trende

Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma

Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma
Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma

Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma

Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma

Türkiye’den yurtdışına ev taşıma konusunda hizmet alabilmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Yurtdışına ev eşyası taşıma günümüzde pratik bir şekilde tamamlanmaktadır. Şirketimiz bu süreçte tüm eşyalarınızı hiçbir sorun çıkmadan yeni adresinize ulaştırmaktadır. Eşyalarınızı söz verdiğimiz tarihte belirttiğiniz adreste bulabilirsiniz. Personellerimizle evlerinizdeki eşyaları, parça eşyalarınızı, tüm kişisel eşyalarınızı, seri üretim ticari ürünlerinizi ve ofis eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Tüm nakliyatlar seferlerimiz düzenli olarak dünyanın birçok ülkesine düzenlenmektedir. Bu süreçte tüm araçlarımız kapalı kasa tır ve kamyonlardan oluşmaktadır. Filomuzun gücü sayesinde eşyalarınız güvenli şekilde yeni adresine ulaşacaktır. 

Yurtdışı ev taşıma çalışmalarımızda personellerimiz tüm önlemleri almaktadır. Firmamızdan aldığınız tüm hizmetlerde kurumsal bir kimlikle profesyonellik ve müşteri memnuniyeti ilk sıradadır. Hal böyle olunca da ekiplerimiz hem paketlem

Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma

Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma

e hem de yükleme sürecinde eşyalarınızın yapısına uygun hareket etmektedir. Uluslararası eşya taşımacılığı deneyimlerimiz ile eşyalarınız bize emanettir. Personellerimiz tüm nakliye eğitimlerini almış ve önemli bir eğitim sürecinden sonra seçilerek göreve başlamıştır. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. 

Yurtdışı Eşya Taşıma 

Eşyalarınız birçok yurtdışı eşya taşıma işlemi sırasında bıraktığınız gibi sizlere ulaşmamaktadır. Bu yüzden eşyalarınızı ve ofis malzemelerinizi taşıtma konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Farklı bir ülkeye eşya taşıtacaksanız hemen bizimle iletişime geçin ve tüm eşyalarınızı istediğiniz adrese sağlam şekilde ulaştıralım.  Bunun yanı sıra Yurtdışına ev taşıma çalışmalarımız sırasında sizlere belirli ayrıcalık tanımaktayız. Bu anlamda güvenceyi sigorta sözleşmesi olarak adlandırıyoruz. Bu sözleşme sayesinde tüm eşyalarınız anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri sayesinde güvence altındadır. Böylece eşyalarınızda hiçbir sorun çıkmayacağını garanti edebiliriz. Bunun yanı sıra  son model araçlarımızla hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda profesyonel ekiplerimizin titizliği sayesinde eşyalarınızı bıraktığınız halde geri alabilirsiniz. 

Uluslararası eşya taşıma hizmeti veren firmamız hem Türkiye’de hem de diğer ülkelerde güçlü bir alt yapı ile çalışmalarını yürütmektedir. Aynı zamanda tüm eşyalarınız kendi bünyemizdeki araçlar ve personellerle taşınmaktadır.  Yani eşyalarınızın evinizden alınması, araçlara yüklenmesi, araçlarla yeni adresinize ulaşması belirli bir aşamadır. Aynı zamanda burada açılarak istediğiniz yere kurulması konusundaki tüm sorumluluk bizlere aittir. Yurtdışı ev eşyası taşıma işlemleri bu sayede sizler için bir sorun olmaktan çıkacaktır. 

 

Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma Firmaları 

Yurtdışı ev eşyası taşıma firmaları ile ilgili bir araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken bazı kıstaslar vardır. Bu süreçte seçeceğiniz firmanın sunacağı fiyat ve daha önce verdiği başarılı hizmetleri önemlidir. Bu anlamda firmamız bu konuda sektöründeki en geniş referans ağına sahip bir şirkettir. Düzenli olarak haftalık ve aylık sevkiyatlarımız ile başarımızı yerinde görebilirsiniz. Yurtdışına taşınanlar için ev eşyaları belirlenen plana uygun şekilde yeni adrese ulaştırılır.  

Yurtdışına ev taşıma konusunda firma bulmanın bu kadar zor olduğu bir arenada firmamızdan alacağınız hizmet çok değerlidir. Çünkü bu süreç Türkiye içinde yapılan nakliyat işlemlerinden farklıdır. Hizmetlerimiz çok sayıda yasal süreci ve gelişmiş bir alt yapıyı gerektirir. 

Yurtdışı Ev Taşıma 

Yurtdışı ev taşıma hizmetimiz ile ülkemizin 81 şehrinden eşyalarınızı dünyadaki birçok ülkeye sorunsuz olarak ulaştırmaktayız.  Aynı zamanda eşyalarınız gideceği ülkenin uzaklığına göre birkaç gün içinde başarıyla verdiğiniz adrese taşınmaktadır. Bu süreçte ekiplerimiz paketleme işlemlerinde uzun yolu hesaba katarak eşyalarınızı koruyacak kalitede ambalaj malzemeleri kullanırlar. 

 Uluslararası ev taşıma hizmetlerimizin kurumsal olması sayesinde istediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızın durumu hakkında bizlerden 7 gün 24 saat bilgi alabilir ve nakliye öncesinde hazırlayarak sunmanız gereken belgeleri de öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra nakliye işlemi sırasında kullandığımız araçların ve malzemelerin birinci sınıf olması yanında iletişim ağımız da güçlüdür. Hizmet sonrası bir desteğe ihtiyacınız olması durumunda da bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. 

Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma Fiyatları 

Yurtdışı ev eşyası taşıma fiyatları için eksper görevlimizi evinize çağırmalısınız. Çünkü eşyalarınızın yapısını ve listesini görmeden gidilecek uzaklığı bilsek de şirket politikamız gereği sizlere bir fiyat vermemekteyiz. Çünkü sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek adına eşyalarınızın durumunu ve gideceği ülkenin mesafesini birlikte hesaplamalıyız. Bunun yanı sıra Eksper görevlimizin incelemeleri sonucunda sizlere net bir fiyat teklifi sunulacaktır. 

Sizlere yurtdışı ev eşyası taşıma hizmeti neticesinde sunduğumuz fiyat üzerinden de özel indirimler uygulamaktayız. Firmamızdan ev eşyalarınız dışında parça eşya taşıma, zati eşya taşımacılığı ve ofis taşıma konusunda da destek alabilirsiniz. Bu anlamda Bizimle 444 7 691 bilgi hattımızdan iletişim kurabilirsiniz.

Nakliyat 4
Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma
20.11.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?