trende

Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Uluslararası Evden Eve Taşımacılık
Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Türkiye’de yaşayan insanlar çeşitli sebeplerden başka ülkelere taşınabilirler. Taşınma süreci; son derece stresli bir süreçtir. Ancak ülkeler arasında bir nakliyat işlemi daha çok sorun yaşayabileceğiniz bir süreç olabilir. Bu anlamda Yeni bir hayata başlamaya karar vererek bir adım mı atacaksınız? Bu anlamda uluslararası evden eve taşımacılık hizmeti almanız gerekecektir. Aynı zamanda bu durumda da alacağınız hizmetin belli özellikler taşıması kaçınılmazdır;

 • Çalışacağınız nakliyat firması Uluslararası Evden Eve Taşımacılık konusunda gerekli belgelere sahip olmalıdır. Ayrıca bu firma yapacağınız taşınma işlemi için gerekli tecrübeyi barındırmalıdır.
 • Ülkeler arasında yapılacak nakliyat hizmetleri evrak işlemleri ve prosedürü olan bir süreçtir. Bu yüzden anlaşacağınız nakliye firması taşınacağınız ülkelerin ve uluslararası lojistik uygulamalarının gereklerini iyi bilmelidir. Bu anlamda bir ekipten meydana gelmelidir.
 • Eşyalarınızın paketleme işlemi gümrüklerden geçerken sorun yaşamamak adına uluslararası standartlara uygun olarak yapılmalıdır.  Bu anlamda aksi halde geçiş izni alamazsınız ve taşınma süresiniz aksayabilir.
 • Uluslararası evden eve taşımacılık işlemlerinde bazen depolama ihtiyacınız olabilir. Bu yüzden de anlaşacağınız firma hem Türkiye’de hem de gitmeyi düşündüğünüz ülkede gerekli alt yapıya ve depolama alanlarına sahip olmalıdır. Bunun dışında profesyonel firmalarla bu konuda anlaşmalı olarak çalışmalıdır.
 • Eşyalarınızın taşıma sürecinde sizlere mutlaka eşyalarınızı garanti altına alacak bir uygulama sağlanmalıdır. Yani firma profesyonel bir yaklaşımla taşınma işlemlerinizdeki sorumluluk alarak eşyalarınızı garanti altına almalıdır.
 • Firma sizin adınıza gerekli tüm resmi işlemleri ve izinleri almalı ya da bu süreçte sizlere doğru adımlar hakkında yol gösterici olmalıdır.

a Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri Nelerdir?

Evinizi başka bir ülkeye taşımak istiyorsanız, geçirmeniz gereken süreç şehirler arası nakliyat işlemlerinden biraz daha farklı olacaktır. Bu süreçte sizler için olması gereken bazı işlemlere değinelim;

 • Eksper ve Sigorta: Eşyalarınız uzun yollarda taşınma işlemi sırasında zarar görebilir. Bu yüzden de eşyalarınızın koruma altına alınması çok önemlidir. Kurumsal firmalar bu konuda sigorta şirketleriyle ortak hareket etmektedir. Yapılan çalışmalar sonrasında tüm eşyalarınız imzalanan sigorta sözleşmesi ile garanti altına alınır. Yani taşıma süreci sonucunda bir problem ortaya çıkması durumunda sigorta şirketi tüm zararınızı karşılayacaktır. Ancak burada taşıma işleminden önce taşımacılık firmasının eksper görevlisi evinize gelerek bir eşya listesi çıkarmalıdır. Bu listede karşılıklı kontrolleri yaparak iki taraf da imza atmalıdır.
 • Doğru Paketleme ve Yükleme: Nakliye işlemleri sırasında en can alıcı noktalardan biri eşyaların paketlenmesidir. Çünkü eşyalarınız hem korunaklı olacak şekilde uygun malzemelerle paketlenmeli hem de bu işlem uluslararası gümrük standartlarına uygun olarak yapılmalıdır. Aksi halde taşınma sürecinde eşyalarınız gümrükten geçemeyebilir ya da yolda başına bir zarar gelebilir. Paketleme işlemi kadar yerleştirme de uluslararası evden eve taşımacılık sürecinde elzem bir durumdur. Çünkü eşyalarınız çok uzun bir yol gideceği için araçlara modern yükleme yaklaşımları ile doğru şekilde yerleştirilmelidir. Böylece gideceği yere sorunsuz şekilde ulaşabilir.
 • Montaj ve Demontaj: Eşyalarınızı evinizden taşırken demontaj işlemini yapabilecek bir lojistik firmasıyla çalışmalısınız. Aynı zamanda Taşıma, marangoz ve paketleme iş bölümü olan bir firma dolap ve yatak gibi eşyalarınızın demontajını yaparak doğru şekilde yükleyecektir. Ayrıca bu firmalar gittiğiniz adreste de sizler için gösterdiğiniz alan eşyalarınızın montajını yaparak evinizi kurulu şekilde sizlere teslim edeceklerdir.

Atlas Movers Tecrübesiyle Eşyalarınız Güvenle Taşınsın

Atlas Movers uluslararası taşımacılık firması eşyalarınızı ülkeler arasında taşırken sizlere en doğru çözümlerle gelmektedir;

 • Uzmanlaşmış iş bölümü ile taşıma işlemlerinizde paketleme ekipleri, taşıma ve yükleme ekipleri, ulaştırma ekipleri ve montaj ekipleri kendi alanlarında uzman personellerden oluşmaktadır. Gideceğiniz ülkede uluslararası nakliyat işlemleriniz Atlas Movers ekipleriyle yürütülmektedir. Yani firmamız kurumsal bir yapıda birçok ülkede alt yapısını kurmuş uzman bir şirkettir.
 • Ekiplerimiz evden eve nakliyat süreçlerinin tüm eğitrini almışlardır. Dünyada olan lojistik gelişmeleri yakından takip eden firmamız sizler için en doğru çözümleri sunmaktadır. Aynı zamanda belirli aralıklarla ekiplerimiz hizmet içi eğitimlerimiz sayesinde kendilerini sürekli olarak geliştirmektedir.
 • Uzun yılların verdiği tecrübe ile uluslararası evden eve taşımacılık alanında alacağınız hizmetin tüm süreçleri doğru şekilde yürütülür, depolama ihtiyacınız varsa en modern alanlarda karşılanır, nakliye hizmetleriniz en modern ve gelişmiş araç filosuyla gerçekleşir. Aynı zamanda işin sonunda size sadece yeni yuvanızda sıcacık bir hayata başlamanın tadını çıkarmak kalır.
29.09.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?