Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri

Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri

Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri

Yurt dışında rağbet gören ülkelerden birisi de Avusturya’dır. Doğa yapısı, ekonomisi ve kültürü ile dikkat çeken bu küçük ülke, Türk vatandaşları tarafından da beğeni kazanan bir yer. İş, okul ya da kalan hayatını orada geçirmek isteyenler doğal olarak ülkeye yerleşme kararı alırlar. Bu söz konusunda olduğunda Avusturya ev eşyası taşıma hizmeti devreye girmektedir. Bu hizmet, kişilerin ev eşyalarını ülke içine ya da dışına başka yerlere götürmeleri konusunda destek olmak amacı ile kurulmuştur. Bu sayede taşınma işlemleri artık hızlı ve güvenli şekilde yapılacaktır.

Türkiye’den Avusturya’ya Ev Taşıma İşlemleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ülkemizden Avusturya ya da başka bir ülkeye ev eşyalarınızı götürebilirsiniz. Ancak bu konu ülke içinde olduğu gibi kontrolsüz bir şekilde gerçekleşmeyecektir. Etkinliği geniş olan ve ülkeler arası eşya, mal ve ticari mal taşımayı düzenleyen bazı kanunlara uyulması gerekir. Avusturya’dan Türkiye’ye eşya taşıma prosedürleri de büyün dünya genelinde bir standarda bağlanmıştır. Bunun için yapılacaklar ya da yapılamaması gerekenler bu konuda sizlere aktarılacak, sorunsuz bir taşınma işlemi için etkin sonuçları almanızı sağlayacaktır. Öncelikle başvuru esasını dikkate almanız gerekir. Avusturya’nın ülkemizde bulunan resmi konsolosluğuna ya da elçiliğine giderek gerekli belgeleri doldurmanız, ilk adım olmalıdır.

Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri

Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri

Avusturya Zati Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Uluslar arası eşya taşıma standartları, Avusturya için de geçerlidir. Özellikle Avusturya zati eşya taşımacılığı olarak karşımıza çıkan tür, bazı genel prensiplere bağlanmıştır. Taşınacak olan eşyalar aşağıda ki şartları sağlamak zorundadır.

  • Yanıcı, akıcı madde içermemesi
  • Yasal olarak yasaklı olan ürünlerin bulunmaması
  • Ticari mal olmaması
  • Uluslararası eşya nakliyesinde yazanlar içinde bulunması
  • Gerekli izin ve belgelerin tam olması
  • Yükleme arazının dolaşım için gerekli belgeleri almış olması

Tüm bu şartları sağlayan ve zati eşya statüsünde olan malzemeler, bir ülkeden başka bir ülkeye sorunsuz bir şekilde sevk edilebilmektedir.

Türkiye’den Avusturya’ya Ev Taşıma İşlemleri Şirketleri Hangileridir?

Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri

Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri

Yurt dışı taşımacılık hizmetini her firma sağlayamaz. Gerekli izin ve belgelerin olması, araçların da uluslararası taşıma kurallarına uygun olması önemli bir konudur. Firmalar normal lojistik hizmeti ile ev eşyası taşıma konularını bazen karıştırmaktadır. Bu nedenle seçim Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri firmaları içinden en başarılı ve kurumsal olanlar konusunda olmalıdır. Geleneksel olan taşıma prosedürleri bu alanda maalesef işlememekte, taşımada sorunlar yaşanmaktadır. Tüm bunların olmaması adına, firmamız gibi en doğru ve etkin yapıya sahip olanlar tercih edilmelidir. Türkiye’den Avusturya’ya Ev Taşıma İşlemleri

Avusturya’ya Taşınmak İsterseniz Ne Yapmanız Gerekir?

Evinizi ve kişisel eşyalarınızı başka bir ülkeye taşımak isterseniz, uyulması gereken bazı işlemler olduğunu unutmamalısınız. Öncelikli olarak konsolosluktan ya da elçilikten eşyalarınızı Avusturya’ya götürmek istediğinizi bildirmeniz gerekiyor. Alında kolay olan Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri konusunda tüm desteği ve işlemleri konsolosluk size açıklayacaktır. Farklı şekillerde yapılacak olan bu işlemler, eşyaların listelenmesi, Avusturya’da ikamet edeceğiniz adres ve çalışacağınız iş (iş yok ise geçiminizi nasıl sağlayacağınıza dair gerekli belgeler) bilgileri istenecektir.

Avusturya’ya Eşya Gönderme Kolaylığı

Bu işlemler bir sıra halinde gerçekleşirken, etkin ve özel sonuçları almanız da mümkün. Ancak firmamız size gerekli işlemlerde aksaklık yaşanmaması adına en doğru yol haritasını sunacaktır. Bu aşamada Avusturya ev taşıma fiyatları hakkında da en detaylı ve özel desteği firmamızdan alabilirsiniz. Fiyat belirlemesi yapılırken;

  • Mesafe hesaplaması
  • Eşyaların kaplayacağı alan
Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri

Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri

Dikkate alınacaktır. Bunların haricinde eşyaların toplanması ya da yeni yerde yerleştirilmesi opsiyonel olan hizmetler içinde yer alır. Bu işlemleri eski evinizde ya da yeni evinizde yaptırıp yaptırmamanız sadece size aittir.

Tüm bunların haricinde evinizde ki tüm eşyaları Avusturya’ya götürmemeyi de tercih edebilirsiniz. Bu gibi bir durumda, firmamız sizlere kiralık depo hizmetini oldukça uygun fiyatlarla sağlayacaktır.

Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri Konusunda Atlas Movers Lojistik A.Ş

İş, eğitim ya da farklı nedenlerle sizler de Avusturya’da yaşamaya, uzun süreli kalmaya karar verebilirsiniz. Hal böyle olduğunda kendinize ait zati eşyaların da ülkeden taşınması gerekebilir. Bu nedenle Türkiye Avusturya Ev Taşıma İşlemleri hizmeti almak, etkin çözümleri kullanmak ve belirleyici bir kolaylık yaşamak elbette sizin de hakkınız. Firmamız uzun yıllardan beri uzmanlaştığı bu konuda sizlere de etkili ve özel bir destek sunarak en doğru şekilde eşyalarınızın yeni yaşam alanınıza götürülmesi konusunda yardımcı olacaktır.

12.08.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?