trende

Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası Ev Taşıma

İnsanlar günümüzde farklı ülkelerde yaşamak adına radikal kararlar almaktadır. Bu aşamada ev taşıma süreci insanların profesyonel hizmet aradığı bir alan olmaktadır. Uluslararası ev taşıma işlemlerinin prosedürü ülke içindeki taşınma işlemlerinden farklı olmaktadır. Götürebileceğiniz eşyalardan paketleme işlemine kadar birçok detay profesyonel olarak yürütülmelidir. Atlas Movers olarak bizler farklı bir ülkede yaşama kararınızdan sonra süreci sizin adınıza rahatlatmak adına desteklemekteyiz.

Kaliteli bir nakliye firmasıyla çalışmanın tüm artılarını görebileceğiniz bu süreçte evinizdeki eşyaları almaktayız. Ardından yeni evinize sorunsuz taşımak üzere bizlere başvurabilirsiniz. Bu anlamda Atlas Movers ile eşyalarınızı farklı bir ülkeye taşımanın avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Eşyalarınızı dünyanın herhangi bir yerine ulaştırma maceramızda ilk haliyle görebilirsiniz. Yani eşyalarınız sorunsuz olarak yeni adresinize uzman ekiplerimiz tarafından ulaştırılmaktadır.
  • Avrupa standartlarında ambalaj malzemelerimiz ile uzman ekiplerimiz paketlemekteyiz. Aynı zamanda gümrükleme işlemlerinizi kurallara uygun ve korunaklı şekilde tamamlamaktadır.
  • Eşyalarınızı yeni ülkenizdeki adresinize kara, hava ya da deniz yoluyla en kısa sürede ulaştırıyoruz.
  • Bizimle iletişime geçtikten sonra eşyalarınızı hacmi, gideceği yer ve zamanı hakkında tüm detayları paylaşmaktayız. Bu anlamda bize bildirdiğinizde sizlere gerekli tüm süreçler hakkında bilgi veriyoruz.
  • Özel nakliyat çözümleri, gelişmiş araç filosu ve profesyonel kadromuzla uluslararası ev taşıma hizmetlerinizi en doğru şekilde yerine getiriyoruz.

Uluslararası Ev Taşıma 1

Uluslararası Ev Taşıma Hizmetleri

Uluslararası ev taşıma hizmetleri ülke içinde yapılan nakliyat işlemlerinden daha kapsamlı ve farklı bir süreçtir. Bu aşamada Atlas Movers olarak sizler adına tüm süreçleri profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. Sizler için verdiğimiz hizmetler;

  • Eksper Randevusu: Farklı bir ülkeye evinizi taşımaya karar verdiyseniz ve detaylarınız da belliyse bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uluslararası ev taşıma işlemleri konusunda tecrübeli olan firmamızla iletişime geçtiğiniz anda size bir eksper randevusu verilir. Görevlimiz evinize gelerek eşyalarınızı inceler. Sizlerden taşınma zamanını ve yerini öğrenerek sizler için bir fiyat teklifi hazırlar. Fiyat teklifi eşyalarınızın büyüklüğü, taşınmak istediğiniz ülke mesafesi, alınacak hizmet kapsamı ve kullanılacak personel ve malzeme durumuna göre verilir. Sizlere en uygun fiyat teklifini vereceğimiz konusunda içiniz rahat olabilir.
  • Sigorta Sözleşmesi: Tüm anlaşmalar yapıldıktan sonra eşyalarınızı güvenceye almak önemlidir. Sizler için hazırladığımız sigorta sözleşmesi bu işlemde gerekli olan adımların atılmasını sağlayacaktır. Taşınma işlemi sırasında her aşamada en küçük eşyanız bile zarar görse sigorta şirketi tarafından zararınız karşılanacaktır. Ancak bu eşyanın eksper görevlisinin oluşturduğu listede olması gerekir. Listede olmayan ürünler için hiçbir ödeme yapılmayacağını unutmayın.
  • Paketleme ve Gümrükleme: Nakliyat firmamızdan alacağınız uluslararası ev taşıma hizmetinde en önemli detay paketleme ve gümrüklemedir. Hem eşyalarınız en sağlam şekilde paketlenmeli hem de gümrük geçişlerindeki uluslararası standartlara uygun olarak paketlenmelidir. Uzman ekiplerimiz Avrupa standartlarına sahip A sınıfı paketleme malzemeleriyle eşyalarınızı koruma altına alırlar. Bu sayede uzun bir taşıma sürecinde eşyalarınızın hiçbir zarar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınmış olur.
  • Taşıma ve Kurma: Sözleşmede belirlenen tarihlerde eşyalarınız yeni adresinizde olur. Ekiplerimiz tüm eşyalarınızı araçtan güvenli bir şekilde indirir. Gerekmesi durumunda asansörlü araçlarımız devreye girer. Daha sonra paketler açılır ve eşyalarınız gösterdiğiniz yere kurulur.  Montaj işlemleri ise marangozumuz tarafından montaj edilir. Daha sonra tüm paketleme malzemeleri toplanarak sizleri uğraştıracak kirlilik ekiplerimiz tarafından temizlenir.

Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti Atlas Movers Farkıyla

Atlas Movers uluslararası ev taşıma hizmetinde sizler için profesyonel destek vermektedir. Bizleri tercih etmeniz için şu durumları göz önünde bulundurmalısınız:

Hizmet Ağı: Atlas Movers dünyanın birçok ülkesinde alt yapısını tamamlamış bir hizmet ağına sahiptir. Yeni taşınacağınız ülkedeki hizmet ağımız sayesinde oradaki tüm yerleştirme ve kurulum hizmetleriniz uzman ekiplerimiz tarafından yürütülmektedir. Ayrıca gerektiği durumlarda bu ülkede sizlere depolama hizmeti de vermekteyiz.

Profesyonellik: Profesyonellik uzun yıllar boyunca yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkar. Atlas Movers uluslararası ev taşıma hizmetinde çok uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Bu yüzden ürünlerinizi bizim güvencemizle yeni taşınacağınız ülkeye ulaştırabilirsiniz.

Son Teknoloji Ekipmanlar: Atlas Movers ekiplerinin kullandığı ekipmanlar nakliyat alanında kullanılan son teknoloji ürünlerdir. Aynı zamanda paketleme malzemelerimizden araçlarımıza, nakliye sürecimizden depolama işlemlerimize kadar dünya standartlarında bir hizmet vermekteyiz. Ayrıca geniş ve son model araçlarımızla eşyalarınız ne kadar uzun yol alırsa alsın güvenle yeni evinizde yerini alacaktır.

07.10.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?