trende

Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma

Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma
Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma

Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma

Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma

Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma işlemlerinin oldukça sık olduğu bu dönem aralığında Atlas Movers Lojistik olarak hizmetlerimize dur durak bilmeden devam etmekteyiz. Her daim farklı alanlara dönük yatırımlarımız ve nakliyat alanlarımızı genişletmekteyiz. Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma çeşitli nedenlerden ötürü giden mobilya gönderme işlemlerinde firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tüm mobilya gönderim, mobilya kargolama ve mobilya paketleme işlemlerinde tek tuşla bize ulaşabilirsiniz. 7/24 ulaşılabilir telefon ve e posta adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Uluslararası çapta yapılan nakliyat işlemlerinde önceliklerin sırası değişmektedir. Ülke içinde yapılan nakliyat işlemleriyle ülke sınırı dışında yapılan işlemlerin bu denli değişiklik göstermesinde birden çok etken rol oynamaktadır. Bu etkenler arasında en önemlisi Gümrüktür. Gümrük için gerekli olan izin ve belgelerin sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde alınmadığında problem ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda uluslararası çapta hizmet veren birçok mobilya taşıma firması gümrük belgesini en ön sıraya koymaktadır. Bu anlamda eğer gümrük için gerekli belgeler alınmazsa mobilyalar sınırda durdurulabilir

Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma İşlemlerinde Gümrük için Belge ve İzinler

Türkiye’den İngiltere’ye Mobilya Taşıma işlemlerinde firmamız tarafından yapılan gümrük izinleri büyük öneme sahiptir. Bu anlamda gümrük izinleri gerekli şekilde yapılmayan mobilyalar  taşınmamaktadır. Aynı zamanda her iki tarafında gümrük onayları ve gerekli belgeler firmamız tarafından hazır hale geldiğinde taşıma öncesi işlemin büyük bölümü bitmektedir. Firmamız, gerekli işlemleri yerinde ve doğru bir şekilde yerine getiren müşterilerle daha hızlı işleri ilerletmektedir. Firmamız yoğun olarak çalıştığından ötürü araçları sürekli olarak döndürmesi ve taze tutması gerekmektedir. Her yeni müşterinin ihtiyaç duyabileceği aracın zamanında temin edilmesi en önemli önceliklerimiz arasındadır. 

Müşterimizin mobilya gönderim işlemi öncesi gümrük işlerini hallettikten sonra geriye paketleme ve kargolama kalmaktadır. Bu anlamda müşterimiz bazı durumlarda eşyalarını kendisi paketlemek ve taşımaya hazır hale getirme taraftarıdır. Bu durumda firmamız kargolanmış ve paketlenmiş hazır eşyaları titizlikle kamyonlara bindirmektedir. Tüm ürünler eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde kamyonlara taşındıktan sonra taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Fakat kargolama ve paketleme konusunda da bizden yardım almak isteyen müşterilerimizin mobilyalarını özel olarak paketlemekteyiz. Müşterilerimizin bize emanet etmiş oldukları tüm mobilyaları gözümüz gibi bakmaktayız. Tüm işlemleri titizlikle yerine getirmekte ve işlemlerimizi bu yönde ilerletmekten gurur duymaktayız. 

Mobilya gönderme işlemlerinde bizi seçen müşterilerimizin gözü arkada kalmasın isteriz. Uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte giriştiğimiz bu serüvende adımlarımızı sert bir şekilde basıyoruz. Hızlı ve doğru ilerleme planlarımız ve firma içi devamlılığı sağlamamız en önemli motivasyon kaynağımız haline gelmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmeli ve Türkiye’de İngiltere’ye Mobilya Gönderim Hizmetimizden Yararlanmalısınız?

Türkiye merkezli olmak üzere Dünya’nın birçok farklı bölgesine hizmet veren bu kadar firma arasından neden biz? Aynı zamanda Müşterilerimiz bizi tercih etmeden önce sorduğu başlıca soru elbetteki bu ve benzeri sorulardır. Bu anlamda firmamız ve çalışma prensiplerimizle alakalı ayrıntıları aktaracak olursak;

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak Türkiye merkezli özellikle Avrupa ve Amerika’nın birçok farklı noktasına hizmet sunmuştur. Bu sayede geniş bir bilgi ve birikim bünyemiz altında mevcuttur. Aynı zamanda işlemlerimizi bir düzene tutturmamız ve bu düzen doğrultusunda ilerlemesinde oldukça etkilidir. Sürekli devamlılık oluşturduğumuzdan bize başvuran tüm müşterilerimize hizmet sunabilmekteyiz. Müşterilerimizi geri çevirmeden ihtiyaç duyduğu her türden işlemi verebilmek mutluluk kaynağımızdır. Bu anlamda hatırı sayılır deneyim ve tecrübemiz sayesinde müşteri portremiz oldukça geniştir. Kişisel müşterilerimizden köklü firmaların mobilyalarına kadar tüm taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Çalışma sahamızın oldukça geniş olması ve müşteri sayımızın sürekli katlanarak artması elbet ki tesadüf değil. Bu yüzden çok çalışıp doğru karar almayı başarmak, firmamızın büyümesine yardımcı olan faktörler arasında yer almaktadır.

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz doğrultusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Aynı zamanda hizmetlerimiz sırasında elimizden geldiğince müşterimize taşıma sürecinde olan olayları aktarmaktayız. Bu sayede müşterimiz mobilyaların nerede olduğunu öğrenebilmek ve içi rahat olmaktadır. 

-Firmamız devletimizin bizden gerekli görmüş olduğu tüm belge ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Uluslararası çapta hizmet verdiğimizden ötürü belge ve izinler oldukça önemli yere sahiptir. 

Atlas Movers olarak 3 Aya Kadar Depolama Desteği

Atlas Movers olarak bizimle iş yapan tüm müşterilerimize 3 ay süreyle depolama desteği sunmaktayız. Bu destekten kesinlikle ücret talep etmemekteyiz.

Türkiye’den İngiltere’ye Mobilya Taşıma Fiyatları

5-10 M3 Mobilya Taşıma Fiyatları      1500 £ 2500 £

15-20 M3 Mobilya Taşıma Fiyatları 2500 £ 3000 £

25-30 M3 Mobilya Taşıma Fiyatları 3000 £ 3.500 £

3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

Türkiye’den İngiltere’ye Mobilya Nakliyat Nasıl Yapılır?

Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ve tam takır donanımlı eşyaları ile Atlas Movers güvensiyle yapılır. Bu anlamda Uluslararası çapta aktif olarak hizmet sunan firmamızdan hemen teklif talebi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda 7/24 ulaşılabilir telefon adreslerimizden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bunun yanı sıra hiçbir probleminiz olmasın ister arkanıza yaslanarak işlemlerimizin tadına sonuna kadar varabilirsiniz. 

Türkiye İngiltere Arası Ortalama Kaç Kilometredir?

Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma işlemlerinde gidilecek yol güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama uzunlukta gidilen bir güzergah 3500 kilometre ve üstüdür.

Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?

Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma işlemi ortalama olarak 12 ile 14 gün sürmektedir. Bu zaman dilimi yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmadığında değişkenlik göstermektedir. Fakat Atlas Movers olarak kısa sürede atik hareketlerle işlemlerimizi bitirmekteyiz. Zaman konusunu dert etmenize gerek yoktur. Bize güvenebilir ve Uluslararası taşıma işlemlerinizde bizden yararlanabilirsiniz. 

 

Türkiye’den İngiltere’ye Mobilya Taşıma
Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma

Türkiye İngiltere Mobilya Taşıma

Türkiye’den İngiltere’ye Mobilya Taşıma
09.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?