Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat

Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat
Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat

Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat

Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat

Uluslararası sahada birçok nakliyat işlemi gerçekleştiği gibi mobilya nakliyat hizmetide son yılların ihtiyaçları arasındadır. Son yıllarda iyice rağbet gören nakliyat işlemlerinde mobilya nakliyat, doğru ellerde doğru şekilde yapıldığında problem teşkil etmemektedir. Özellikle ülkeler arası yapılan nakliyat işlemlerinde, birçok prosedür devreye girmektedir. Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat işleminde en önemli prosedür gümrük iznidir. Bu anlamda uluslarası nakliyat işlemlerinde belirli kriterler önemli yere sahiptir.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyat İşlemlerinde Öncelikler

Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat işlemleri, ayrıntısına olan ve uygulanması gereken birçok işlemi kapsamaktadır. Fakat taşıma öncesi müşterimizin taşıyacağı ürünler için ticari bir eylem olmadığıyla alakalı belgelerinin eksiksiz olması şart. Müşterimiz eğer belge ve izinlerini yerine getirmeden Firmamız nakliyat işlemi başlamamaktadır. Eşyalar için istenilen belge ve izinler eksiksiz ise ülkeler arası geçişlerde problem ortaya çıkmaktadır. Bu anlamda müşterimizin bize ulaşmadan önce her iki tarafında da gümrük belgelerini hallettirmesi gerekmektedir. Bu sayede eşyalar gümrüğe takılmadan nakliyat işlemi gerçekleşmektedir.

Gerekli belge ve izinlerin eksiksiz bir şekilde yapılmasının ardından fiziki hazırlanma süreci başlamış demektir. Bu anlamda eşyaların paketlenmesi ve nakliyat işlemine uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Bu anlamda müşterimiz kargo ve paketleme işleminde bizimle ortaklaşa çalışabilir. Firmayla çalışmak istemeyen ve kargolama işlemini kendisi halleden müşterimizin eşyalarını araçlarımıza bindirmekte ve yola hazır hale getirmekteyiz. Aynı zamanda kamyonlarımızı müşterimizin taşımak istediği ürün hacmine göre uygulamaktayız.

Neden Bizi Tercih Etmeli ve Mobilya Nakliyat Hizmetimizden Yararlanmalısınız?

Uluslarası çapta aktif olarak hizmet veren onlarca farklı Türk firması arasından bizi seçmenizin nedenleri var. Bu nedenler arasında;

-Taşıma işlemi öncesi ve sonrası tüm olası problemleri hesaba katmaktayız. Firmamız detaylara önem vermekte ve olası tüm problemlerde çözüm üretebilmektedir. 

-Atlas Movers Lojistik olarak uzun yıllardır aktif olarak birçok nakliyat işleminde uluslararası çapta hizmet vermekteyiz. Dünya’nın birçok farklı bölgesinde hizmet ağımız mevcuttur. Hizmetlerimizi doğru şekilde yerine getirmekte ve müşterimizin isteklerine göre hareket etmekteyiz. Uzun yıllardır sektörün kolonlarından birisi olmamız deneyim ve tecrübeyi de beraberinde getirmektedir. Hatırı sayılır deneyim ve tecrübelerimiz doğrultusunda nakliyat ve taşımacılık işlemlerini yerine getirmekteyiz. Aynı zamanda piyasada hizmet veren birçok uluslararası firmadan bulamadığınızı bizde bulabilirsiniz.

-Firmamız Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz doğrultusunda müşterimizin yüzünü güldürmekteyiz. Bu anlamda üstün hizmet kalitemiz ve işimizin arkasında sonuna kadar durmamız gurur kaynağımızdır.

-Çalıştığımız tüm bölgelerde temizlik konusunda her zaman önlemlerimizi almaktayız. Özellikle Covid-19 Pandemisinin yayılmaya başladığından itibaren temizlik prosedürümüz hat safhadadır. Temizlik ve Hijyen, önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Nakliyat İşlemi Öncesi Müşterimizin ve Bizim Yapmamız Gerekenler

Müşterimizden istediğimiz başlıca kriter Gümrük belgelerinin eksiksiz tamamlanmasıdır. Eğer gümrük belgeleri tamamlanmamışsa malların gümrüklerde kalma olasılığı çok yüksektir. Müşterimiz işlem öncesi taşınacak tüm ürünlerin ağırlığı ve hacmiyle alakalı bilgileri eksiksiz vermektedir. Fakat firmamızda nakliyat işlemi öncesi eğer şartlar uygunsa taşınacak mobilyaların hacmine ayrıntılı bakmaktayız. Bu müşterimize güvensizlikten değil aksine müşterimizin eşyalarına tam uygun kamyonu bulmak arayışımızdandır. Aynı zamanda firmamız nakliyat işlemi öncesi gerekli tüm materyalleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyat İşlemlerimizde Farkımız

Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat firmaları, ağır ve yavaş hareket etmektedir. Yavaş hareket etmek, daha fazla maliyeti de beraberinde getirmenin önünü açıyor. Bu yüzden firmamız hızlı ve güvenilir hareket etmekte işlemleri kısa sürede tamamlamakta ve müşteriye sunmaktadır. Uluslararası çapta hizmet vermemize karşın sunduğumuz tüm işlemlerimiz oldukça hızlı ve akıcı ilerlemektedir. Bu sayede müşterimizin yeniden bizi seçme potansiyelini arttırmaktayız. Hızlı, güvenilir, doğru şekilde sunduğumuz işlem sıramız sayesinde Türkiye’den Almanya’ya tüm isteklerinizde yanınızdayız. Eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Nakliyat İşlemi Öncesi Paketleme ve Kargolama İşlemlerimiz

Uluslararası çapta verilen nakliyat işlemlerinde eşyalar günlerce tek bir aracın içerisinde kalabilmektedir. Günlerce yolculuk çeken bu eşyaların sorunsuz adrese ulaşabilmesi için doğru paketleme işlemi yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda paketleme işlemlerinde ürünün hassas olan kısımlarını doğru şekilde kargolamak gerekmektedir. Bu anlamda firmamızdan yardım alabilir ve adrese teslim edilinceye kadar eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz. Paketleme işlemlerinizde bizden yardım alın gözünüzün arkada kalmasın 

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyat
Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyat
Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyat Fiyatları

2021 – 2022 Almanya Mobilya Taşıma Fiyatları Almanya Mobilya Taşıma Fiyat Aralığı

5-10 M3 Mobilya Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 

15-20 M3 Mobilya Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€

25-30 M3 Mobilya Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €

3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyat İşlemlerinde Sıkça Sorulan Sorular
Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat Nasıl Yapılır?

Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ve tam takır donanımlı eşyaları ile Atlas Movers güvensiyle yapılır. Uluslararası çapta aktif olarak hizmet sunan firmamızdan hemen teklif talebi oluşturabilirsiniz. 7/24 ulaşılabilir. telefon adreslerimizden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Hiçbir probleminiz olmasın ister arkanıza yaslanarak işlemlerimizin tadına sonuna kadar varabilirsiniz. 

Türkiye Almanya Arası Ortalama Kaç Kilometredir?

Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat işlemlerinde gidilecek yol güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama uzunlukta gidilen bir güzergah 3000 kilometre ve üstüdür.

Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?

Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat işlemi ortalama olarak 10 ile 12 gün sürmektedir. Bu zaman dilimi yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmadığında değişkenlik göstermektedir. Fakat Atlas Movers olarak kısa sürede atik hareketlerle işlemlerimizi bitirmekteyiz. Zaman konusunu dert etmenize gerek yoktur. Bize güvenebilir ve Uluslararası taşıma işlemlerinizde bizden yararlanabilirsiniz. 

Türkiye Almanya Eşya Gönderme İşleminden Kim Sorumludur?

Türkiye’den Almanya’ya eşya gönderim işlemlerinin tümünden firmamız sorumludur. 

Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat

Türkiye Almanya Mobilya Nakliyat

09.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?