trende

Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir?

Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir?
Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir?

Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir?

Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir?

Profesyonel bir taşıma desteği aldığınızda, dünyanın her yerine istediğiniz eşyanızı yollayabilirsiniz. Elbette ev eşyası taşınması, farklı bir içerik olduğu için farklı kurallara sahiptir. Sizler için İspanya zati eşya taşımacılığı yapan firmamız, konu hakkında detaylı ve uzman desteğe sahiptir. Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren, iş yükünüzü hafifleterek, tüm yasal işlemleri rahatlıkla yapmanıza yardımcı olacağız. Karmaşık görünen prosedürleri, aşamalarla geçmenize olanak sağlayacağız.

Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir? ve Hangi Bölgelerde Mümkündür?

Bu talep dünyanın değişen lojistik yapısı nedeni ile artık çok fazla gelmektedir. Bu nedenle işlemlerinizi yapabilir, ev eşyalarınızı sadece İspanya’ya değil, istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir? sorusuna kuralları çerçevesinde eşyalarınızın hazırlanması, konsolosluk başvurusu ve diğer önemli konuları sizinle birlikte çözümleyebiliriz. Beklentilerinizin en doğru şekilde karşılanması için uzman ekibimiz ile yanınızdayız.

İspanya Zati Eşya Taşıma

Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir?

Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir?

 • Ev eşyaları ticari ürünlerden çok ayrı bir kategoridir. Ticari değeri ve riski olmadığı için bazı yasal zorunluluklar ile diğer emtia taşıma guruplarından ayrılmaktadır. Bu nedenle İspanya’dan Türkiye’ye eşya taşıma gibi işlemlerde bazı kurallar geçerlidir.
 • Eşyalarınızı mutlaka değeri üzerinden sigortalanmalıdır.
 • Paketlenen eşyalar içinde yasal olarak gümrük geçişine izin verilmeyen şeyler olmamalıdır.
 • Patlayıcı, yanıcı ve akıcı maddelerin bulunmaması önemlidir.
 • Eşyalar doğru şekilde paketlenmeli, paketler üzerinde içerik listeleri bulunmalıdır.
 • Gümrük için konsolosluğun verdiği geçiş belgesi bulunmalıdır.

İspanya Eşya Taşıma İş Akışı Nasıl Başlar?

İş akışını başlatmanız için öncelikle yapmanız gereken firmamız ile kontak kurmaktır. Bu aşamada işin genel kapsamı, yapılacaklar konusunda detayları sizlere sunacağız. İspanya ev nakliyesi işini doğru ve sistemli bir şekilde çözümlemek için hızlı ve doğru bir süreci birlikte yöneteceğiz. Bu da sizin daha rahat bir şekilde taşınmanıza olanak sağlayacaktır. Sorunsuz ve ideal bir taşınma işlemi için sizler de firmamızın uzmanlığından yararlanabileceksiniz.

İspanya Evden Eve Nakliyat Yapmak İstiyorum

Firmamız sadece Türkiye’den İspanya’ya eşya gönderimi yapmıyor. İspanya içinde de sizin taleplerinizi en doğru şekilde karşılamayı hedefliyor. Bu nedenle İspanya evden eve taşımacılık için hızlı ve etkili bir süreci her konuda firmamızdan elde edebilirsiniz. Yapılacak olan iş akışı, eşyaların toplanması, yeni yerinde yerleştirilmesi gibi özel talepleriniz de firmamızın ekibi tarafından itinayla gerçekleştirilecektir. Bu sayede İspanya’da da evinizi değiştirmeniz, eşyalarınızı taşımanız mümkün olacaktır.

Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir?

Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir?

İspanya Ev Taşıma Firmaları

Nakliye firmaları da alanlarına göre uzmanlaşmıştır. İşlemlerin çeşitlilik göstermesi nedeni ile ülkemizde ve dünyada tüm işlemler uzmanlık alanına göre yapılanır. İhtiyacınız olan İspanya eşya taşıma şirketi için arama yaptığınızda çok az firma ile karşılaşırsınız. Çünkü firmalar yurtdışına özel eşyaların nakliyesi konusunda uzman değildirler. Bu konuda sizlere yıllardan beri edindiğimiz tecrübe ile hizmet verebiliriz.

İspanya Ev Nakliyat Nasıl Yapılır?

Yukarıda da belirtildiği gibi firmamızla hareket etmeye karar verdiğinizde, işlemleri basıl yapacağınız konusunda iş akışınızı oluştururuz. Gerekiyorsa İspanya’ya taşınmak için eşyalarınızı toplar, gerekli izinleri alır, İspanya’da ki evinize de yerleştirebiliriz. Aynı şekilde fazlalık eşyalarınızı uygun kiralık depolarımızda dilediğiniz kadar muhafaza edebiliriz. Tam anlamıyla bir çözüm ortağı olarak yardımcı oluruz. Sorunlardan uzak, elinizi suya sabuna dokundurmadan bir taşınma süreci için bizler her zaman yanınızdayız.

İspanya’ya Eşya Göndermek İçin Neler Yapılmalı?

Öncelikle İspanya Konsolosluğuna başvuru yaparak, gerekli gönderi izin işini başlatmalısınız. Bu şekilde gümrük izin belgesini alır, en hızlı şekilde işlemleri başlatabilirsiniz. Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir? sorusunda ve İspanya taşıma için alınacak olan izinlerin yanı sıra, izin belgesi olan bir nakliye şirketiyle de anlaşmanız gerekmektedir. Her nakliye firmasının yurtdışına ev eşya taşıma yetkisi olmadığını unutmamak gerekir. Bu aşamadan sonra eşyaların toplanması ve detaylı listelenmesi gelecektir. İspanya için yapılan birçok işlem dünyanın birçok ülkesi için de aynıdır.

Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir?

Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir?

 İspanya Ev Taşıma Fiyatları Ne Civarda?

Nakliye için istenecek fiyat tek bir kerede maalesef belirlenemez. Gidecek olan yeni adres ve gidecek olan eşyaların hacimleri bu aşamada ilk belirleyici unsur olarak karşımıza çıkar. Türkiye İspanya Ev Taşıma Kralları Nelerdir?için farklı bir ücretlendirme söz konusudur. Aynı şekilde ülkemizde İspanya’ya eşya götürürken farklı tarife uygulanmaktadır. Ayrıca alınacak olacak hizmet içinde eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi gibi değişken fiyat belirleyici faktörler de vardır. Bu nedenle iş başlamadan ücretsiz ekspertiz hizmetimizi alarak bu konuda bilgi edinebilişiniz.

 

09.08.2019
Ziyaretçi Yorumları (3)
 1. Samet Aymaz dedi ki:

  barcelonaya ev taşımak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 2. Barcelona dan istanbul a ev eşyası taşıtmak istiyorum..

 3. ayşe tekel dedi ki:

  fiyat ve sürece ilişkin bilgi almak istiyorum

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?