Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma

Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma

Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma

Mobilya taşıma işlemlerinin hız kazandığı bölgelerin başında Türkiye-Avusturya gelmektedir. Her iki ülkeninde son yıllarda dostça ilişkiler yürütmesi bu iki ülkenin nakliyat konusunda sıkı diyaloğa girmelerine yardımcı olmaktadır. Bu sayede firmamızda Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Müşteri odaklı çalışma stratejimiz sayesinde müşteri potansiyelimizi ve müşteri sayımızı her geçen gün arttırmaktayız.

Uluslararası sahada yapılan mobilya taşıma işlemlerinde birçok kriteri aynı anda baz almak gerekir. Bu kriterleri ayrıntılı ve detaylı olarak hesaplamak ve doğru hareketi yapmak önemlidir. Bu yüzden Uluslararası sahada yapılan çalışmalar, şehir içi çalışmalara göre oldukça fazla detaya sahiptir Bu anlamda Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak tüm mobilya gönderme işlemlerinde titiz çalışmalarımızla müşteri kazanmaktayız. Müşterilerimize gösterdiğimiz ilgi ve alaka, müşterilerimizin de oldukça hoşuna gitmektedir. Bu sayede müşteri sayımızı ve müşteri memnuniyet oranımız gittikçe artmaktadır.

Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma

Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma

Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya Taşıma

Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma Hizmetlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak Türkiye merkezli Dünya’nın pek çok farklı bölgesine hizmet sunmaktadır. Bu bölgelerin birisi de Avusturya’dır. Türkiye’den Avusturya’ya mobilya taşıma hizmetlerinde titiz ve dikkatli çalışmalarımız sayesinde gelişim göstermekteyiz. Bunun yanı sıra çalışmalarımızın önemli bir bölümü Avrupa üzerinden gelişmektedir. Avusturya’da Avrupa’nın merkezine yakın bir bölgede olması çalışma sahamızı genişletmek için kullandığımız ülkeler arasındadır. 

-Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak tüm işlerimizi bir sıraya sokarak hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın durmaksızın çalışması ve hızlı gelişimler göstermek için çalışmalarımız devam etmekteyiz. Bize başvuran her müşterimizi geri çevirmemek için aldığımız işlemleri en kısa sürede yerine getiriyoruz. Hızlı ve doğru hizmet anlayışımız müşterilerimizin de oldukça hoşuna gitmektedir.

-Firmamız müşteri memnuniyeti oldukça önem vermektedir. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarımız sayesinde bugün en çok tercih edilen Türkiye merkezli Uluslararası firmaların birisiyiz. Aynı zamanda çalışma öncesi ve sonrası müşterilerimizin istek ve taleplerine uygun hareket etmekteyiz. Bunun yanı sıra müşterimizin değiştirmemizi istediği öncelikleri müşteri isteklerine göre yenilemekteyiz. Bu anlamda içiniz rahat olsun ister tüm mobilya gönderme işlemlerinde Atlas Movers Lojistik A.Ş’i seçebilirsiniz.

-Firmamız üstün hizmet kalitesini uygun fiyat teklifleriyle birleştirmektedir. Avrupa ve Dünya kalitelerinde sunduğumuz hizmet anlayışımız sayesinde bize güvenebilirsiniz. Her daim ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekteyiz. Aynı zamanda üstün hizmet kalitemizi hızlı ve uygun tekliflerle birlikte sunmamız müşterilerimizin de bizi tercih etmesine yardımcı olmaktadır. Bu anlamda müşterilerimizin mobilya gönderme işlemlerinde ilk seçeneği haline gelmek mutluluk kaynağımızdır.

-Firmamız 7/24 aktif olarak hizmet sunmaktadır. Yoğun çalışma ortamımızın yanı sıra devamlılığı sağlayabilmekten gurur duymaktayız.

Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya Gönderme İşlemi Öncesi Yapılması Gerekenler

Uluslararası sahada yapılan taşıma işlemlerinde detaylar, bunaltıcı sonuçlara yol açabilmektedir. Bu yüzden taşıma işlemi öncesinde yapılacakların başında gürmük izinleri yer almaktadır. Gümrük izinlerinin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi, ülkeler arası geçişlerde uygulanan denetimler için oldukça önemlidir. Bu yüzden gümrük geçileri için gereken belgelerin alınması firmamızın sorumluluğu altındadır. Fakat müşterimizde taşıyacağı mobilyaların ticari bir koşul gütmediği ile alakalı yazılı belge çıkarması gerekmektedir. Bu sayede işlemlerimiz daha kolay bir hal alabilmektedir.

Gümrükleme işlemleri için ihtiyaç duyulan belge ve izinlerden sonra geriye paketleme ve kargolama gelmektedir.

Paketleme ve kargolama işlemlerinde müşterimiz isterlerse kendileri isterlerse bizden yardım alabilmektedirler. İşinde uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte size profesyonel paketleme işlemi sunmaktayız. Doğru şekilde paketleme tekniklerimiz sayesinde günlerce yolculuk geçirecek olan mobilyalarınız sorunsuz adrese teslim etmekteyiz. Bu anlamda güven içerisinde eşyalarınızı bize emanet edebilir kaliteli ve doğru mobilya gönderme işlemlerinin tadına varabilirsiniz. Sizin tek yapmanız gereken arkanıza yaslanarak hizmetlerimizin tadına varmanız olacaktır.

Gümrükleme, paketleme ve kargolama işlemleri bittikten sonra geriye sadece araç iç ve dış bakımları kalmaktadır. Bu anlamda yolculuğa çıkacak tüm tırlarımızın bakımlarını sorunsuz yerine getirmekteyiz. Bu sayede yolculuk esnasında araç yüzünden oluşabilecek tüm problemlerin önüne bir nebze olsun geçmekteyiz. Biz sizin için tüm işlemleri düşündük ve uyguladık. Bu sayede güven içerisinde Atlas Movers Lojistik A.Ş ile çalışabilirsiniz. Bunun yanı sıra hizmetimizden yararlanan tüm müşterilerimize 3 aya kadar ücretsiz depolama imkanı sağlamaktayız. Bu anlamda hizmetlerin bolluğu altında mutlulukla mobilyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Bunun yanı sıra taşıdığımız mobilya türleri arasında;

Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma

Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma

  • Köşe Takımı
  • Koltuk Takımı
  • Yatak
  • Baza
  • Gardrop
  • Şifonyer
  • Komidin
  • Vitrin gelmektedir. 

Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya Gönderme İşleminden Kim Sorumludur?

Tüm mobilya gönderme işlemlerinin tümünden firmamız sorumludur.

Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya Nakliyat Nasıl Yapılır?

Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ve tam takır donanımlı eşyaları ile Atlas Movers güvensiyle yapılır. Uluslararası çapta aktif olarak hizmet sunan firmamızdan hemen teklif talebi oluşturabilirsiniz. 7/24 ulaşılabilir telefon adreslerimizden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Hiçbir probleminiz olmasın ister arkanıza yaslanarak işlemlerimizin tadına sonuna kadar varabilirsiniz.  Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma işlemleri bizden sorulur!!!

Türkiye Avusturya Arası Ortalama Kaç Kilometredir?

Türkiye’den Avusturya’ya gidilecek yol güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama uzunlukta gidilen bir güzergah 3400 kilometre ve üstüdür.

Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya Nakliyat İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?

Türkiye’den Avusturya’ya mobilya gönderme işlemi ortalama olarak 12 veya 13 gün sürmektedir. Bu zaman dilimi yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmadığında değişkenlik göstermektedir. Fakat Atlas Movers olarak kısa sürede atik hareketlerle işlemlerimizi bitirmekteyiz. Zaman konusunu dert etmenize gerek yoktur. Bize güvenebilir ve Uluslararası taşıma işlemlerinizde bizden yararlanabilirsiniz. 

Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya taşıma Hizmetlerinde Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Türkiye’den Avusturya’ya tüm mobilya taşıma işlemlerinden firmamız aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Firmamız ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm hizmetlerinizde yanınızdadır. Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma işlemlerinde her daim bizi tercih edebilirsiniz. Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma işlemlerinde uzman ekibimizle birlikte size sorunsuz hizmet sunmaktayız. 

Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma

Türkiye Avusturya Mobilya Taşıma

12.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?