Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti

Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti
Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti

Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti

Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti

Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti

Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti

Firmamızdan istediğiniz ülkeye nakliye konusunda hizmet alabilirsiniz.  Haftalık ve aylık periyotlarda sürekli olarak başarılı sevkiyatlarımız yapılmaktadır. Bu süreçte uluslararası ev taşıma hizmeti ile eşyalarınızı sorunsuz şekilde yeni adresinizde bulabilirsiniz. Süreç içinde görev alan tüm personellerimiz paketleme, ulaştırma ve kurma konusunda profesyonel destek sağlarlar. Eşyalarınız hiçbir sorun çıkmadan alındığı halinde sizlere teslim edilir. Firmamızın tüm hizmetleri sigortalıdır. Taşıma işleminden önce uluslararası eşya taşımacılığı konusunda anlaşmalı olduğumuz acenteler ile sözleşme imzalanır. Bir maddi zarar olması durumunda tüm meblağ sigorta şirketi tarafından karşılanır.

 

Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti hizmetlerimiz kapsamında imzalanan sigorta sözleşmesine nakliye sürecinin tamamı dahildir. Yani personellerimizin evinize gelerek eşyalarınızı paketlemesi, sonrasında araçlarımıza taşıyarak yüklemesi, eşyalarınızın istediğiniz ülkeye başarıyla ulaştırılması, yeni adresinizde eşyalarınızın indirilerek kurulması sigorta sözleşmesine dahildir. Böylece taşıma işleminin hiçbir aşamasında eşyalarınızın başına bir şey gelmez. Personellerimizin yurtdışı ev eşyası taşıma hizmeti konusundaki profesyonelliği ve sigorta sözleşmesinin getirdiği güven ile tüm ürünleriniz taşıma sırasında bir zarar görmez. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma 

Uluslararası ev eşyası taşıma hizmetlerimiz her zaman kurumsal bir kimlik ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir anlayış ile şekillenir. Bu süreçte eşyalarınızın başına gelecek tüm sıkıntıların önüne geçmek için tüm önlemler alınır. Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti

Profesyonel Eşya Paketleme 

Sizin için değerli olan eşyalarınızın başka ülkeye taşınırken zarar görmesi en büyük sorunlardan biridir. Ancak burada doğru paketleme uygulamaları ve malzemeleri ile eşyalarınızın zarar görmesi engellenebilir. Ancak bunun için de profesyonel bir destek almanız şarttır. Yurtdışına ev eşyası taşıma süreçlerinizde firmamız sizlere en yetkin personelleriyle paketleme desteği vermektedir. 

Personellerimiz taşıma işleminden önce evinize gelerek tüm eşyalarınızı doğasına uygun şekilde paketler. Kırılma ihtimali olan eşyalarınız üzerinde daha hassas önlemler uygulanır. Paketleme işlemi sonucunda yöneticilerimizin yaptığı kontroller sonrasında gerekli görülmediği takdirde özel paketleme uygulamaları da uygulanır. Böylece uluslararası ev taşıma sürecinde eşyalarınız güvenli şekilde verdiğiniz adrese ulaştırılır. Bu süreçte eşyalarınız profesyonel paketleme yöntemleriyle güvenceye alındığı için aklınız eşyalarınızda kalmaz. 

Demontaj ve Montajda Marangoz Desteği 

Yurtdışı evden eve nakliyat hizmetimizde hantal yapıya sahip büyük eşyalarınız ekiplerimizin radarındadır. Bu eşyalar belirlenerek marangozlarımız tarafından sökülür. Böylece eşyalarınız daha kolay taşınır ve tüm nakliye sürecinde zarar görmeden adresinize ulaştırılabilir. Sizler için dolap, yatak ve tüm geniş çaplı eşyalarınız sökülür. Sonrasında da paketleme işlemi yapılır. Araçlara da en korunaklı şekilde yerleştirilir. 

Uluslararası evden eve taşıma sürecinde diğer bir çalışma alanı da yeni adresinizdedir. Burada eşyalarınızın montajının yapılması sizin için büyük bir sorun olabilir. İşte bu sürecin sizler için bir sorun haline gelmemesi için uzman personellerimiz sürece müdahale etmektedir. Tüm eşyalarınız uzman marangozlarımız tarafından monte edilir ve gösterdiğiniz alana kurulur. Ayrıca burada perdeleriniz, beyaz eşyalarınız ve avizeleriniz de ekiplerimiz tarafından kurulmaktadır. 

Uluslararası Ev Taşıma Şirketleri

Türkiye’de son yıllarda yaşanan nakliye sektöründeki gelişmeler ile son derece kolay hale gelmiştir. Çünkü daha önce eşyalar zarar görmekte ve firmalar bu konuda sorumluluk almamaktaydı. Ancak sektördeki modernleşme sonrasında eşyalarınızı sigortalı olarak taşınmaya başladı. 

Uluslararası ev taşıma şirketleri bu konuda daha hassastır. Firmamızdan aldığınız nakliye hizmetinde tüm eşyalarınız farklı ülkedeki bir adrese sigortalı olarak taşınmaktadır. Yani maddi bir zararda eşyalarınızın başına gelebilecek tüm zararlar tarafımızca karşılanmaktadır. Ayrıca bu süreçte hazırlamanız gereken tüm belgeler konusunda sizlere destek olmaktayız. 

Uluslararası Ev Taşıma Ücretleri 

Yeni bir yaşama yelken açarken maddiyat en önemsediğiniz konulardan biridir. Çünkü yeni bir ülkede yaşam kurmak son derece maliyetli bir iştir. Bu yüzden uluslararası ev eşyası nakliyat hizmeti ne kadar uygun maliyetli olursa keseniz o derece rahattır. Bu süreçte hizmet aldığınız firma ekonomik olmanın yanında kaliteli de olmalıdır. 

Uluslararası ev taşıma ücretleri evinize gelen eksper görevlimizin yaptığı incelemeler sonrasında belirlenmektedir. Bu yüzden sizlere inceleme yapmadan bir fiyat vermemekteyiz. Bu süreçte eşyalarınızın yapısı, miktarı, taşınacağı ülkenin uzaklığı gibi durumlar sürece etki eder. Eksper görevlimizi evinize davet etmek için hemen 444 7 691 numaralı çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz. 

 

Nakliyat 10
12.11.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?