trende

Türkiye Fransa Mobilya Taşıma

Türkiye Fransa Mobilya Taşıma
Türkiye Fransa Mobilya Taşıma

Türkiye Fransa Mobilya Taşıma

Türkiye Fransa Mobilya Taşıma

Mobilya taşıma sektörünün ülkemizde rağbet görmeye başlaması, yeni iş kapılarının önünü açmıştır. Türkiye son yıllarda nakliyat sektöründeki hızlı yükselmeler ile göze çarpmaktadır. Bu yükselmeler beraberinde ülkemizin uluslararası sahada aktif olarak taşımacılık hizmetinin önünü açmaktadır. Firmamız da bu anlamda Türkiye Fransa Mobilya Taşıma ve mobilya gönderme ihtiyacına çözüm oluşturmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışımız ve deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına sorunsuz çözüm oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Fransa’nın çoğu bölgesine Türkiye’den hizmet götürebilecek kapasiteye sahibiz. Güçlü ve sağlam alt yapımızın bulunması sayesinde işlerimizin hızını sürekli olarak arttırmakta ve devamlılık oluşturmaktayız. Bu anlamda bize güvenebilir ve işinizde bizi tercih edebilirsiniz. 

Türkiye Fransa Mobilya Taşıma sektörünün günden güne geliştiği bu dönemde ihtiyaçlar, taşımacılık sektörünün temelini oluşturmaktadır. Bu ihtiyaçları karşılamak üzere hizmete girişen firmamız, her daim müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Bu anlamda içiniz rahat olsun ister güven içerisinde eşyalarınızı bize temin edebilirsiniz. Eşyalarınızı sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde araçlarımıza yüklemekte ve adrese sorunsuz teslim sunmaktayız. 

Türkiye Fransa Mobilya Taşıma Hizmetlerinde Gümrüklemeler

Uluslararası taşımada işlemlerinde en önemli belge gümrük için alınan izinlerdir. Her iki tarafın da onayı alınarak alınan bu izin yapılmadığı takdirde taşımacılık işlemi gerçekleşmez. Her ülke sınırında gümrükleme kontrolleri yapılır ve bu kontrollerde gerekli belgeler kontrol edilmektedir. Eğer gerekli belgeleri bulundurmayan veya eksik bulunduran kişilerin eşyaları belirli süre bekletilmekte ve ülkelerine iade yapılmaktadır. Bu yüzden taşıma öncesi müşterimiz eşyaların ticaret amaçlı olmadığıyla ilgili belge çıkarmalıdır. Biz de gümrükleme işlemlerini kısa süre içerisinde halledip taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede işimizi hızlı bir şekilde halledebilmekte ve müşterimizle beraber çift şekilde çalışmaktayız. Aynı zamanda çalışma süremizin birçok mobilya gönderme firmasından daha kısa sürede olması müşteri avantajları arasında yer almaktadır.

Mobilya taşımacılık işleminde ne kadar kısa sürede işlem tamamlanırsa o derecede maliyet azalmaktadır. Maliyetin azalması müşterimize o derecede uygun teklifler sunmamıza yardımcı olmaktadır. Müşterimize uygun teklifleri sunmamız sayesinde müşterilerimizle uzun vadede etkili işler çıkarmaktayız. Türkiye Fransa Mobilya Taşıma işlemleri bizden sorulur. 

Firmamız her daim müşteri isteklerine göre hareket etmektedir. Müşterimize izleyeceğimiz yol haritasını ve buna benzer bilmek istediği tüm bilgileri sunmaktayız. Tüm işlemlerimizde müşterimizin isteklerine göre şekillendirmekteyiz. Bu sayede müşterimizin hizmetimizden memnun kalma potansiyelini arttırmaktayız.

Türkiye Fransa Mobilya Taşıma İşlemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak Türkiye merkezli olmak üzere Uluslararası birçok sahada hizmet sunmuştur. Fransa’ya da sunduğumuz mobilya gönderme işlemlerimiz, bu bölgede de etkinlik oluşturmamıza yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda bölgenin lojistiğini iyi bir şekilde tanımamız işimizi kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda uzun yıllardır sektörde bulunmamız deneyim ve tecrübe kazanmamıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede işlerimizde pratik olabilmekte ve birçok işlemi aynı anda aynı zaman diliminde gerçekleştirmekteyiz.

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz üstün hizmet kalitemiz avantajlarımız arasında yer almaktadır. Bu sayede müşteri arz-talep olayını tam olarak gerçekleştirmekteyiz. 

-Firmamız deneyimli kadrosu ve uzman ekibiyle hizmetlerine devam etmektedir. Bu sayede işlemlerimizi hem hızlı bir şekilde gerçekleştirmekte hem de memnuniyeti sağlamaktayız. Bu yüzden müşteri hacmimizi sürekli olarak genişlemekte ve iş potansiyelimiz artmaktadır.

-Firmamız yoğun olarak çalışan ve sürekli olarak büyüyen mobilya taşıma firmaları arasında yer almaktadır. Uluslararası sahada aktif olarak görev almamız ve sürekli sekülilazyonu sağlamamız en büyük avantajımızdır. Devamlılık bizim için tüm önceliklerimizin önünde gelen bir işlemdir. Devamlılık sayesinde araçlarımız boş kalmadan çalışmakta ve hızlı gelişimler göstermekteyiz. 

Türkiye son yıllarda Fransa ile gerçekleştirdiği ikili anlaşmalar sayesinde bu iki koridorda taşımacılık işlemleri hız kazanmıştır. Gerek Türkiye merkezli gerekse Fransa merkezli mobilya gönderme firmaları bu antlaşmalar sayesinde iş potansiyelini arttırmıştır. Her iki ülkeninde önde gelen firmaları beraber çalışmalar sayesinde çalışma potansiyelini günden güne arttırmaktadır.

 

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Gönderme Öncesi Yapılanlar

Mobilya gönderim işlemi öncesi tüm olası sorunların önüne geçmek için önlemlerimizi sorunsuz bir şekilde almaktayız. Mobilya taşıma öncesi yola çıkmadan önce araçlarımızı son bakımlara ve kontrollere sokuyoruz. Aynı zamanda mobilyaların nasıl yerleştireleceğiyle alakalı karar almaktayız. Kaç gün içerisinde işlemin biteceğini hesaplamakta ve diğer kamyonlara göre farklı müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Nakliyat Nasıl Yapılır?

Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ve tam takır donanımlı eşyaları ile Atlas Movers güvensiyle yapılır. Uluslararası çapta aktif olarak hizmet sunan firmamızdan hemen teklif talebi oluşturabilirsiniz. 7/24 ulaşılabilir telefon adreslerimizden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Hiçbir probleminiz olmasın ister arkanıza yaslanarak işlemlerimizin tadına sonuna kadar varabilirsiniz. 

Türkiye Fransa Arası Ortalama Kaç Kilometredir?

Türkiye’den Fransa’ya gidilecek yol güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama uzunlukta gidilen bir güzergah 3400 kilometre ve üstüdür.

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Nakliyat İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?

Türkiye’den Fransa’ya taşımacılık işlemi ortalama olarak 13 ile 15 gün sürmektedir. Bu zaman dilimi yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmadığında değişkenlik göstermektedir. Fakat Atlas Movers olarak kısa sürede atik hareketlerle işlemlerimizi bitirmekteyiz. Zaman konusunu dert etmenize gerek yoktur. Bize güvenebilir ve Türkiye Fransa Mobilya Taşıma  işlemlerinizde bizden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Gönderme İşlemlerinde Gümrükleme Kimin Sorumluluğundadır?

Gümrükleme işlemlerinde sorumluluk Atlas Movers A.Ş olarak bize aittir. Fakat ürünlerin ticari bir amaca hizmet edilmediğini müşterimiz belgelerle onaylanmalıdır. Gümrükleme işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Aksi halde oluşabilecek problemler maddi kayıp anlamına gelmektedir. 

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Gönderme İşlemlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Türkiye Fransa Mobilya Taşıma işlemlerinden firmamız aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Firmamız ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm hizmetlerinizde yanınızdadır. 

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma
Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma
Türkiye Fransa Mobilya Taşıma

Türkiye Fransa Mobilya Taşıma

 

12.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?