trende

Yurtdışı Taşımacılık Hizmetleri

Yurtdışı Taşımacılık Hizmetleri
Yurtdışı Eşya Taşımacılığı

Yurtdışı Eşya Taşımacılığı

Yurtdışı Eşya Taşımacılığı

Yurtdışı Eşya Taşımacılığı

Yurtdışı Eşya Taşımacılığı

Yurtdışı Taşımacılık Hizmetleri sektörü tüm dünyada hızla gelişmektedir. Özellikle ticari alandan sonra özel taşımacılık hizmetleri de her geçen gün farklı bir boyuta taşınmaktadır. Ülkemizde de bu konuda yeni yaklaşımlara uyum sağlayan firmaların sayısı oldukça artmıştır. Yurtdışı taşımacılık hizmetleri gelişimi ile birlikte artık başka bir ülkeye taşınmanız çok kolaydır. Aynı zamanda eşyalarınızı da başına hiçbir şey gelmeden şehirlerarası taşır gibi başka bir ülkeye götürebilirsiniz. Yurtdışına taşınanlar birçok konuda destek alabilecekleri nakliye şirketi bulabilirler. Bunun için kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. 

 

Firmamız da uzun yıllardan beri uluslararası nakliyat firmaları sınıfında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra ticari tüm ürünlerinizi, evinizdeki tüm eşyaları, parça eşyalarınızı, her türlü kişisel eşyanızı ve ofisinizdeki malzemeleri şirketimizin Avrupa’ya ve diğer kıtalardaki ülkelere düzenlediği seferler ile ulaştırabilirsiniz. Taşıma işlemlerinde kullanılan tüm araçlarımız birinci sınıf ve teknolojik gelişmelere göre dizayn edilmiş yapıdadır. Yurtdışı eşya taşıma hizmetimiz sonunda tüm ürünleriniz istediğiniz adrese belirlenen tarihte başarılı şekilde ulaştırılmaktadır. Taşıma işleminin tüm anlarında kendi profesyonel personellerimiz hizmet vermektedir.  

Yurtdışı Eşya Taşıma 

Yurtdışı eşya taşıma hizmeti alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ülkemizin tüm şehirlerinden birçok ülkeye düzenli olarak hizmet vermektedir. Bu süreçte tüm eşyalarınız en kısa sürede güvenli şekilde yeni adresinize ulaşmaktadır. Sürecimizde öncelikle paketleme işlemleri yapılmaktadır. Paketleme işlemlerimiz personellerimiz tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bu süreçte eşyalarınızın yapısına göre paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda taşıma sürecinde tüm eşyalarınız personellerimiz tarafından evinizden indirilir ve nakliyat araçlarına yerleştirilir. Hizmetlerimiz anlaşmalı olduğumuz kasko şirketlerinin güvencesi altındadır. Böylece eşyalarınızda ortaya çıkacak maddi hasarlar bu firma tarafından karşılanmaktadır. 

İmzalanan sözleşmede uluslararası eşya taşıma hizmeti kapsamında taşıyacağımız tüm ürünlerinizin bir listesi vardır. Bu sayede en küçük eşyanız bile zarar gördüğü anda şirket tarafından karşılanır.  Bu sözleşmeyi parça eşya taşıma, ofis malzemesi taşıma, ev eşyası taşıma ve zati eşya taşıma hizmetlerimizde bulabilirsiniz.  Kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız yurtdışı taşımacılık hizmetleri ifa ederken hem kendi personellerini hem de kendi araçlarını kullanmaktadır.  Eşyalarınızın fiyatını belirleme konusunda sizlere destek olacak eksper görevlimiz 24 saat içinde adresinize gelmektedir 

Yurtdışı Eşya Taşıma Firmaları 

Yurtdışı eşya taşıma firmaları tüm ürünlerinizi en uygun fiyatlarla yeni adresinize ulaştırmaktadır. Şirketimizin başka ülkelere yaptığı başarılı sevkiyatları sayesinde hem tecrübeli personeller hem de bu hizmete uygun araçlar bulabilirsiniz. Aynı zamanda tüm eşyalarınız hiçbir sorun çıkmadan tarafımızca yeni adresinize ulaştırılacaktır. 

Yurtdışı eşya taşımacılığı hizmetimiz hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın ve müşteri ilişkileri yöneticilerimiz sizlere tüm süreçleri detaylı olarak versin. Bu sayede eşyalarınızı hiçbir sorun çıkmadan yeni adresinize ulaştıracak olan firmamızın rakiplerinden farkını öğrenmek ve verdiği kurumsal hizmeti anlamak adına sizleri bir çayımızı içmeye bekleriz. Ayrıca bu alandaki çok sayıda referansımızı da inceleyebilirsiniz. 

Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları 

Uluslararası eşya taşımacılığı hizmetleri sizin için maliyetli olabilir. Çünkü yeni bir ülkeye yerleşme sürecinde maddiyat sizler için çok önemlidir. Bu durumda cebinizin yorulmaması için tüm giderleri ince bir şekilde hesaplamalısınız. Tüm bu masrafların yanında kaliteli bir taşıma hizmetini ayağınıza çok ekonomik fiyatlarla getiriyoruz. Bizimle tüm ürünleriniz en kısa sürede yeni adresinize ulaşacaktır. 

Yeni bir ülkeye taşınırken fiyat konusunda öncelikle ekiplerimiz bir inceleme yapacaktır. Bunun için eksper görevlimizi evinize çağırabilirsiniz.  Bunu yanı sıra görevlimizin çıkardığı eşya listesine göre yurtdışı eşya taşıma fiyatları teklifimizi görebilirsiniz. Ayrıca bu tutar üzerinden size farklı indirim kampanyaları da sunduğumuzu hatırlatalım. 

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma 

Firmamız bünyesinde uluslararası ev eşyası taşıma hizmetini de bulabilirsiniz. Bu süreçte ekiplerimiz evinize bir gün önceden gelerek tüm eşyalarınızı paketlemektedir. Ağır eşyalarınız parçalara ayrılarak paketlenir. Sonrasında ise uzman personellerimiz tarafından hemen araçlara yüklenir. Aynı zamanda sonrasında araçlarımızla belirttiğiniz adrese kısa süre içinde ulaştırılır. Bunun yanı sıra bu süreçte ortaya çıkacak olan tüm aksamalar konusunda sizlere ayrıntılı bilgi verilir. 

Yurtdışı taşımacılık hizmetleri içinde görevli olan personellerimizin hepsi bu alanda son derece profesyonel ve yetkin kişilerdir. Ev eşyalarınız bu süreçte sizlere gümrüklerde beklemeden ulaşmaktadır. Sizlere sunduğumuz rehberlik hizmeti sayesinde eşyalarınızı kısa sürede teslim alabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için hemen 444 7 691 numaralı hattımız üzerinden bizlere ulaşın

Yurtdışı Taşımacılık Hizmetleri
Yurtdışı Taşımacılık Hizmetleri
26.11.2019
Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Ahmet Görgülü dedi ki:

    İzmirden Yurtdışına Ev Eşyamı Taşımak İstiyorum
    bilgi ve fiyat hakkında bilgi verirmisiniz

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?