trende

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma
Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma

Türkiye ve Macaristan ilişkilerinin son yıllarda artış göstermesi her iki ülke arası taşıma işlemlerinin artmasına vesile olmuştur. Bu anlamda firmamızda Türkiye merkezli olmak üzere Macarista’nın çeşitli bölgelerine evden eve taşıma hizmeti sunmaktadır. Türkiye’den Macaristan’a evden eve taşıma hizmetleri süresi boyunca geniş çaplı proje ağımızla birlikte sorunsuz hizmet sunmaktayız. Müşteri çaplı genişleme hacmimiz sayesinde özellikle Avrupa’nın birçok farklı noktasında çalışma sahamız mevcuttur. Birçok Lojistik firmasının eksik özellikleri firmamızda mevcuttur. Aynı zamanda 3 aya kadar depolama imkanı sunmaktayız. Uzun vadeli depolama imkanlarımız ve ekstra özelliklerimiz sayesinde müşteriler tarafından da oldukça sevilmekteyiz.

Bu anlamda hizmetimizden bir kez yararlanan müşterilerimiz tekrardan bizimle çalışmak istemekteyiz. Bu gibi olumlu geri dönüşler almak bizi oldukça mutlu etmekteyiz. Aynı zamanda çalışma motivasyonumuz en çok etki eden faktörde elbetteki müşterilerimizin olumlu cevapları olmaktadır.  Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma  hizmetlerinde Müşterilerimiz bizim en kıymetli ve değerli varlığımızdır. Bu varlığımızı en iyi şekilde korumakta ve ilerleyen dönemde korumaya devam etmekteyiz.

Macaristan, Avrupa’nın orta kesiminde kalan ve sürekli gelişen ülkelerden birisidir. Komşu ülkeler ile sürekli içli dışlı olan ülke 2.Dünya savaşı sonrası 27 Temmuz 1955 yılında Nazi Almanya’sı tarafından bağımsızlığını ilan etmiştir. Ülke kurulduktan kısa süre içerisinde hızlı bir kalkınma gerçekleştirmiş ve kısa sürede Avrupa ülkeleri arasında tanınan bir mertebeye ulaşmıştır. Son yıllarda Türkiye ile de dostluklarını yükselten ülke, günümüzde Türkiye ile ticari anlamda ortaklıklar imza atmaktadır. Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma

Türkiye’den Macaristan’a Evden Eve Taşıma
Türkiye’den Macaristan’a Evden Eve Taşıma

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Türkiye merkezli Uluslararası çapta bu denli fazla firma arasından bizi seçmenizdeki kriterler oldukça fazladır. Bu kritlerde arasında en çok ön plana çıkanlar;

-Firmamız yıllardır Uluslararası çapta evden eve taşıma işlemi sunmaktadır. Özellikle Amerika ve Avrupa’da uzun soluklu işlerimiz mevcuttur. Bu sayede hatırı sayılır deneyim ve tecrübeye sahibiz. Hatırı sayılır deneyim ve tecrübemizin farkına varan müşterilerimiz bizimle tekrarda çalışmak istemektedir. Sektöre adım attığımız günden bu güne kadar her tip müşterinin her çeşit eşyasını taşımış bulunmaktadır. Gelecek tüm müşteri örneklerine karşı deneyimli olmakta bu sayede her müşterimizin isteğine cevap oluşturmaktayız. Bu tür bir özelliğe sahip olan firma sayısı özellikle Türkiye merkezli iş yapan firmalar arasında oldukça az sayıdadır. Bu firmalar arasına girmek büyük bir onur kaynağı haline gelmektedir.

-Firmamız Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Üstün hizmet kalitemiz sayesinde müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz işimizden memnun olarak ayrılmakta ve müşteri potansiyelini canlı tutmaktayız. Bu sayede devamlılık oluşturmakta ve yeni işlerimize daha rahat adapte olabilecek ortamı koruyabilmekteyiz.

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak müşteri memnuniyet bizim tüm işlerimizde temel aldığımız faktör haline gelmektedir. Bu sayede bu faktör geniş kitleye ulaşmamıza yardım eden en büyük etken haline gelmektedir.

-Firmamız sigortalı ve güvenli bir uluslararası evden eve taşıma hizmeti sunmaktadır. Sorunsuz ve eksiksiz paketleme ve kargolama işlemlerimiz eksiksiz devam etmektedir. Türkiye’den Macaristan’a Evden Eve Taşıma hizmetlerinde bize güvenebilirsiniz. 

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak tüm çalışmalarımızda belge esaslı bir işlem sürdürmekteyiz. Belge ve izinlerimizi devletimizin bizden istediği şekilde yerine getirmek oluşabilecek problemleri ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda Tüm işlerimiz devlet esaslarına göre ayarlanmaktayız.

Türkiye Macaristan Ev Taşıma Fiyatları 

2021 – 2022 Macaristan Ev Taşıma Fiyatları Macaristan Ev Taşıma Fiyat Aralığı

5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 

15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€

25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €

3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

 

Hijyen Standartlarımız 

Çalıştığımız tüm bölgelerde hijyen ve temizliğe oldukça önem vermekteyiz. Bizim için temizlik ve hijyen önde gelen faktörler arasındadır. Aynı zamanda Covid-19 Pandemisinin ortaya çıkmasından bu yana temizlik konusunda sıkı önlemler almış bulunmaktayız. Aynı zamanda ofislerimiz içerisinde sıfır maske, kolonya ve dezenfektan bulunmaktadır. Covid-19 Pandemisine karşı aldığımız geniş önlemler sayesinde ofislerimize uğrayabilirsiniz. Kahvemizi içmeye her daim bekleriz.

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma  İşlemi Öncesi Yapılması Gerekilenler

Uluslararası evden eve taşıma işlemleri detay ve ayrıntı oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra bu detayların en küçük kısmını kaçırmak taşıma işlemi hepten beraber edebilir. Bu anlamda gümrük izinlerinin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde alınması önemlidir. Tüm gümrük izinleri firmamızı sorumluluğu altındadır. Fakat müşterimizden taşımak istediği eşyaların herhangi bir ticari koşula hizmet etmediği ile alakalı yazılı belge çıkarmasını beyan etmektedir. Bu sayede gümrük işlemlerimiz hız kazanmakta bizde işlemlerimizi daha hızlı halledebilmekteyiz. 

Türkiye Macaristan Arası Ortalama Kaç Kilometredir?

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma gidilecek yol güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama uzunlukta gidilen bir güzergah 2000 kilometre ve üstüdür.

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma işlemi ortalama olarak 13 ile 15 gün sürmektedir. Bu zaman dilimi yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmadığında değişkenlik göstermektedir. Fakat Atlas Movers olarak kısa sürede atik hareketlerle işlemlerimizi bitirmekteyiz. Zaman konusunu dert etmenize gerek yoktur.

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Gümrükleme Kimin Sorumluluğundadır?

Gümrükleme işlemlerinde sorumluluk Firmamıza aittir. Fakat ürünlerin ticari bir amaca hizmet edilmediğini müşterimiz belgelerle onaylanmalıdır. Gümrükleme işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir.

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma İşlemlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma işlemlerinden firmamız aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Firmamız ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm hizmetlerinizde yanınızdadır.

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma

Türkiye Macaristan Evden Eve Taşıma

 

16.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?