HABERLER

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma

Bazılarının hayali büyük olur. Amerika’da yaşamak isteyenlerin hayalleri de artık daha kolay gerçekleşiyor. Bu şekilde hayatlarına yeni evlerinde devam edecekler, eşyalarını toplayıp Amerika’ya doğru yola çıkıyorlar. Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma gündemden hiç düşmüyor. Gerek ticari gerekse zati eşyaların taşınmasında oldukça popüler olan ülkelerden biridir Amerika. Bu nedenle merak edilen konularda oldukça fazladır. Şimdi fikir edinmeniz adına bu konulara bir göz atalım.

Amerika Ev Taşıma Mümkün Mü?

Oturma izni alabilen herkes için Amerika’ya eşyalarını götürmesi mümkündür. Özellikleri bakımından dünyanın diğer ucu olsa da, bu ülkeye de nakliye işlemi yapabilirsiniz. Amerika ev eşyası taşıma konusunda diğer ülkelerin kuralları ile aynı içeriğe sahiptir. Bu nedenle eşyalarınızı taşımak için sizler de izin başvurusu yapmalısınız. Yapılacak başvuru esnasında istenilen belgeleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Amerika içinde oturma izin belgesi
 • Geçerli süreye ait pasaportunuz
 • Ülke içinde okul, iş ya da neden gitmek istediğinizi belirten belgeler, izinler
 • Kalacağınız kesin ikamet adresiniz
 • Geçiminizi ne şekilde sağlayacağınıza dair beyan ve belgeleri

Tüm bunları ve ekstra istenen belgeleri başvuru anında yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma

Amerika Eşya Taşıma Hakkında Merak Edilenler

Böylesine komplike bir iş yapılacaksa, öncelikle kendinize bir yol haritası çıkartmanız gerekmektedir. Firmamızla görüşmeler yaptıktan sonra, iş planınızı çok rahat bir şekilde oluşturacağınıza eminiz. Özellikle Amerika’dan Türkiye’ye eşya taşıma yapmak istiyorsanız, işlemlerin ne kadar basit bir şekilde gerçekleştiğine inanamayacaksınız. Gümrük işlemleri için gerekli olan izinler alındıktan hemen sonra eşyalarınızı yükler ve birkaç gün içinde taşınma işlemlerini başlamış oluruz.

Amerika Zati Eşya Taşıma Ne Kadar Sürüyor?

Mesafe olarak uzak olması nedeni ile nakliye işinin de evraklar kadar sürebileceğini bilmeniz gerekir. Özellikleri bakımından deniz aşırı olması, eşyaların konteyner ile götürülmesi, yük gemilerine aktarılması ve indirildikten sonra istenilen adrese ulaştırılması 1 ay kadar sürebilmektedir. Bu nedenle Amerika zati eşya taşımacılığı ile anlaşmadan önce iş planınızı buna göre yapmanız gerekebilir. Yapacağınız planlamalar, seyahat süreci ve diğer işlemler için ortalama 30-45 günlük bir süreyi kullanabilirsiniz.

Amerika Ev Taşıma Firmaları

Tüm ülkelere olduğu gibi ülkemizden dış ülkelere birçok nakliye firması yük taşımaktadır. Ticari yükten ayrı olan zati eşyaların taşınması genelleme içine alınamaz. Amerika eşya taşıma şirketi olarak özel izin ve belgelere sahip olunması gerekir. Bu nedenle anlaşma yapılmadan önce firmanın belgeleri ve güncellikleri kontrol edilmelidir. Sizlere sorunsuz bir hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, alanında en çok tercih edilen nakliye firmasıdır. Öncü yapısı ile her zaman ülke genelinde tercih nedeni olmuştur.

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma

Amerika Evden Eve Nakliye Hizmeti Nasıl Alınır?

Evinizden başka bir adrese taşındığınızda, eğer kendi eşyalarınızı kullanıyorsanız onların da nakledilmesini sağlayabilirsiniz. Tıpkı ülkemizde olan hizmet gibi Amerika’da da aynı şekilde Amerika evden eve taşımacılık hizmeti almanız mümkündür. Firmamız lokasyon olarak Amerika’nın tüm eyaletlerinde evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğinizde, uygun olduğunuz güne randevu vererek taşınma işlemlerinizi çözüme ulaştırabilirsiniz.

Amerika Ev Nakliyat Çözümleri

Farklı eyaletlere bölünmüş olan Amerika, ülkeler arasında birlikte hareket eden bir dış politika ve kanun işleyişine sahiptir. Bu nedenle Amerika’ya taşınmak istediğinizde hangi eyaletine gittiğine bakılmaksızın, konsolosluk tarafından izinleriniz verilecektir. Bu izinler Amerika’nın tüm eyaletlerinde giriş için geçerli belgedir. Ev eşyalarınızı Amerika’ya götürebilir, Amerika’da ki ev eşyalarınızı yine yasal onayları alarak Türkiye’ye getirebilirsiniz. Bu işlemler hakkında sormak istediklerinizi her zaman bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Amerika’ya Eşya Göndermek İçin Ne yapılmalı?

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma

Dünya genelinde uygulanan birçok taşımacılık kuralı, Amerika için de geçerlidir. Bu nedenle yapılacak işler içinde ilk olarak konsolosluk başvurusu gelir. Yetkili bir firma ile anlaşarak Amerika’ya eşya gönderme hizmeti alabilirsiniz. Ancak izin belgesine sahip olmasına dikkat edin. Sorun yaşamamak adına belli ve kurumsal firmalarla anlaşmanız yerinde olacaktır. Eşyalarınızı uzun yol için ekstra güvenli formunda paketlemeniz gerekecektir. Bu konuda bilgiyi firmamızdan alabilirsiniz.

Amerika Ev Taşıma Fiyatları Ne Civardadır?

Mesafe oldukça uzun olsa da, parça ürün kategorisine ve zati eşya bölümünde yer aldığı için nakliye giderleri tahminden düşük olacaktır. Eşyalarınızı minimize edebilir, düşük ebatlarda konteyner ile nakledebilirseniz çok da uygun olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca Amerika evden eve nakliyat yaparken de firmamızla iletişim kurmanızı öneririz. Amerika içinde de nakliye işlemlerinizi etkin şekilde yapabiliriz. Bu konuda detayları bizimle görüşerek öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR:

 1. Yorum by Huseyin on 23 Haziran 2020 9:28 pm

  Merhabalar,

  Türkiyeden yaklaşık 40lik konteyner dolusu mobilya satın alıp Amerikada ki evimize getirmek istiyoruz.

  Böyle bir servisiniz var mıdır.

  Door to door şeklinde.

  Tşkler

 2. Yorum by Öznur on 31 Ağustos 2020 6:23 pm

  Merhaba,
  İzmirden Austin’e (78756) ev eşyası getirtmek istiyorum. Hepsi yeni olup mağazadan paketlenmiş halde gelecek. 20 lik ve 40 lık conteynır için fiyat alabilir miyim? Evin içinde taşıma ya da kurulum olmayacak. Sadece paketli mobilyalar teslim edilecek. Bu eşyaları mağazadan size direk gönderebiliriz ya da bir yerde toplayıp size teslim edebiliriz. Detaylı bilgi alabilirsem sevinirim.

 3. Yorum by KAAN ATES on 2 Eylül 2020 6:22 pm

  Merhaba
  Sancaktepeden Houston Texas a taşınacağız. 3 Oda 1 Salon beyaz eşya olark yalnızca 2 adet TV. Yaklaşık evden eve fiyat alabilir miyim? Teşekkürler

 4. Yorum by izzet yazgan on 5 Eylül 2020 10:25 pm

  iyi günler. İstanbul-şişli den 1 adet duvar piyanosu ve birkaç koli eşya ABD-NY-Brooklyn nakliye yapılacaktır. 2 ay içinde olabilir. ortak kullanımlı bir kpntermer olabilir. bilgi verirmisiniz.

 5. Yorum by Gokhan Dede on 14 Şubat 2021 7:11 pm

  Iyi günler

  Kocaeli Gebze’den Dallas Texas’a 3+1 evimizi tasimayi dusunuyoruz. Beyaz esya olmayacak. Hali, perde, oturma grubu, yemek odasi yatak odasi vb.

  Yaklasik bir fiyat rica edebilir miyim?

  Iyi çalışmalar

 6. Yorum by Musa on 26 Mart 2021 11:35 pm

  ankara dan dallas a 20 lik konteyner dolusu esya getirecegiz
  fiyat ogrenmek istiyorum

 7. Yorum by Burcu Çuhadar on 24 Eylül 2021 9:39 am

  Merhabalar,
  Çorlu / Tekirdağ dan Pensilvanya/ Hershey veya Lititz ( lokasyon henüz net değil ) için evden eve taşınma için fiyat araştırıyorum. Tahmini taşınma tarihi 15 Aralık.
  Daha önce Almanya’dan Türkiye’ye taşınırıken 24 cbm size belirlenmişti, aynı eşya gurubu gidecektir.
  Teklif vermenizi rica ederim.
  Teşekkürler

 8. Yorum by Bora on 25 Aralık 2021 5:37 am

  Merhaba,
  Houston (Montgomery -77316)’dan Adana Seyhan 01120 bolgesine 20’lik ve 40 ‘lik konteyner ev esyasi fiyatlarinizi ogrenmenk istiyorum. WhatsApp’ten irtibat kurabilirsiniz.
  Tesekkurler,

 9. Yorum by Cansin on 14 Ocak 2022 12:20 pm

  Merhaba
  Tekirdag/ sarkoyden 3+1 ev esyalari icin 40 lik konteyner ile New Jersey/ Willingboro ya tasima ve kurulum fiyatlarinizi ogrenebilir miyim?