trende

Yunanistan Zati Eşya Taşıma

Yunanistan Zati Eşya Taşıma
Yunanistan Zati Eşya Taşıma

Yunanistan Zati Eşya Taşıma

Yunanistan Zati Eşya Taşıma

Ortak kültür ve geleneklere sahip olduğumuz koşu ülke Yunanistan. Vatandaşlarımızın da sıklıkla yaşamak için gidip geldiği yerler arasındadır. Ülkeler arası sert politikaya rağmen, halkın birbirine karışık bir şekilde yakın olduğu gözlemlenir. Yunanistan zati eşya taşıma hizmeti de bu bağlamda oldukça talep gören, tercih edilen bir hizmettir. Taşınma ya da okul gibi uzun süreli ikamet değişikliklerinde kişisel ev eşyalarınızı da beraberinizde götürmekteyiz. Bu anlamda firmamız olanak sağlayan bu hizmet, uygun fiyatlarla firmamız tarafından da sağlanır.

Yunanistan Ev Taşıma Kuralları Nelerdir?

Türkiye’den Yunanistan’a Ev Taşıma

Her ne kadar yakın olsa da, gümrük noktalarından geçeceği için diğer ülkelerle hemen hemen aynı prosedürler, bu ülke için de geçerlidir. Bu nedenle Yunanistan ev eşyası taşıma işlemlerini başlatmak için Yunan Konsolosluğu ile görüşerek, istenilen belgeleri sunmanız gerekir. Bu belgeleri tam olarak verdiğinizde, kısa süre içinde size eşyalarınızı taşıyabileceğinizi gösteren resmi bir belge verilecektir. Bu belge ile firmamıza gelerek, taşıma işlemlerinizi fiili olarak hemen başlatabilirsiniz.

Yunanistan Ev Taşıma Fiyatları Ne Civarda?

Nakliye için istenen fiyatlar tarifler üzerinden belirlenir. Ülke, gideceği kilometre ve eşyanın ağırlığı/hacmi göz önüne alınarak tarife üzerinden değişkenler çarpılır. Bu sizin sadece nakliye için ödeyeceğiniz tutardır. Aynı zamanda alınacak olan ek hizmetler ekstra olarak ilave edilecek. Yunanistan evden eve nakliyat yaptırmak istediğinizde de bölgesel olarak uygulanan tarifler söz konusudur. Bu sayede tarifeler eşyaların kaçıncı kattan kaçıncı kata geçeceği önem teşkil etmektedir. Aynı zamanda ne kadarlık bir eşyanın söz konusu olduğuna bağlı olarak belirlenecektir.

Türkiye’den Yunanistan’a Ev Taşıma  

Ülkemizden başka ülkelere ve başka ülkelerden ülkemize her zaman ev eşyalarınızı getirip götürebilirsiniz. Bu belli yasal süreçlere tabidir ve bunlar için izin alınması gerekir. Alınan bu izinle Türkiye’de Yunanistan’a, Yunanistan’dan Türkiye’ye eşya taşıma mümkün olacaktır. Bu izinleri konsolosluklar aracılığı ile alır, istenilen şekilde eşyalarınızı hazırlarsınız. Ticari sıfatında olmayan zati eşyalarınız için bu işlemleri yaptırmak zorundasınız. Aynı zamanda yetkili bir nakliye firması ile anlaşarak eşyalarınızın taşınmasını sağlarsınız.

Yunanistan’a Eşya Göndermek

Yunanistan Ev Taşıma

Eşya gönderi işlemleri farklı kategorilere ayrılmıştır. Zati, ticari ya da numune gönderimleri bu nedenle etkin ve talebi yüksek gönderi türleridir. Ticari ürünlerde fatura, numunelerde proforma fatura aranırken, zati gönderilerde gidecek ülkenin onay verdiği belgeler yer almaktadır. Yunanistan’a eşya gönderme işlemleri de bu kapsamda iş akışına dahil edilmiştir. Sizlere verdiğimiz hizmet kapsamında, Yunanistan’ın herhangi bir bölgesine eşyalarınızı götürebiliriz. Bu sayede kısa sürede taşınma işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Yunanistan Eşya Taşıma Nasıl Yapılmalı?

Eşyalarınızı toplamaya başlamadan önce firmamızla iletişim kurmamız, iş akışınızı çok daha etkin şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır. Yasal olarak hazırlanacak olan belgeler, izinler ve eşyaların ayrıştırılması bu kapsamda sizlere en doğru şekilde bilgilendirilir. Yunanistan ev nakliyesi için gerekli olan tüm yasal işlemleri sizinle birlikte takip eder, sorunların oluşması durumunda uzmanlığımızla etkin bir destek sağlarız. Bu da sizin işlemleriniz daha hızlı ve sorunsuz yapmanıza olanak sağlar.

Yunanistan Ev Taşıma Firmaları

Yapılacak olan hizmetin kalitesine önem veriyorsanız, özellikleri bakımından nakliye firmalarını iyi değerlendirmeniz gerekir. Etkin sonuçları alabileceğiniz Yunanistan eşya taşıma şirketi için doğru bir tarama yapmanız gerekir. Aynı şekilde firmamız bölgede şubeleri ve çözüm ortakları ile bu tarz taleplerinizi karşılayabilmektedir. Etkin bir çözüm üretmek adına en doğru hizmet akışını sizlere uzmanlığımızla sunmaktayız. Aynı zamanda eşyaların toplanması, araca yüklenmesi, yeni adrese taşınması ve sigortalanması gibi ekstra hizmetlerimizi de talep ederseniz, elinizi hiçbir şeye dokundurmadan taşınma işleminizi aktif olarak gerçekleştirmiş olursunuz.

Yunanistan Ev Nakliyat Yaptırmak

Yunanistan Ev Taşıma Firmaları

Yunanistan kilometre olarak yakın ve kültürel olarak bize en sıcak gelen ülkelerdendir. Bu nedenle gidiş gelişler, orada komple yaşamak için yerleşimler ya da ticaret, okul gibi nedenle kalmak sıklıkla görülür. Yunanistan’a taşınmak istediğinizde eşyalarınızı da yanınıza alabileceğinizi, düzeninizi komple orada da devam ettirebileceğinizi bilmelisiniz. Bu gibi etmenler göz önüne alınarak yapılacak olan iş akışının denetimini firmamızla birlikte sağlayabilirsiniz.

Yunanistan Evden Eve Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet. Bu tarz talepler yoğun bir şekilde geldiği için firmamız hizmet yelpazesine yabancı ülke içinde evden eve nakliye yapabiliyor. Anlaşmalı olduğumuz çözüm ortaklarımız bazen de şubelerimiz aracılığı ile ülke içinde nakliyat çalışmaları etkin şekilde yapılabilmektedir. Yunanistan evden eve taşımacılık konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz yetkililerimizle görüşebilirsiniz. Bu sayede uluslararası eşya taşımacılığı hakkında dilediğiniz zaman firmamızla iletişim kurabilir sorularınızı yöneltebilirsiniz.

02.08.2019
Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Elif dedi ki:

    Merhaba,

    Atina’ya gitmek üzere bir salon takımı (koltuk, masa sandalye) ve bir kaç dekoratif ürün (berjer, halı, perde) tarzı şeyler göndermek istiyoruz. Fiyat bilgisi alabilir miyim? Net m3 şu an bilmiyorum, tahmin ettim.

    İyi çalışmalar

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?