ülkeye taşınmak üzere belli bir tıra yüklenir. Bu aşamadan sonra eşyalarınız belirlenen tarihte yeni ülkenizdeki adreste olur.

 • Ulaştırma ve Montaj: Eşyalarınız görevliler tarafından yeni ülkenizdeki adrese geldikten sonra indirme işlemi yapılır. Hemen sonrasında tüm eşyalar gösterdiğiniz yerlere yerleştirilir. Ayrıca kurulması gereken eşyaların montajı görevliler tarafından yapılır. Eşyalarınızı tamamı kurulduktan sonra paketleme ürünlerinin yol açtığı kirlilik temizlenir ve taşıma işlemi tamamlanır.

Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır? sorusunda Atlas Movers Lojistik A.Ş her daim yanınızda

Farklı bir ülkeye taşınma işlemlerinizde Atlas Movers yanınızda;

 • 10 yılı aşkın taşıma tecrübesi ile tüm işlemlerinizi sorunsuz olarak tamamlanır.
 • Uzman personeller ve görev dağılımı sistemi ile tüm süreciniz profesyonel ekipler tarafından iş birliği içinde yürütülür. Böylece eşyalarınız süreç boyunca hiçbir zarar görmez.
 • Son model araçlar ile eşyalarınız uygun koşullarda sorun yaşamadan yeni adresine ulaştırılır.
 • Gümrükleme ve paketleme süreçleri profesyonel şekilde tamamlanır.
 • Sigortalama işlemi sayesinde eşyalarınız güvence altına alınır. Taşıma işlemi sırasında ortaya çıkan tüm zararlar Atlas Movers sorumluluğu ile sigorta şirketi tarafından anında nakit olarak size ödenir. Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır?
yurtdışına ev nasıl taşınır
Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır?
27.10.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?