Uluslararası Ev Eşyası Taşıma

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma

Taşınma konusunda bir karar verdiğinizde öncelikle bir şirket bularak nakliye işlemi için destek almalısınız. Ülkemizde şehirler arası eşya taşımacılığı son derece gelişmiş bir alandır. Ancak uluslararası ev eşyası taşıma işlemleri profesyonellik gerektirir. Bu yüzden başka bir ülkeye taşınırken öncelikle deneyimli bir şirketten destek almalısınız. Böylece eşyalarınız sorunsuz olarak yeni adresine ulaşabilir. Yurtdışına taşınma sürecinde firmamızın desteği sayesinde bu süreci oldukça kolaylaştırabilirsiniz. Taşıma işleminin tüm detaylarında kendi personellerimizle sizlere destek olmaktayız.  

Uluslararası taşıma hizmetlerimizden faydalanarak karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, minivan servisi,  proje taşımacılığı ve depolama hizmetleri alabilirsiniz. Bu hizmetlerimiz sayesinde ev eşyalarınızı, parça eşyalarınızı, ofis malzemelerinizi, zati eşyalarınızı istediğiniz ülkeye taşıtabilirsiniz. Yurtdışı ev eşyası taşıma hizmetimiz Türkiye’de her noktadan yapılmaktadır. Ayrıca firmamız dünyanın birçok ülkesine eşya taşıma hizmeti vermektedir. Sizlere sunduğumuz nakliye çözümleri en uygun maliyete sahip, eşyalarınızı sıfır sorunla yeni adresinize ulaştıracak doğru yöntemler olacaktır. Yeni bir yaşama atılmak için hemen bizimle iletişime geçin ve bir de nakliye sürecini kendinize dert etmeyin. 

 

Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası ev taşıma hizmetleri için firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu süreç içinde personellerimiz sürecin her anında sizlere destek olmaktadır. Türkiye’den yurtdışına taşınma sürecinde sizlere verdiğimiz hizmetleri şöyle açıklayalım; 

Paketleme Desteği

Başka bir ülkeye taşınırken en sancılı süreç eşyaların paketlenmesidir. Çünkü bu işi kendiniz yapmaya kalktığınızda öncelikle doğru malzemeleri bulmanız zor ve maliyetli olacaktır. Üstelik her eşyanın doğru bir paketlenme şekli vardır. Bu yüzden profesyonel bir destek almanız elzemdir. Firmamız yurtdışı ev taşıma sürecinde eşyalarınızın hepsini paketlemektedir. 

Paketleme işlemlerimiz eşyalarınızın yapısına göre A sınıfı malzemelerle yapılmaktadır. Küçük çaplı eşyalarınız kolilere konurken büyük eşyalarınız ise söküldükten sonra paketlenir. Böylece eşyalarınız taşınma sürecinde hiçbir zarar görmez.  Üstelik bu hizmet için sizlerden ek bir ücret talep etmiyoruz. 

Demontaj ve Montaj Desteği 

Eşyalarınızın hem Türkiye’deki evinizde sökümü ve gideceğiniz ülkede yeniden takılması sizi çok geren bir sorun olabilir. Ancak uluslararası eşya taşımacılığı çalışmalarımızda bu konuyu sizlere bırakmıyoruz. Ekiplerimizde uzman marangozlar da görev yapmaktadır. Bu süreçte Türkiye’deki adresinizde hemen tüm eşyalarınız ekiplerimiz tarafından sökülmektedir. Paketleme sürecinden sonra tüm eşyalarınız tarafımızca araçlara yüklenmektedir. 

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerimizde asıl süreç yeni adresinizdedir. Yeni gittiğiniz bir yerde montaj desteği alacağınız birilerini bulmak zor olabilir. Bu süreçte de bünyemizdeki marangozlar devreye girer. Tüm büyük eşyalarınız gösterdiğiniz odadaki konumlarına montajı yapılarak yerleştirilir. Ayrıca ekiplerimiz avize, beyaz eşya ve perde gibi eşyalarınızın montajını da yapmaktadır.  Bu hizmetlerimiz sayesinde uluslararası ev eşyası taşıma sürecinde hiçbir ek desteğe gerek duymadan eşyalarınız yeni adresinizde kurulmuş olur. 

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma Firmaları 

Ülkemizde yurtdışı eşya taşımacılığı hizmeti veren şirket sayısı sınırlıdır. Üstelik büyük bir şehirde yaşamıyorsanız bu konuda seçenekleriniz bir elin parmaklarını geçmez. Çünkü bu süreç sağlam bir yatırım ve geniş bir alt yapı süreci gerektirmektedir. 

Uluslararası ev eşyası taşıma firmaları arasında şirketimiz Türkiye’nin her yerinden birçok ülkeye nakliye seferleri düzenlemektedir.  Üstelik eşyalarınızın kontrol edilmesi, paketlenmesi, araçlara yüklenmesi, nakliyesi ve kurulumu sırasında görev alan tüm personeller ve kullanılan teknolojik ekipmanlar kendi bünyemizdedir. Firmamızın sunduğu nakliye hizmetinde görev alan araçların tamamı son modeldir ve uluslararası eşya taşıma konusunda tüm standartlara uygundur.  

Eşyalarınız kapalı kasa araçlarımızla istediğiniz ülkeye kısa süre içinde ulaştırılır.  Üstelik ihtiyacınız olması durumunda hem Türkiye’de hem de yeni adresinizde depolama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızı istediğiniz kadar depolarımızda bekletiyoruz. Daha sonra uluslararası eşya depolama süreci sonunda istediğiniz adrese teslimini gerçekleştiriyoruz. 

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma Fiyatları 

Yeni bir ülkeye yerleşirken kaliteli bir hizmeti firmamız sayesinde en uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Uluslararası ev eşyası taşıma fiyatları konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Randevu aldıktan sonra belirtilen tarihte eksper görevlilerimiz adresinize gelir ve tüm eşyalarınızı listeleyerek size bir fiyat teklifi hazırlar. Bu ücretin içinde uluslararası ev eşyası taşıma hizmetlerinin tamamı vardır. Ayrıntılı bilgi almak, randevu oluşturmak ve diğer hizmetlerimizi öğrenmek için 444 7 691 bilgi hattımızda siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. 

Nakliyat 11
10.11.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?