trende

Türkiye İtalya Ev Taşıma Kolay Mı?

Türkiye İtalya Ev Taşıma Kolay Mı?
Türkiye İtalya Ev Taşıma Kolay Mı?

Türkiye İtalya Ev Taşıma Kolay Mı?

Türkiye’den İtalya’ya Ev Taşıma Kolay Mı?

Ticari gönderilerin yanı sıra, uluslararası nakliyatta artık ev eşyalarının gönderimi de yapılmaktadır. Gümrük konusunun farklı şekilde olması gerektiği bu işlem, kişilerin bazı yasal zorunlulukları yapması ile başlatılır. Ayrıca İtalya ev taşıma hizmeti, yetki belgesi olan nakliye firmaları aracılığı ile yapılmaktadır. sizlere bu konuda gerekli tüm desteği sağlayacak olan firmamız, en ideal sonuçlarınızı almanız için tüm desteğini sunmaya hazırdır.

Türkiye İtalya Ev Taşıma Kolay Mı? İşlemler Nasıl İlerlemektedir?

Tüm yasal nakliye işlemleri gibi ev eşyasını başka bir ülkeye göndermenin de bazı prosedürleri bulunur. Bunlar sayesinde İtalya’dan Türkiye’ye eşya taşıma ve tam tersi durumda sorun yaşamadan çözüme ulaştırılabilir. Eşyaların toplanması, listelenmesi, nakliye arasına istif edilmesi gibi tüm işler belli şekle bağlıdır. Bu kapsamda yasal izinler ilgili konsolosluğa gerekli evraklarla başvuru yapılarak başlatılabilir. Akabinde yapılacak olan işlemler için tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

İtalya’ya Eşya Gönderme Yapabilir Miyim?

Tüm nakliye süreçleri gibi İtalya’ya da eşya taşımak kolaydır. Ancak yukarıda bahsedilen iş akışının en doğru şekilde gerçekleşmesi önemlidir. Bu nedenle İtalya ev taşıma fiyatları da değişkenlik gösterir. Mesafe, yükün hacminin yanı sıra işin detaylı şekilde yapılması konusunda ekstra destek talepleri ücrete dahil edilecektir. Ayrıca Eşyaların toplanması ve gidilen yerde yerleştirilmesi isteğe bağlı olduğundan ekspertiz ile görüşmenizde bu hizmeti alıp almayacağınızı belirtmeniz önemlidir.

Türkiye İtalya Ev Taşıma Kolay Mı?

Türkiye İtalya Ev Taşıma Kolay Mı?

İtalya Eşya Taşıma Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

İtalya’da yasal olarak tüm ülkeler gibi standart nakliyecilik esaslarını benimsemiş bir ülkedir. Yapılacak olan nakliye iş akışına ilişkin tüm detaylar, konsolosluk yetkilileri tarafından size verilir. Ayrıca İtalya ev nakliyesi ile ilgili bilinmesi gereken tüm detayları firmamızın uzmanlarından da öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda ön görüşme ve ekspertiz aşaması bu nedenle önemli şekilde işlerinizi planlamanıza yardımcı olacaktır.

İtalya Zati Eşya Taşıma Kuralları Var Mı?

Evet. Tüm ülkelerde olduğu gibi bu ülke için de bazı kurallar uygulanır.

Toplanacak eşyalar içinde yasal olarak yasaklı olan ürünler yer alamaz

Yük içinde yanıcı, yakıcı, parlayıcı ve patlayıcı maddelerin bulundurulması yasaktır

Ticari kapsama giren hiçbir ürün yük içinde bulunmamalıdır

Tüm eşyalar uygun şekilde paketlenmeli ve içerik listeleri ile birlikte sevk edilmelidir

Yüklenen eşyalara ait kısmi sigorta yapılmalıdır

Gerekli izin belgeleri ile gümrük çıkışları ve girişleri yapılmaya uygun olmalıdır

Yukarıda sayılan maddeler, birçok ülke için standart olarak uygulandığı gibi İtalya zati eşya taşımacılığı için de uygulanan işlemlerdir. Sizlere destek verecek olan ekibimiz, bu konularda gerekli hassasiyeti göstererek, en doğru nakliyeyi yapmanıza yardımcı olacaktır.

İtalya Ev Nakliyat Nasıl Başlatılır?

İş akışı içinde oldukça farklı ve yasal zorunluluklar yer aldığı için başlangıç aşamasında biraz zorluk çekebilirsiniz. Ancak firmamız İtalya’ya taşınmak konusunda sizlere tüm desteği sağlayacaktır. Yasal başvurular, izin belgeleri, eşyaların paketlenmesi ve sigorta gibi konuların tamamında tarafımızdan destek alabilirsiniz. Bu şekilde belirgin bir konsept olan ev taşımacılığını sorunsuz olarak çözüme kavuşturmuş olursunuz.

talya Ev Nakliyat

İtalya’ya Eşya Göndermek İçin Nereye Başvurmalı?

İtalya için birçok izin ve yasal belgeyi konsolosluk aracılığı ile yapmanız gerekir. Konsolosluk olmayan yerlerde elçilikler ile de işlem yapabilirsiniz. Türkiye İtalya Ev Taşıma Kolay Mı? konusu, yasal olarak zorunluluklar kapsamına girmektedir. Bu açıdan iş akışı size biraz karmaşık gelebilir. İşe başlarken bu aşamaların tamamı hakkında bilgi almak için firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz. Tüm aşamalarda, takıldığınız her noktada ücretsiz danışmanlık vermekteyiz.

İtalya Ev Taşıma Firmaları İle Nasıl İletişim Kurulur?

İnternet üzerinden yurtdışına nakliye yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Ancak ev eşyası olayı farklı olduğundan, bu firmaların sayısı daha kısıtlıdır. Ülkemizde de bu tarz işlemi yapabilen birkaç firma bulunur. Türkiye İtalya Ev Taşıma Kolay Mı?  ve şirket aramalarında ulaşacağını birçok firma size eşya taşımasını yapmadıklarını söyleyeceklerdir. O yüzden firmamızdan bilgi alabilir, işlemler konusunda detaylara ulaşabilirsiniz. Yılların verdiği deneyim ile sizlere sorunsuz hizmet veren bir şirket olduğumuzu belirtmek isteriz.

Hizmetini Nasıl Alırım?

talya Zati Eşya Taşıma

Ülkeler arasında olduğu gibi ülke içinde de evden eve taşıma hizmeti alabilirsiniz. Türkiye genelinde evden eve taşıma işlemlerinde ki gibi İtalya’da da işlem yapmanız mümkündür. Firmamız bölgesel olarak randevu usulü ile ülke bazında da hizmet veriyor. İtalya evden eve taşımacılık için gerekli olan sadece baş vurunuzdur.  Aynı zamanda sonrasında hizmet kapsamında neleri alıp almayacağınıza siz karar verebilirsiniz. Bu sayede kesin görüşmeden sonra randevunuz uygun olduğunuz tarihe göre verilecektir.

08.08.2019
Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Sayin ilgili,

    Istanbul’dan Milano’ya giyisi, ayakkabi ve kitap tasimak istiyorum. Bu hafta icinde gondermek istiyorum. Fiyatlandirma ve prosedur ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim.

    Iyi calismalar.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?