trende

Uluslararası Nakliye Ücretleri

Uluslararası Nakliye Ücretleri
Uluslararası Nakliye Ücretleri

Uluslararası Nakliye Ücretleri

Uluslararası Nakliye Ücretleri

Uluslararası Nakliye Ücretleri

Uluslararası Nakliye Ücretleri

Yurtdışı eşya taşımacılığı ülkemizde yeni gelişmeye başlayan bir alandır. Aynı zamanda destek almak istediğinizde bulabileceğiniz şirket sayısı da çok sınırlı olacaktır. Bu işlem şehirler arası nakliyat sürecinden daha farklı dinamikleri barındırır. Firma sayısının sınırlı olması ve hizmetin de daha detaylı olması fiyatlarını da etkilemektedir. Bu anlamda Uluslararası nakliye ücretleri konusunda bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda bu süreç içinde sizlere hiçbir firma direkt ücret sunamaz. Çünkü ürünlerinizin yapısı, kapladıkları alan, gidecekleri ülke ve alacağınızın hizmetin detayları fiyata etki eder. 

Tüm bu dinamikler uzman personeller tarafından incelenmelidir. Uluslararası eşya taşıma ücreti konusunda bir bilgi almak için bizimle iletişime geçerseniz eksper görevlilerimiz evinize gelmektedir. Sonrasında ekiplerimiz sizler için inceleme yapar ve sonrasında tüm detayları dikkate alarak size özel bir fiyat teklifi hazırlar. Sunduğumuz teklif en uygun taşıma ücretidir ve sadece size özel olarak verilmektedir. Bu anlamda firmamız dünyanın birçok yerine sürekli olarak nakliye seferleri düzenlemektedir. Bu seferler hakkında bilgi almak ve eşyalarınızı taşıtmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma 

Yeni bir ülkeye taşınmak ve burada kendinize bir yaşam kurmak istiyorsanız bu çok önemli bir karardır. Bu süreçte eşyalarınızı da yanınızda götürmek isteyeceksiniz. Uluslararası ev eşyası taşıma konusunda destek alabileceğiniz firmamıza başvurarak tüm eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Personellerimiz alanında deneyimli kişilerdir. Bizimle iletişime geçerek yurtdışına eşya taşıma için onay verdiğiniz anda ekiplerimiz evinize gelir. İlk olarak eşyalarınızın paketlenmesi vardır. Bu süreçte eşyalarınız uzun yollara dayanıklı şekilde paketlenmektedir. Kullandığımız tüm malzemeler Avrupa standartlarında kaliteye sahip eşyalarınızı koruyacak eşyalardır. 

Paketleme sürecinde büyük eşyalarınız varsa öncelikle marangozlarımız tarafından sökülmektedir. Yurtdışı nakliyat için bu eşyalarınız küçük halde paketlenmektedir. Mutfak eşyası ve küçük eşyalarınız uygun olan standartlara sahip kolilere koyulmaktadır. Böylece nakliye sürecinde hiçbir eşyanızın zarar görmesi ve kaybolması gibi durumlar söz konusu değildir. Verdiğimiz bu hizmet uluslararası nakliye ücretleri içine dahildir. Personellerimiz paketleme işlemi sırasında sizlere sundukları bir hizmet için hiçbir şekilde ek ücret talep etmezler. Paketleme işlemleri gümrüklerden geçişlerde sıkıntı yaratmaması adına uluslararası kanunlara uygun şekilde yapılır. 

Uluslararası Nakliye Firmaları 

Türkiye’de lojistik alanında hizmet veren firmalar büyük şehirlerde bulunmaktadır. Ancak firmamız ülkemizin birçok noktasına uluslararası ev eşyası taşıma hizmeti vermektedir. Taşınma işlemleriniz sırasında tüm eşyalarınız profesyonel personellerimiz tarafından araçlara yüklenir ve istediğiniz adrese ulaştırılır. Tüm süreçler kanunlara uygun olarak yapıldığı için gümrüklerde ve kontrol noktalarında takılmadan eşyalarınızı en kısa sürede evinize ulaştırmaktayız.  

Uluslararası nakliye firmaları arasından bizi seçerseniz sizler için profesyonel çözümler sunmaktayız. Firmamızla evinizdeki tüm eşyaları, parça eşyalarınızı, ofis malzemelerinizi ve zati eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Tüm eşyalarınız yapısına uygun şekilde taşınmaktadır. Ayrıca yeni adresinizde indirme ve kurulum hizmetleri de tarafımızca verilmektedir. Bu süreçte görev alan tüm personeller alanında uzman kişilerdir. Bunun yanı sıra tüm söküm ve montaj işlemleriniz uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. 

Yurtdışı Eşya Taşımacılığı 

Yurtdışı eşya taşımacılığı konusunda sizlere tüm süreçlerde destek olmaktayız. Bu hizmette en önemli detay gerekli evrak sürecidir. Çünkü gideceğiniz ülke sizden birtakım belgeler ister ve gümrüklerden eşyalarınızı geçirirken belli belgeler sunmanız gerekir. 

Kendi başınıza bu süreci yönetmeniz zor olacaktır. Uluslararası nakliye ücretleri içine sizlere bu konuda verdiğimiz destek de dahil olacaktır. Aynı zamanda firmamız gideceğiniz ülkedeki tüm resmi süreçlerde sizlere danışmanlık yapacaktır. Nakliye işleminden önce resmi işlemleri başlatmak ve izinleri almak için desteğe ihtiyacınız olursa her an bizi arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. 

Türkiye’den Yurtdışına Eşya Taşıma 

Türkiye’den yurtdışına eşya taşıma süreci şehirler arası yapılan nakliye hizmetlerinden daha profesyonel bir iş akışı gerektirir. Aynı zamanda bu konuda resmi süreçler daha detaylı olduğu için hizmet alacağınız firma bu konuda profesyonel olmalıdır. Çünkü aksi halde eşyalarınızın taşınma süreci daha da uzayabilir. 

Firmamızın uzun yıllara dayanan Türkiye’den yurtdışına taşınma konusundaki hizmetleri tamamen sigortalı olarak yürütülmektedir. Eşyalarınızın listesi alındıktan sonra hemen bir taşıma sözleşmesi imzalanır. Aynı zamanda bu süreçte eşyalarınızın başına bir durum gelmesine engel olunur. Bunun yanı sıra nakliye işlemlerinde bir sorun çıktığı anda en ufak zararınız bile anlaşmalı olduğumuz kasko şirketlerince temin edilmektedir. Hizmetlerimiz konusunda 444 7 691 numaralı bilgi hattımızı arayarak destek alabilirsiniz.

 

Nakliyat 9
14.11.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?