trende

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma

Evden eve taşıma işlemlerinin oldukça sık hale geldiği bu dönemde taşımacılık ihtiyaç haline gelmektedir. Şehirlerarası ve ülkelerarası yapılan evden eve taşıma işlemlerinin bu denli artması beraberinde yeni sektörlerin doğmasına yardımcı olmuştur. Bu anlamda Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak kurulduktan bu yana Uluslararası sahada yaptığımız faaliyetlerle farkımızı her daim konuşturmaktayız. Her daim müşteri odaklı çalışmalarımızın yanı sıra müşterilerimizin istek ve taleplerine büyük önem vermekteyiz. Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma işlemlerinde bize güvenebilir ve eşyalarınızı güven içerisinde bize teslim edebilirsiniz.

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma İşlemi Öncesi Yapılması Gerekenler;

Gümrükleme ve Kargolama İşlemleri;

Uluslararası sahada yapılan evden eve taşıma işlemlerinde en önemli gereksinim gümrük izinleri olmaktadır. Gümrük için gerekli olan izinlerin eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirilmesi, aramaların sorunsuz geçmesine yardımcı olmaktadır. Tüm gümrükleme işlemlerinde Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. Gümrük belgeleri sorunsuz bir şekilde yerine getirildiğinde geriye paketleme işlemi kalmaktadır. Bu anlamda müşteri istediği taktirde kendi eşyalarını kendisi paketleyebilir ya da bizden yardım alabilirsiniz. Atlas Movers olarak tüm paketleme işlemlerinde titizlikle ve dikkatlice ürünü muhafaza etmekteyiz. Bu anlamda müşterimizin bize emanet etmiş olduğu tüm ürünlere gözümüz gibi sahip çıkmaktayız. Bu sayede içiniz rahat olsun ister güven içerisinde firmamıza başvurabilirsiniz. İhtiyaç duymuş olduğunuz tüm evden eve taşımacılık işlemlerinizde yanınızdayız.

Gümrükleme, paketleme ve kargolama işlemleri sorunsuz bir şekilde yerine getirildiğinde geriye araç içi bakımlar kalmaktadır. İşlem öncesi yola çıkacak tüm araçlarımızı detaylı bakımlara sokuyoruz. Sorunsuz ve eksiksiz araç içi bakımlarımız sayesinde yolculuk esnasında oluşabilecek çoğu olasılığın bir nebze de olsun önüne geçmekteyiz. Bu sayede içimiz rahat bir şekilde diğer işlerimizle ilgilenmekteyiz. Sizin de içinizin rahat olsun isteriz. Bu sayede Atlas Movers her daim yanınızdadır. Aynı zamanda firmamız 3 aya kadar depolama desteği sunmaktadır. Depolama desteklerimiz sayesinde müşterimizde rahat bir nefes alabilmektedir.

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak Uluslararası sahada evden eve taşıma işlemi sunmaktadır. Kurulduğumuz tarihten bu yana çeşitli nedenlerden ötürü Almanya’ya taşımacılık işlemi sunduk. Bu sayede hatırı sayılır deneyim ve tecrübemiz bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma işlemlerinde devamlılığı korumamız sayesinde araçlarımız sürekli olarak çalışmaktadır. Yoğun çalışma ortamı sağlamamız ve bize başvuran müşterilerimizi geri çevirmemekten gurur duymaktayız.

-Firmamız her daim müşteri memnuniyeti odaklı işler çıkarma odaklı hareket etmektedir. Bu anlamda müşterilerimizin istek, talep ve sorunlarını önemsiyoruz. Aynı zamanda evden eve taşıma işlemi öncesi çizdiğimiz haritayı ve nasıl bir işlem gerçekleştireceğimizle alakalı bilgi vermekteyiz. Bu sayede müşterimizin aklında takılı kalabilecek sorulara bir nebze de olsa çözüm üretmekteyiz. Bu anlamda içiniz rahat olsun ister güven içerisinde bizi tercih edebilirsiniz.

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz üstün hizmet kalitemiz sayesinde müşteri potansiyelimiz günden güne artış göstermektedir. Profesyonel ve kaliteli bir hizmeti uygun fiyatlar karşılığında siz değerli müşterilerimize sunabilmek en büyük övünç kaynağımızdır. Bu anlamda içiniz rahat olsun ister profesyonel hizmetin tadını arkanıza yaslanarak çıkartabilirsiniz. Biz sizin için tüm olasılıkları düşünerek akıllı ve doğru şekilde hareket etmekteyiz.

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak avantajlı ve uygun fiyat teklifleriyle müşterimizin yüzünü güldürmekteyiz. Piyasanın ortalamasını baz alarak sunduğumuz fiyat tekliflerinde fiyat-performans açısından oldukça önemli bir konumdayız. İçiniz rahat olsun ister güven içerisinde bizimle çalışabilirsiniz.

Türkiye’den Almanya’ya Evden Eve Taşıma
Türkiye’den Almanya’ya Evden Eve Taşıma

Atlas Movers Lojistik A.Ş Kimdir?

Kurulduktan bu yana temel düşünce yapımız en hızlı şekilde doğru ve kaliteli nakliyat sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda kurulduğumuz günden itibaren yavaş fakat emin adımlarla büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Her geçen gün etkinlik alanımız artmakta ve faaliyetlerimize dur durak bilmemekteyiz. Müşteri potansiyelimizi her geçen gün arttırmak motivasyonumuzu canlı tutmamıza yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda tırlarımız hiç boş durmadan devamlı olarak çalışmaktadır.

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma Fiyatları

2021 – 2022 Almanya Evden Eve Taşıma Fiyatları Almanya Evden Eve Taşıma Fiyat Aralığı

5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 

15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€

25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €

3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderme Öncesi Yapılanlar

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma işlemi öncesi tüm olası sorunların önüne geçmek için önlemlerimizi sorunsuz bir şekilde almaktayız. Evden eve taşıma öncesi yola çıkmadan önce araçlarımızı son bakımlara ve kontrollere sokuyoruz. Aynı zamanda eşyaların nasıl yerleştireleceğiyle alakalı karar almaktayız. Kaç gün içerisinde işlemin biteceğini hesaplamakta ve diğer kamyonlara göre farklı müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Türkiye’den Almanya’ya Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır?

Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ve tam takır donanımlı eşyaları ile Atlas Movers güvensiyle yapılır. Uluslararası çapta aktif olarak hizmet sunan firmamızdan hemen teklif talebi oluşturabilirsiniz. Hiçbir probleminiz olmasın ister arkanıza yaslanarak işlemlerimizin tadına sonuna kadar varabilirsiniz. 

Türkiye Fransa Arası Ortalama Kaç Kilometredir?

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma gidilecek yol güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama uzunlukta gidilen bir güzergah 3000 kilometre ve üstüdür.

Türkiye’den Almanya’ya Evden Eve Taşıma İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?

Türkiye’den Almanya’ya eşya taşımacılık işlemi ortalama olarak 11-12  gün sürmektedir. Bu zaman dilimi yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmadığında değişkenlik göstermektedir. Fakat Atlas Movers olarak kısa sürede atik hareketlerle işlemlerimizi bitirmekteyiz. Zaman konusunu dert etmenize gerek yoktur.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderme İşlemlerinde Gümrükleme Kimin Sorumluluğundadır?

Gümrükleme işlemlerinde sorumluluk Atlas Movers A.Ş olarak bize aittir. Fakat ürünlerin ticari bir amaca hizmet edilmediğini müşterimiz belgelerle onaylanmalıdır. Gümrükleme işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderme İşlemlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma işlemlerinden firmamız aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Firmamız ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm hizmetlerinizde yanınızdadır.

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma

Türkiye Almanya Evden Eve Taşıma

13.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?