Türkiye Belçika Mobilya Taşıma

Türkiye Belçika Mobilya Taşıma

Türkiye Belçika Mobilya Taşıma

Uluslararası sahada etkinlik alanını her geçen gün arttıran Türkiye, taşıma ve nakliyat konusunda kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Ülkemizin Uluslararası sahada bu denli hızlı yüksekliği Türkiye-Belçika ticaret ve nakliyat sektörünün gelişmesine yardımcı olmuştur. Bu anlamda firmamızda Türkiye Belçika Mobilya Taşıma hizmetlerinde ileriye dönük yatırımlarla müşterilerine hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda sürekli olarak çalışmamız ve araçlarımızın boş durmadan çalışması avantajlarımız arasında yer almaktadır. 

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Taşıma
Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Taşıma

Türkiye Belçika Mobilya Taşıma Hizmetlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız müşteri memnuniyeti esasında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde müşterilerimizin istek ve talepleri önemli yere sahiptir. Müşteri memnuniyetini yakalamamız ve müşterilerimizin istek ve taleplerine sorunsuz cevap sunabilmemiz sayesinde firmamızın müşteri potansiyeli artmaktadır. 

-Firmamız tüm müşterilerine uzun yıllar boyunca Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz en büyük övünç kaynağımız haline gelmektedir. Aynı zamanda üstüm hizmet kalitemiz müşteri potansiyelimizin günden güne artmasında etkili olan unsurlardandır.

-Uzman ve deneyimli kadromuzla birlikte profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda işlemlerimizde detaylara oldukça önem vermekteyiz. Özellikle Uluslararası çapta hizmet sunabilmek için detaylara önem vermeniz ve bu konunun üstünde durmalısınız. Aksi taktide oluşabilecek en küçük problem dahi birçok sorunu beraberinde getirebilmektedir.

-Firmamızın avantajlarından biri de 3 aya kadar depolama desteğidir. Depolama desteklerimiz sayesinde mobilyalarınız 3 aya kadar sorunsuz şekilde firmamızın bünyesi altında kalabilmektedir. Bu sayede özellikle yeni ev değiştiren müşterilerimize güzel bir imkan tanımaktayız.

-Firmamız hijyene ve temizliğe oldukça önem vermektedir. Çalıştığımız tüm bölgelerde hijyen ve temizlik konusunda her daim titiz davranıyoruz. Temiz bir hizmet sunmamız müşterilerimizin de oldukça hoşuna giden faktörler arasında yer almaktadır.

-7/24 ulaşılabilir telefon numaralarımız ve e posta adreslerimiz sayesinde rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. İletişim adreslerimiz web sitemizde mevcuttur.

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Taşıma İşlemlerinde Gerekenler

Uluslararası sahada yapılan mobilya gönderme işlemlerinde oldukça yüklü detaylar bulunmaktadır. Bu detayların hepsini ayrıntılı olarak yerine getirmek olası sorunları ortadan kaldırmaktadır. Uluslararası taşıma işlemlerinde en önemli gereksinim elbette ki gümrükleme ve paketleme işlemleridir.

Gümrükleme İşlemleri

 Gümrükleme işlemleri, taşıma hizmeti öncesi gerçekleşen bir olaydır. . Ülkeler arası taşımacılıkta her ülke sınırında belirli kontroller yapılmaktadır. Bu kontrollerdeki amaç ülkeye yabancı malların girişini önlemektir. Bu yüzden taşıma öncesinde firmamız tarafından hazırlanan gümrük işlemleri sayesinde hizmetimiz aksamamaktadır. Fakat müşterimizin mobilyalarının ve taşınacak eşyaların ticari bir koşul oluşturulmadığına dair evraklarının bulunması icap etmektedir. Gümrükleme işlemlerinin yanı sıra Türkiye Belçika Mobilya Taşıma öncesi diğer belgelerinin de tam olması gerekmektedir. Gümrükleme işlemleri sorunsuz bir şekilde yerine getirildiğinde geriye sadece paketleme ve kargolama gelmektedir.

Paketleme ve Kargolama İşlemleri; Müşterimiz gönderim yapacağı mobilyaların tüm paketleme ve kargolama işlemlerini yerine getirmektedir. Aynı zamanda paketleme konusunda firmamızdan da yardım alabilir, profesyonel paketlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Deneyimli ve uzman personel arkadaşlarımızla birlikte tüm eşyalarınızı sorunsuz şekilde paketlemekteyiz. Bu sayede günlerce yol giden mobilyaların zarar görmesinin önüne geçmekteyiz. Unutmayın ki bize teslim ettiğiniz her bir mobilyayı gözümüz gibi korumaktayız.

Mobilya gönderme işlemi öncesi tüm tırlarımızın gerekli bakımlarını yerine getirmekteyiz. Araç iç ve dış bakımlarımız sayesinde yolculuk esnasında oluşabilecek problemlerinin önüne geçmekteyiz. Sorunsuz ve eksiksiz bakımlarımız sayesinde Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak tüm Türkiye’den Belçika’ya mobilya gönderme işlemlerinde yanınızdayız. 

Biz Kimiz?

Kendi çapımızda oluşturmuş olduğumuz çalışma bölgelerimiz sayesinde Uluslararası mobilya taşıma işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Türkiye merkezli olmak üzere Dünya’nın birçok farklı bölgesine eş zamanlı olarak işlemlerimiz devam etmektedir. Kendi çapımızda oluşturduğumuz Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak şu an Türkiye’nin önde gelen Uluslararası taşıma firmaları arasında yer almaktayız. Aynı zamanda müşteri potansiyeli en yüksek olan sayılır uluslararası mobilya gönderme firması arasında yer almaktayız. Mobilya taşıma işlemlerinde taşıdığımız birkaç farklı model türü;

  • Köşe Takımı
  • Koltuk Takımı
  • Yatak
  • Baza
  • Gardrop
  • Şifonyer
  • Komidin
  • Vitrin
Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Nakliyat Nasıl Yapılır?

Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ve tam takır donanımlı eşyaları ile Atlas Movers güvensiyle yapılır. Uluslararası çapta aktif olarak hizmet sunan firmamızdan hemen teklif talebi oluşturabilirsiniz. 7/24 ulaşılabilir telefon adreslerimizden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Hiçbir probleminiz olmasın ister arkanıza yaslanarak işlemlerimizin tadına sonuna kadar varabilirsiniz. 

Türkiye Belçika’ya Arası Ortalama Kaç Kilometredir?

Türkiye’den Belçika’ya gidilecek yol güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama uzunlukta gidilen bir güzergah 3400 kilometre ve üstüdür.

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Nakliyat İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?

Türkiye Belçika Mobilya Taşıma işlemi ortalama olarak 12 veya 13 gün sürmektedir. Bu zaman dilimi yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmadığında değişkenlik göstermektedir. Fakat Atlas Movers olarak kısa sürede atik hareketlerle işlemlerimizi bitirmekteyiz. Zaman konusunu dert etmenize gerek yoktur. Bize güvenebilir ve Uluslararası taşıma işlemlerinizde bizden yararlanabilirsiniz. 

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Gönderme İşleminden Kim Sorumludur?

Türkiye’de Belçika’ya mobilya gönderme işlemlerinin tümünden firmamız sorumludur. 

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Gönderme İşlemlerinde Gümrükleme Kimin Sorumluluğundadır?

Gümrükleme işlemlerinde sorumluluk Firmamıza aittir. Fakat ürünlerin ticari bir amaca hizmet edilmediğini müşterimiz belgelerle onaylanmalıdır. Gümrükleme işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Aksi halde oluşabilecek problemler maddi kayıp anlamına gelmektedir. 

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Gönderme İşlemlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Türkiye Belçika Mobilya Taşıma işlemlerinden firmamız aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Firmamız ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm hizmetlerinizde yanınızdadır.

Türkiye Belçika Mobilya Taşıma

Türkiye Belçika Mobilya Taşıma

Türkiye Belçika Mobilya Taşıma

Türkiye Belçika Mobilya Taşıma

 

12.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?