HABERLER

Malta’dan Türkiye’ye eşya taşıma İş Akışı Nasıldır?

Evinizi değiştirmenin, eşyalarınızı toplayıp bir yerden başka bir yere götürmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Hele ki bu ülkeler arası bir taşınma ise gözünüz biraz daha korkabilir. Ancak Malta’ya ya da Malta’dan Türkiye’ye eşya taşıma konusunda desteğimizi alarak, işlemlerin ne kadar kolay ve akıcı olduğunu görebilirsiniz. Alanında uzman olan ekimiz, sizlere tüm detayları aktararak, her sorununuzda yanınızda olacaktır.

Malta’dan Türkiye’ye eşya taşıma Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Eşyalarınızı kendiniz toplamak isterseniz bu esnek bir ücretlendirme olduğu için maliyete eklenmez. Aynı şekilde eşyaların gidilen yerde de yerleştirilmesini istemiyorsanız, tarifeye eklenmez. Malta evden eve nakliyat fiyatlarını belirlerken dikkat edilen ana unsurlar, eşyaların kapladığı alan yani hacim ile mesafe konusudur. Bu değişkenler belli bir tarife üzerinden hesaplanarak size ücretlendirme yapılır. Sabit olan mesafe tarifesi, kilometreye göre ve ülkeye göre değişmektedir.

Malta’dan Türkiye’ye eşya taşıma Sürecinde Neye Dikkat Edilmeli?

Eşyaların istenilen şekilde paketlenmesi ve içeriklerinin titizlikle kontrol edilmesi gerekmektedir. Tüm yurtdışı zati eşya taşıma kuralları Malta ev nakliyesi için de geçerlidir. Bu nedenle aşağıda belirtilen ve konsolosluğunda size yazılı olarak bildireceği malzemeleri eşyaların içinde bulundurmamalısınız.

  • Patlayıcı, yanıcı malzemeler
  • Sıvı, kokabilecek ve bozulabilecek gıda ürünleri
  • Uyuşturucu madde, silah gibi yasal olarak geçişine izin verilmeyecek ürünler
  • Ticari mal olarak kabul edilebilecek, zati olmayan eşyalar

Yukarıda belirtilen genel kapsamlar, tüm zati eşya taşımacılığında dikkat edilecek olan konulardır. Aksi durumda gümrük giriş ya da çıkışlarında işlemleriniz askıya alınıp, gümrük tarafından eşyalarınıza el konulabilir.

Malta’dan Türkiye’ye eşya taşıma

Malta’dan Türkiye’ye eşya taşıma

Malta Zati Eşya Taşıma İşlemleri

Konsolosluk başvurusu size yol gösterecek ve işlemlerinizi başlatacak olan ilk aşamadır. Bu nedenle firmamız sizi ilgili konsolosluğa giderken hangi belgeleri hazırlamanız gerektiği konusunda bilgilendirecektir. Malta zati eşya taşımacılığı kapsamına giren tüm eşyalarınız için ilgili ülke konsolosluğundan gerekli izinlerin alınması gerekir. Bunun için eşyalarınızı uygun şekilde ayırmalı ve paketlemelisiniz. Detaylı şekilde uluslararası paketleme kurallarını firmamızdan da öğrenebilirsiniz. Kolilerin özellikleri, kırılacak eşyaların ne şekilde paketleneceği gibi hassas konular hakkında bilgileri dilediğiniz zaman firma yetkililerimizden alabilirsiniz.

Malta’dan Türkiye’ye eşya taşıma Konusunda Destek Alabilir Miyim?

Evet, Malta’da ülke içinde taşınma konusunda da firmamız size destek olacaktır. Dünyanın birçok ülkesinde lokal anlaşmalarla sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bunun içinde Malta’ya taşınmak ve Malta’dan ülkemize ya da ülke içinde taşınmak işlemleri de gelmektedir. Beklentilerinizi en iyi şekilde tespit eden firmamız, uzun yıllardan bu yana tüm bu hizmetleri talep eden müşterilerine en kaliteli şekilde sunmaktadır.

Malta’ya Eşya Göndermek İstiyorum

Gönderi talepleriniz, iş akışı ve maliyet konusunda sorularınız olacaktır. Bunları bizimle paylaşabilir, uzman personelimiz aracılığı ile tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Malta’ya eşya gönderme işlemlerinde yasal zorunluluklarınızı bildiğiniz zaman, sorunsuz olarak taşınma işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Anlaşma sağlandıktan sonra, her anınızda ekibimiz size destek verecektir. Bu sayede sıkıntısız ve kısa sürede işlemlerinizi halledebileceksiniz.

Malta’dan Türkiye’ye eşya taşıma

Malta’dan Türkiye’ye eşya taşıma

Malta Ev Taşıma Firmaları

Doğru sisteme sahip firmalar, her türlü iş ortamında başarılı sonuçları alırlar. Bu Malta eşya taşıma şirketi için de geçerli bir durumdur. Müşteri talepleri her gün değişirken, hizmet beklentisi de farklılaşır. Aynı zamanda kalite anlayışı, rekabet ve diğer etmenler firmaların verdikleri hizmetleri daha da etkin şekilde düzeltmelerine, geliştirmelerine neden olur. Kurumsal yapıya sahip olan firmalar, bu tarz büyük çaplı işler için daha etkin ve kesin sonuçları üreterek, beklentileri karşılayabilirler.

Malta Ev Taşıma Süreci

Bir ülkeden başka bir ülkeye eşya taşımak, evinizi komple alıp gitmek biraz gözünüzü korkutabilir. Bunun yanı sıra, yeni bir ülkede yaşamak heyecan verici bir süreçtir. Daha fazla olanak ve farklı faydalar demektir. Malta ev eşyası taşıma konusu uzun zamandır firmamızın da yaptığı bir hizmettir. Bu nedenle süreç hakkında en geniş kapsamlı bilgileri sizinle paylaşabiliriz. Nereye başvuru yaparak izin belgesi alırsınız? Eşyalarınızı en doğru şekilde nasıl paketlersiniz? Taşınma maliyetleri ne kadar tutar? Tüm bunların cevabını firmamızdan alabilirsiniz.

Malta Evden Eve Nakliye Hizmeti Var Mı?

Malta’dan Türkiye’ye eşya taşıma

Malta’dan Türkiye’ye eşya taşıma

Malta içinde de farklı ve bünyemizde barındırdığımız nakliye firmaları var. Anlaşma sağlandığı anda eşyalarınızı gelip istediğiniz zaman alabilir, yeni adresinize teslim edebiliriz. Malta evden eve taşımacılık kapsamında olan bu işler, sizlere en farklı ve özel sonuçları sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle soru, sorun ve önerileriniz için sadece bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

YORUMLAR:

henüz yorum yok