Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma

Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma
Türkiye Hollanda Mobilya TaşımaTürkiye Hollanda Mobilya Taşıma

Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma

Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma

Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma

Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma

Mobilya nakliyat sektörünün büyük bir hızla gelişmeye başladığı Türkiye, birçok farklı ülkede aktif olarak hizmet sunmaktadır. Özellikle birçok Avrupa ülkesi ile ikili ilişkilere giren türk firmaları arasında yer alan Atlas Movers, her daim kendini göstermektedir. Uluslararası çapta aktif olarak hizmet sunan firmamız tüm Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma işlemlerinizde yanınızdadır. Eşyalarınızı adresten alarak belirttiğiniz adrese sorunsuz şekilde teslim etmekteyiz. Hızlı ve güvenilir işlem önceliklerimiz sayesinde müşterilerimizin mobilya gönderme işlemlerinde ilk tercihi haline gelmektedir. Müşterilerimizin ilk tercihi haline gelmek ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız devam etmektedir.

Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya Taşıma İşlemlerinde Müşterimizin Yapması Gerekenler

Uluslararası çapta organize edile mobilya gönderme işlemlerinde, birçok farklı detay karşımıza çıkmaktadır. Şehirlerarası taşıma işleminden oldukça farklı detaylar bu kısımda mevcuttur. Bu anlamda uluslararası taşımacılık işlemlerinde Gümrük için belge ve izinlerin tam olması gerekmektedir. Bu belge ve izinler müşteri tarafından gerçekleştirilen bir eylemdir. Bu izinler gerektiği şekilde halledilmez ise firmamız tarafından mobilya taşımacılığı işlemi gerçekleşmemektedir. Çünkü ülkeler arası geçişlerde gümrükte gerekli belge ve izinleri bulunmayan tüm eşyalar bekletilmektedir. Bu yüzden firmamızın da işleri aksamakta ve hızlı dönüşler gerçekleşmemektedir. Bizim işlemlerimiz belirli bir şekilde koordine edilerek belirli zaman dilimlerine bölünmektedir.

Bunun yanı sıra ürünlerin paketleme ve kargolama işlemlerini müşterimiz kendisini halletmek istemektedir. Bu durumda müşterimiz, günlerce yollarda olacak mobilyalarını geniş çaplı paketlemeli ve olası problemlerinin önüne geçmesi gerekmektedir. Fakat paketleme ve kargolama işlemlerinde bizi tercih edebilir ve arkanıza yaslanarak profesyonel mobilya paketleme işlemini seyredebilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç duyduğu işlemleri yerine getirmektedir. Bu anlamda içiniz rahat olsun ister güvenli ve kaliteli hizmetin tadını çıkarmanızı isteriz. Paketleme işlemi de bir sorun olmaktan çıktıktan sonra mobilya taşıma işlemine gelmekteyiz. Fakat bundan önce bizim taşıma öncesi yaptığımız işlemlere değinecek olursak;

Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma İşlemlerinde Firmamızın Yaptıkları İşlemler

Günlerce yol giden mobilyaların taşıma sırasında tüm sorumluluğu firmamızın üstündedir. Bu anlamda mobilyalar için olası tüm problemleri önceden düşünmemiz ve buna göre hareket etmemiz gerekmektedir. Detaylara oldukça önem vererek işlemlerimizde hataya yer vermemekteyiz. Hata Atlas Movers Lojistik ekibinde yoktur ve hiçbir zamanda olmayacaktır. Tüm Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma işlemlerinde detaylar işimizin sırrıdır. Biz bu sırrımızla çıktığımız serüvende hızlı ve emin adımlarla kendimizi göstererek ilerlemekteyiz. 

Mobilya gönderim ve yola çıkma işlemi öncesi araç içi tüm bakımlarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlamaktayız. Araçlarımızı sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde bakım işlemlerine tabi tutmaktayız. Yolculuk öncesi bakımlarımız sayesinde yolculuk esnasında araç içi problem teşkil edecek unsurları ortadan kaldırmaktayız. 

Müşterimize hangi rotasyon üzerinden ilerleyeceğimizi ve bu gibi bilgileri sorunsuz bir şekilde aktarmaktayız. Eğer müşterimizin onayını alabilirsek işlemlerimiz başlamaktadır. Bunun yanı sıra mobilya taşıma işlemi öncesi eğer şartlar uygunsa taşınacak mobilya modellerini yakından görmekteyiz. Taşınacak ürünleri önceden görmek, müşterimize en uygun olan kamyonu seçmemiz yardımcı olmaktadır. Müşterimizin ihtiyacına uygun kamyonu seçtikten ve gerekli şekilde kamyonu hazır hale getirdiğimizde yolculuk başlamaktadır.

Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma Hizmetinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız her daim müşteri odaklı işler çıkarma peşindedir. Müşteri odaklı çalışma portremiz sayesinde müşteri kazanmaktayız. Aynı zamanda müşterilerimizin işlem öncesi ve işlem sonrası bize çeşitli yerlerden başvurup belirttiği istek ve talepler konusunda hassasız. Müşterilerimizin bize belirttiği noktalar üzerinde çalışmakta ve bu noktalarda oluşan eksikliklerimizi kapatıyoruz. Bu sayede ilerleyen dönemde yeni işlerimizde mükemmelliğe bir adım daha yaklaşmaktayız. 

Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya Taşıma İşlemlerinde Paketleme ve Kargolama

Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya taşıma işlemlerinde paketleme ve kargo bizim önceliklerimiz arasındadır. Uzun bir yolculuk boyunca sağlam şekilde eşyaların adrese gidebilmesi için paketleme en önemli etken haline gelmektedir. Bu anlamda tüm paketleme işlemlerinde büyük bir titizlikle çalışmalarımız devam etmektedir. Aynı zamanda paketleme işlemlerinin ardından araçlara kargolamayı da ürün dağarcığına göre planlamaktayız.

Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya Nakliyat Fiyatları

2021 – 2022 Hollanda Mobilya Taşıma Fiyatları Hollanda Mobilya Nakliyat Fiyat Aralığı

5-10 M3 Mobilya Gönderme Fiyatları 1.250 € 1.550 € 

15-20 M3Mobilya Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€

25-30 M3 Mobilya Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €

Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma
Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya Taşıma

3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

Türkiye Hollanda Mobilya Nakliyat Nasıl Yapılır?

Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ve tam takır donanımlı eşyaları ile Atlas Movers güvensiyle yapılır. Uluslararası çapta aktif olarak hizmet sunan firmamızdan hemen teklif talebi oluşturabilirsiniz. 7/24 ulaşılabilir telefon adreslerimizden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Hiçbir probleminiz olmasın ister arkanıza yaslanarak işlemlerimizin tadına sonuna kadar varabilirsiniz. 

Türkiye Hollanda Arası Ortalama Kaç Kilometredir?

Türkiye’den Hollanda’ya gidilecek yol güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama uzunlukta gidilen bir güzergah 3500 kilometre ve üstüdür.

Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya Nakliyat İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?

Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma işlemi ortalama olarak 12 ile 14 gün sürmektedir. Bu zaman dilimi yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmadığında değişkenlik göstermektedir. Fakat Atlas Movers olarak kısa sürede atik hareketlerle işlemlerimizi bitirmekteyiz. Zaman konusunu dert etmenize gerek yoktur. Bize güvenebilir ve Uluslararası taşıma işlemlerinizde bizden yararlanabilirsiniz. 

Türkiye’de Hollanda’ya Eşya Gönderme İşleminden Kim Sorumludur?

Türkiye’den Hollanda’ya eşya gönderim işlemlerinin tümünden firmamız sorumludur. 

09.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?