HABERLER

Yurtdışı Ev Taşıma Fiyatları

Yurtdışı Ev Taşıma Fiyatları

Yurtdışı ev taşıma hizmetleri ülkemizde çok sınırlı firma tarafından verilen bir hizmettir. Ancak her şirket bu hizmeti kaliteli şekilde vermez. Bu yüzden sizler uluslararası ev taşıma hizmetleri veren kaliteli bir firma bulmalısınız.  Bu süreçte fiyat araştırması da yapmanız gerekir. Bu anlamda sizin için en uygun fiyat ile en kusursuz hizmeti verecek bir şirketi bulmanız gerekir. Yurtdışı ev taşıma fiyatları belli kıstaslara göre değişmektedir.  

Kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz. Şirketimiz uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Fiyat politikamız eşyalarınızın miktarına, yapısına, gideceği ülkeye ve alacağınız hizmet paketine göre değişmektedir. Bu süreçte öncelikle uzman eksperlerimiz evinize gelir ve eşyalarınızı inceler. Eşyalarınızın bir listesi yapılır ve sonrasında size özel indirimli bir fiyat teklifi verilir. Firmamız kaliteli araç filosu ile sizlere en uygun fiyatlı uluslararası ev taşıma hizmeti vermektedir. Aynı zamanda Ev eşyalarınızı, parça eşyalarınızı, tüm kişisel eşyalarınızı ve ofis malzemelerinizi firmamızla taşıyabilirsiniz. Eşyalarınızın taşınma süreci uzman ekiplerimiz sayesinde sorunsuz olarak tamamlanır. 

 

Yurtdışı Ev Taşıma Firmaları 

Başka bir ülkeye taşınmadan evvel bir firma ile anlaşmalısınız. Çünkü yurtdışı ev taşıma firmaları sınırlıdır. Ülkemizde bu alanda hizmet veren firmaların bir bölümü eşyalarınıza süreç sonunda belli zararlar verebilir. Çünkü bu sektörde kalifiye eleman bulmak ve yetiştirmek çok zordur. Firmamız yurtdışı ev taşıma hizmeti için uzman bir ekibe sahiptir. Tüm personellerimiz eşya taşıma konusunda profesyonel ve binlerce deneyim yaşamaz kişilerdir. Eşyalarınızı sorunsuz olarak taşıtmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve eşyalarınızı sizin adınıza taşıyalım. 

Yurtdışına taşınma sürecinde firma seçiminin önemli olmasının diğer bir sebebi gümrük durumlarıdır. Her ülkenin gümrüklerinde belli prosedürleri vardır. Bu yüzden de kullanıcılar gümrüklerdeki durumlardan etkilenmemek adına eşyalarınızı doğru şekilde götürmelidir. Aynı zamanda Firmamız tüm eşyalarınızı gideceğiniz ülkede istenen belgeler ve gümrük uygulamalarına uygun olarak taşıyacaktır. Dünyanın birçok ülkesinde kendi alt yapımız ile hizmet vermekteyiz. Hem taşıma hem de montaj işlemlerinde görev alan personellerimizin tamamı firma çalışanlarımızdır. Uluslararası evden eve nakliyat işlemlerimiz kesinlikte dışarıdan destek almadan yürütülmektedir. Yurtdışı ev taşıma fiyatları içine paketleme süreci de dahildir. 

Yurtdışı Ev Taşıma 

Türkiye’den yurtdışına taşınma sürecinde doğru firmayı seçtiğinizden emin olmalısınız. Firmamız ona verdiğinizde hemen belirlenen tarihte evinize gelir ve eşyalarınızı paketler. Yurtdışı ev taşıma sürecinde eşyaların paketlenmesi çok önemlidir. Çünkü eşyalarınızın uzun yollar boyunca zarar görmesi çok olasıdır. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak adına firmamızla çalışın. 

Firmamızın tüm paketleme malzemeleri birinci sınıf ambalajlardır. Uzmanlarımız eşya paketleme işlemlerinde eşyalarınızın yapısına uygun şekilde çalışacaktır. Aynı zamanda eşyalarınız araçlara yüklendiğinde, yolda uzun günler boyunca gittiğinde ve yeni adresinize ulaştığında aynı şekilde sizlere ulaşacaktır.  Yurtdışına eşya taşıma sürecinde kullandığımız araçların tamamı kapalı kasa ve son model araçlardır. Böylece eşyalarınız günler boyunca hiçbir zarar görmeden yeni adresinize gelecektir. 

Yurtdışı Eşya Taşımacılığı 

Yurtdışı eşya taşımacılığı sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi adına firmamız gerekli tüm önlemleri alır.  Bu süreçte uzman ekiplerimiz tüm süreç boyunca titizlikle hareket eder. Aynı zamanda taşınma işlemlerinde eşyalarınız sigorta altına alınır. Eksper görevlimizin adresinize gelerek eşyalarınızın listesini yapmasıyla sigorta bedeli belirlenir. 

Taşıma işlemleri sırasında eşyalarınızın başına bir durum gelmesiyle tüm maddi zarar anlaşmalı kasko şirketi tarafından ödenir. Bu durum eşyalarınızın başına gelebilecek zararları ortadan kaldıracaktır. Bunun yanı sıra Türkiye’den yurtdışına nakliye süreci titiz çalışmalarımız ve aldığımız özlem sayesinde sorunsuz olarak tamamlanmaktadır. Taşıma işlemi boyunca görev alan personellerimiz hepsi kendi alanlarında uzmandır. 

Türkiye’den Yurtdışına Eşya Taşıma 

Türkiye’den yurtdışına eşya taşıma işlemleri sırasında personellerimiz paketleme işleminden sonra tüm eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Yükleme işlemi eşyalarınızın yapısına göre yapılır. Sökülecek olan mobilyalarınız en küçük haline getirilerek paketlenir. Ayrıca tüm eşyalar birbirini sıkı sıkıya tutacak şekilde yerleştirilir. 

Yurtdışı ev taşıma fiyatları kapsamında eşyalarınız taşındığınız adreste personellerimiz tarafından indirilir. Sonrasında ise personellerimiz tüm eşyalarınızı istediğiniz yerlere kurar. Aynı zamanda montaj işlemleri de marangozlarımız tarafından yapılmaktadır. Marangozlarımızın işlemleri bittiğinde tüm ambalaj malzemeleri temizlenir ve sonrasında yaşam alanınız oturmaya hazır şekilde size bırakılır. Firmamızın tüm hizmetleri hakkında bilgi almak isterseniz 444 7 691 bilgi hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR:

henüz yorum yok