trende

Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşıma

Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşıma

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma

Dünya genelinde farklı bir ülkeye taşınmak, eşyalarınızı götürüp götürmeme kararını vermenizi de beraberinde getirir. Genel olarak ülkemizden ve diğer ülkelerden ülkemize ev eşyalarının götürülüp getirilmesi için farklı seçenekler bulunmaktadır. Normal şartlarda Türkiye Almanya Ev Taşıma valizinizi alıp gitmek gibi görünse de, günümüzde komple ya da kısmi ev eşyalarınızı da beraberinizde yeni yaşam alanınıza taşımanız anlamına da gelmektedir. Bunun için yapmanız gereken bazı özel prosedürler olduğunu hatırlatarak, genel kapsamda bunların neler olduğunu açıklamaya başlayalım.

Türkiye Almanya Ev Taşıma İşlem Aşamaları Nelerdir?

Öncelikli olarak yasal haklarınızı bilmeniz, hangi eşyaların götürülüp hangilerinin götürülmeyeceğini iyi kavramanız gerekiyor. Türkiye Almanya Ev Taşıma esnasında, uluslar arası taşıma kurallarına uygun olan eşyaların taşınmasına izin verilir.

 • Taşınacak olan eşyalar doğru şekilde paketlenmek zorundadır.
 • Kısa sürede bozulacak olan gıdalar, sıvı maddeler, yanıcı maddeler paketlemeden muaf tutulmalıdır.
 • Her eşya, paketlendiği koli ve benzeri ürünlerin üzerine listelenmelidir.
 • Yasal olarak ülkeler arası geçişi yasak olan maddeler asla eşyalar arasında bulundurulmamalıdır.
 • Hacimli ve büyük eşyalar için karayolu ile gönderi yapılmalıdır.
 • Gidilecek olan ülke için konsolosluk ya da elçiliklerden gerekli izin belgeleri yaptırılmalıdır.
 • Gönderi yapılacak araç CBP formu ve diğer izin belgelerine sahip olmalıdır.

Türkiye Almanya Ev Taşıma Çözüm ve Profesdürleri

Türkiye Almanya Ev Taşıma

Türkiye Almanya Ev Taşıma

Aynı şehirde bir yerden bir yere evinizi taşımak bir nebze de olsa kolaydır. En azından belirli izinleri almaz, tüm eşyalarınızı bir şekilde gideceğiniz eve götürürsünüz. Ancak Türkiye Almanya Ev Taşıma bu konuda daha fazla prosedür içerir. Her ülkenin olduğu gibi Almanya hükümeti de, belgeler, izinler ve raporlar beyan edecektir. Bu işlemleri öncelikli olarak ülke konsolosluğuna giderek bireysel başvuru esası ile gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Sonraki aşamalar konusunda her konsolosluğun kendine has özel uygulama süreçleri vardır. Almanya bu konuda katı ve belirli sınırlandırmalar uygular. Taşıyacağınız eşyaların sizden detaylı dökümleri istenecektir. Aynı zamanda bu liste aynı şekilde sizin nakliye eşya döküm formunuz ile de örtüşmelidir.

Almanya Zati Eşya Taşıma

Zati eşya taşıma belirli standartlar ile belirlenmiş, sınıflandırılmış eşya guruplarını içine alır. Bu eşyalar ev araç gereçleri ve kişisel eşyalar ile sınırlandırılmıştır. Hiçbir ülke ticari kapsamda olan malları kendiniz ile birlikte taşımanıza izin vermez. Ülke gümrüklerinde sorun yaşamamak adına sadece kendinize ait olan eşyaları almanız gerekmektedir. Almanya ev taşıma firmaları bu konuda bilgi alabileceğiniz bir diğer kanaldır. Fakat Genel olarak ülkelere nelerin götürülüp nelerin götürülmeyeceği konusunda detayları size aktarabilirler. Aynı zamanda firmamızın uzmanlığı uluslar arası taşıma olduğu için sizlere daha doyurucu ve etkili bilgiler verebilecektir.

Almanya Ev Nakliyat Çözümleri

Türkiye Almanya Ev Taşıma

Türkiye Almanya Ev Taşıma

Global dünyanın gerçekçi bakliye çözümleri her geçen gün kişilerin beklentilerini karşılamaya daha yakınlaşıyor. Bu bağlamda Almanya’ya taşınmak neredeyse aynı ülkede, bir şehirden başka bir şehre taşınmak kadar sıradan bir hal almıştır. Uzmanlık alanı tamamen bu tarz olan firmamız, sizlere daha rahat iş akışı sağlayabilecek kapasitededir. Özel eşyalarınız, gereksinim duyacağınız kişisel ve evsel eşyalarınızın tamamını sizler de istediğiniz ülkeye gönderebilirsiniz. Bunun için firmamız gerekli olan tüm standartları sağlarken, dolaşım için gerekli olan belgelere de sahiptir. Aynı zamanda bu sizin gümrüklemede sorun yaşamamanız anlamına gelecektir. Bu sayede eşyaları toplarken gözetim yapılabilir ve listelenme konusunda size destek olunabilir.

Almanya’ya Eşya Gönderme İçin Neler Yapmalısınız?

Öncelikle eşyalarınızın hangilerini götürebileceğini bilmelisiniz. Bu anlamda yukarıda yazılı olan maddeleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Bunların haricinde kişisel eşyalarınız, ticari statüde olmayan eşyalar yanınızda da taşınabilir. Ancak bu yükü taşımak yerine, komple gönderi de yapmanız mümkündür. Aynı zamanda Almanya ev taşıma fiyatları eşyaların kapladığı metre küp bazında değişiklik göstermektedir. Konteyner olarak alınacak olan eşyalarınız ne kadar az ise o kadar düşük ücret olacaktır. Ancak eşyaların artması da fiyatı aynı oranda yükseltmez. Bir kat sayı belirlenerek çarpan şeklinde gitmektedir. Bu konuda detayları ön ekspertiz ekibimizden alabilirsiniz.

Almanya Evden Eve Nakliyat Kolaylığı

Türkiye Almanya Ev Taşıma

Türkiye Almanya Ev Taşıma

Tüm aşamaları ile belirlenen prosedürler yapıldıktan sonra, işlerin geri kalan prosedürleri firmamız tarafından çözümlenir. İzinler ve listeleme kullanıcılara aittir. Bu belgeler eksiksiz olarak tarafımıza verildikten sonra Türkiye Almanya Ev Taşıma ya da ülkeden ülkeye ev taşımacılığı sorunsuz bir şekilde yapılabilecektir. Gümrük konusunda konsolosluğun sizlere vereceği izin ve onay belgesi geçerli olacaktır. Aynı zamanda bu belge ile çok ufak bir ayak bastı parası ödeyerek eşyalarınız ülke sınırları içine alınacaktır. Aynı şekilde diğer yasal belge ve izinleri uzman ekibimiz gerekli mercilere onaylatarak, sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı Almanya’da ki yeni adresinize getirecektir.

 

Türkiye Almanya Ev Taşıma Ücretleri :

 

2021 – 2022 Almanya Ev Taşıma Fiyatları Almanya Ev TaşımaFiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları1.250 €1.550 € 
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları1.500 €2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları2.500 €3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği  

 

 

02.08.2019
Ziyaretçi Yorumları (34)
 1. Gamze dedi ki:

  Münihe ankarada eşya taşımak ortalama fiyatı ne olur? Teşekkürler

 2. atlasmovers dedi ki:

  Sevgili Gamze Hanım,

  Fiyat teklifimizi mail adresinize detaylı olarak ilettik almanyaya ev eşyası taşımacılık konusunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

  1. Yusuf Kepir dedi ki:

   Merhaba, ben de fiyat teklifi almak istiyorum. Evimiz 2+1, mersinden almanyaya (şehir belli değil ama münih olarak düşünebiliriz)

 3. Serkan dedi ki:

  Merhaba.
  Antalyadan Almanya Köln şehrine 2+1 ev eşyasını taşıma maliyeti nedir acaba ?

 4. Nergiz Çamkıran dedi ki:

  Merhabalar, İstanbuldan Almanyaya ev eşyası taşımak istiyorum yaklaşık evim 2+1 20-25 metreküp civarında mart sonu gibi taşınmayı planlıyoruz eşyalar hepsinin paketlenmesi ve almanya da kurulması gerekiyor lütfen fiyat teklifinizi en kısa sürede iletirimisiniz teşekkür ederim.

 5. Mustafa dedi ki:

  İstanbul’dan Münih’e 2+1 eşya taşımak istiyoruz. Mail ile teklif göndermenizi rica ediyorum. Ayrıca bazı eşyaları yeni almak istiyoruz. Bu taşıma ve gümrük ile alakalı sorun oluşturur mu?
  Kolay gelsin.

 6. Ahmet dedi ki:

  Merhaba
  Istanbuldan Almanya Dortmund a yaklasik 10 m³ esya getirtmek istiyoruz haziran veya temmuz ayinda planliuoruz fiyat teklifi verebikir misiniz esyalar paketli olacak ve burda bina onune teslim edilecek sekilde istiyoruz simdiden tesekkur ederim

 7. Mehmet dedi ki:

  Ankara thuringen ev eşyası nakliyesi m2 fiyatını öğrenebilir miyim
  Izinleri siz ayarliyabilirmisiniz
  Teşekkürler

 8. Mehtap Sağlam dedi ki:

  Merhaba
  Almanya bösel e eşya gönderimi güncel fiyat hakkında Bilgi almak istiyorum, göndereceğim ürünler yatak odası, yemek odası, koktuk takımı ve yaklaşık 7 adet ev eşyası ile doldurulmuş koli olacaktır bunları vergisi ile de hesaplayıp cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

 9. Mehtap Sağlam dedi ki:

  Merhaba
  Almanya bösel e eşya gönderimi güncel fiyat hakkında Bilgi almak istiyorum, göndereceğim ürünler yatak odası, yemek odası, koktuk takımı ve yaklaşık 7 adet ev eşyası ile doldurulmuş koli olacaktır bunları vergisi ile de hesaplayıp cevaplarsanız sevinirim teşekkürler..

 10. Hüseyin dedi ki:

  Samsun’dan Aachen’e 3+1 ev eşyası taşıtmak istiyorum.
  Muhtemel tarih Ekim 2020 olacak.
  Fiyat verebilir misiniz.

 11. Elif dedi ki:

  merhaba, Munich ten istanbula ev eşyalarını taşımak istiyorum. Paketleme hizmeti ve fiyat konusunda bilgi rica ederim.

 12. gamze dedi ki:

  merhaba almanyaya taşınmak istiyıorum

 13. Mustafa TORUN dedi ki:

  İstanbul / Ümraniye’den Almanya Paderborn’a;

  -1 adt L Koltuk takımı
  -2 Adt Halı
  -1 Adt Buz Dolabı
  -1 Adt Çamaşır Makinesi
  -1 Adt 160×200 Karyola + Yatak
  -1 Adt 120x35x126,5 ayakabılık

  İçin taşıma fiyat teklifi sunabilir misiniz ?

 14. Merhaba Aachen dan izmire 10 koli ev esyasi getirtmek istiyorum fiyat ne olur

 15. Cabbar Cem dedi ki:

  Merhaba, istanbul levent’ten münih’e 3+1 evimi kasım ayı ortasına kadar taşımak istiyorum. teklifinizi rica ediyorum

 16. melike hephos dedi ki:

  Merhaba ,
  İzmir’den Almanya Aurich’e en geç 25 Ekimde Aurich’te orada olmak üzere taşınmam gerekiyor.

  1+1 evimden yaklaşık 15 m3 eşya için teklifinizi rica ederim.

 17. Said dedi ki:

  Merhaba Ankara’dan Seitingen’e ev eşyası fiyat alabilirmiyim.

 18. Esen Agiroglu dedi ki:

  Sayın yetkili.
  Almanya Göppingen den İzmir’e 30 büyük koli göndermek istiyoruz. Tahmini ücreti öğrenebilirmiyiz

 19. Ceyda dedi ki:

  Merhabalar,

  Istanbul’dan Almanya Wiesbaden’a 2 yatak, 1 televizyon, 1 utu makinasi, kiyafet, evrak ve ev esyalari ile dolu yaklasik 15 karton tasimak istiyoruz. Muhtemel tarih Kasim basi olacak. Mumkun mudur ve fiyat verebilir misiniz?

  Tskler

 20. Aydın dedi ki:

  Merhabalar Türkiye Bartından Almanya Euskirchen’e (köln-Bonn) yakınlarında mutfak getirtmek istiyorum yaklaşık 12 m3 fiyat alabilirsem müteşekkir olurum Saygılar..

 21. Sinem dedi ki:

  Merhaba,
  İstanbul Ataşehir’den Münih’e 1+1evimin eşyalarını taşımak istiyorum. Fiyat teklifi paylaşır mısınız?
  Teşekkürler

 22. Marco dedi ki:

  Ankara’dan Almanya Köln’e 3+1 bir ev taşımak istiyorum. yaklaşık 30 metreküp.
  Metreküpünü kaça taşıyorsunuz?

 23. Gül dedi ki:

  İstanbul’dan Münih’e 2+1 evin eşyalarını taşımak istiyoruz. Mail ile teklif göndermenizi rica ediyorum. Bu taşıma ve gümrük ile alakalı sorun oluşturur mu?
  Kolay gelsin.

 24. Yavuz Koç dedi ki:

  Merhaba,
  yaklaşık 21-22 m3 eşyamız bulunmakta olup Lohne 49393, Niedersachsen adresine taşınması için fiyatlandırma bilgisi verilmesini rica ederim.
  Saygılarımla,
  Yavuz Koç

 25. Ercan koçak dedi ki:

  Almanya’ya ev eşyası (yaklaşık 12-13 m3) taşınmasina yönelik M3 fiyatı ve taşıma sureci kapsaminda ne kadar sure önce eşyaları teslim edebiliriz(ne kadar sure ücretsiz depolama hizmetiniz mevcut), eşyaların teslim alinma tarihini ne kadar önce bildirmeniz gerekir ve de Almanya da depolama hizmetiniz var mı hususlarında bilgi verebilir misiniz.
  Teşekkürler.

 26. Kadir dedi ki:

  İstanbuldan Dortmund’a 3+1 evin eşyalarını taşımak istiyoruz. Ortalama fiyat verebilir misiniz?

 27. Pelin dedi ki:

  Merhaba,
  İstanbul Gayrettepe’den Münih’e eşya taşımak istiyoruz. 8/10/12 m3 için ayrıntılı fiyat rica ediyorum.
  Eşyaları paketleme konusunu bizim mi halletmemiz gerekiyor yoksa sizin paketleme servisiniz var mı?
  Taşıma sırasında oluşan hasarlar konusundaki politikanız nedir?
  Teşekkürler, iyi çalışmalar

 28. salih dedi ki:

  yaklasik 2 m3 tasinacak esyam var. izmir kemalpasadan alincak, Bad Sackingen Almanya gelecek

 29. Özgür dedi ki:

  Merhaba ,
  İstanbul’dan Berlin’e 2+1 yaklaşık 25-30m3 ev eşyamız evden eve taşınacak. Yaklaşık fiyat bilgisi alabilir miyim ?

 30. MUSTAFA BARUTCU dedi ki:

  merhaba istanbul eyüpten almanya stutgarta ev taşımak istiyoruz yaklaşık 20 m3 fiyat neolur acaba birde izin alma işi nasıl ilerliyor bilgi verirseniz sevinirim

 31. Cem dedi ki:

  İyi günler istanbuldan almanya Duisburg’a 2+1 eşya taşıma fiyatı alabilirmiyim.

 32. pınar yıldırım dedi ki:

  İyi günler almanyaya ev taşıma fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum

 33. Oleksandra dedi ki:

  İyi günler almanyaya ev taşıma fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?