Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma

Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma
Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma

Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma

 

Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma

Avrupa’nın batısında kıta ülkesi olan İngiltere çok eski tarihlerden bu yana gerek ekonomik gerekse siyasi anlamda üstünlüğünü her daim koruyabilmiştir. Özellikle 20. Yüzyılın başlarında ve ortalarında güçlü bir ekonomi ve etkin bir diplomasıyla kısa sürede oldukça yüklü değişikliklerin yaşandığı bölge konumuna ulaşmıştır. Bugün dahi Türkiye’de dahil olmak üzere Dünya’nın farklı ülkeleriyle ikili ilişkilerini iyi tutmaktadır. Türkiye-İngiltere ilişkilerinin gayet iyi gittiği bu dönemde evden eve taşıma sektörü de büyük gelişim göstermektedir. Bu anlamda Atlas Movers Lojistik olarak tüm Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma hizmetlerinde bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli hizmet avantajlarımız sayesinde işimizden memnun kalacağınız garantisi sunmaktayız.

Türkiye’den İngiltere'ye Evden Eve Taşıma
Türkiye’den İngiltere’ye Evden Eve Taşıma

Türkiye özellikle Avrupa devletleri ile ikili ilişkilerini oldukça geliştirmiş vaziyettedir. Durum bu şekilde cereyan ettiğinden ötürü İngiltereyle ülkemiz ikili ilişkilerini oldukça dostça bir şekilde yürütmektedir. Bu sayede gerek Türkiye’den İngiltere’ye gerekse de İngiltere’den Türkiye’ye eşya taşıma işlemleri hız kazanmaktadır. Bu anlamda Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak Türkiye’den İngiltere’ye evden eve taşımacılık hizmetini sunmaktayız. 

Türkiye’den İngiltere’ye Evden Eve Taşıma İşlemi Öncesi Yaptığımız;

Eşyaların Gümrük İzinler; Uluslararası çapta evden eve taşıma hizmeti sunmanın en hummalı kısmı gümrük belgeleridir. Bu belgelerin sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması, taşıma işleminde oluşabilecek pürüzleri kapatmaktadır. Fakat müşterimiz tarafından taşınacak ürünlerin herhangi bir ticari koşul güdmediğilye alakalı belge çıkarması gerekmektedir. Bu belge işimizi kolaylaştırmaktadır. 

Paketleme ve Kargolama İşlemleri; Eşyaların paketleme işlemlerinde müşterilerimiz istedikleri takdirde kendileri ya da bizden yardım alabilmektedir. Geniş paketleme işlemlerimiz doğrultusunda günler boyunca yolculuk gidecek eşyalarınızın güven içerisinde adrese teslim edilmesine yardımcı olmaktayız. Bu anlamda müşterilerimizin paketleme konusunda da bizimle çalışmasını oldukça isteriz.

Paketleme ve gümrük izinleri eksiksiz yerine getirildiğinde geriye sadece son bir işlem kalmaktadır. Bu işlem de taşımaya çıkacak tırlarımızın tüm bakımlarını yerine getirmektir. Sorunsuz ve eksiksiz araç içi bakımlarımız sayesinde yolculuk esnasında araç içinde oluşabilecek problemlerinin önüne geçmekteyiz. Firmamız, taşıma işleminde tüm olasılıkları düşünmekte ve eksiksiz yerine getirmektedir. Bu sayede içiniz rahat olsun ister güven içerisinde işinizi bize teslim edebilirsiniz. Biz tüm işlerimizde sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda çalışmaktayız.

Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma İşlemi Sırasında Gerçekleşenler;

Firmamız Türkiye’den İngiltere’ye veya İngiltere’den Türkiye’ye karayolu ve denizyolu taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Bu anlamda rotasyon ve yol haritamız sürekli olarak değişmektedir. Taşıma işlemi sırasında şoförümüzle sürekli olarak irtibat haline bulunmaktayız. Aynı zamanda müşterilerimizin eşyaları hakkında detaylar vermekteyiz. Bu sayede müşterimizin gözü arkada kalmamış olacaktır.

Türkiye’den İngiltere’ye Evden Eve Taşıma İşlemi;

-Müşterimiz bize e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan irtibata geçerek ihtiyaç duyduğu evden eve taşıma işlemini belirtmektedir.

-Firmamız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve müşterinin taşımak istediği ürünler doğrultusunda fiyat teklifi sunmaktadır.

-Fiyat konusunda müşterimizin de onayını aldıktan sonra belirlenen gün ve saate eşyaları alacağımız adrese gitmekteyiz.

-Geniş güvenlik önlemlerimiz doğrultusunda eşyaları paketlemekte ve tırlarımıza yüklemekteyiz 

-Bakımları sorunsuz ve eksiksiz yerine getirilmiş tırlarımızla uzun bir yolculuk sonrası eşyaları aldığımız gibi İngiltere’den belirtilen adrese teslim etmekteyiz. Aynı zamanda bu işlemler arasında uluslararası evden eve taşıma işleminde gerekli duyulan gümrük belge ve izinlerini yerine getirmekteyiz. Taşıma işlemi öncesi tüm izinlerimizi eksiksiz yerine getirdiğimizden ötürü yolculuk esnasında problem çıkmamaktadır. Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma işlemlerinde her daim bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. 

Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma  İşleminde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? 


-Güçlü kadromuz ile İngiltere’nin birçok farklı noktasına eş zamanlı olarak hizmet sunmaktayız. Uzun vadeli aktif olarak çalıştığımız işlerimizle ve uzman kardomuzla işlerimiz devam etmektedir. Bu anlamda içiniz rahat olsun ister güven içerisinde bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

-Evden eve taşıma sektöründe lider taşıma firmalarından birisiyiz. 

-Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı bir işlem sürdürmektedir. Tüm işlerimizde müşteri memnuniyeti en çok önem verdiğimiz faktördür. Aynı zamanda evden eve taşıma işlemi öncesi ve sonrası müşterilerimizin bize ulaştırdıkları tüm istek ve talepleri yerinde değiştirmekteyiz. Hızlı ve doğru işlem önceliklerimiz, müşterimizin de oldukça hoşuna gitmektedir.

Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma  Fiyatları

Türkiye’den İngilyere’ye evden eve taşımacılık fiyatları yeni yılla birlikte değişmiştir. Fakat verdiğimiz tüm fiyat teklifleri müşterilerimizin ceplerine uygun tekliflerdir. 

Türkiye’den İngiltere’ye Ücretleri :

2021 – 2022 İngiltere Evden Eve Taşıma Fiyatları İngiltere Fiyat Aralığı

5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 

15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€

25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €

3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

Türkiye’den İngiltere’ye Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır?

Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ve tam takır donanımlı eşyaları ile Atlas Movers güvensiyle yapılır.. Hiçbir probleminiz olmasın ister arkanıza yaslanarak işlemlerimizin tadına sonuna kadar varabilirsiniz. Uluslararası çapta aktif olarak hizmet sunan firmamızdan hemen teklif talebi oluşturabilirsiniz

Türkiye İngiltere Arası Ortalama Kaç Kilometredir?

Türkiye’den İngiltere’ye gidilecek yol düzergahına göre kilometre değerleri değişmektedir. Fakat ortalama uzunlukta gidilen bir güzergah 3600kilometre ve üstüdür.

Türkiye’den İngiltere’ye Evden Eve Nakliyat İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?

Türkiye’den İngiltere’ye nakliyat işlemi ortalama olarak 15-16 gün sürmektedir. Bu zaman dilimi yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmadığında değişkenlik göstermektedir. Fakat Atlas Movers olarak kısa sürede atik hareketlerle işlemlerimizi bitirmekteyiz. Zaman konusunu dert etmenize gerek yoktur.  

Türkiye’den İngiltere’ye Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Gümrükleme Kimin Sorumluluğundadır?

Gümrükleme işlemlerinde sorumluluk Firmamıza aittir. Fakat ürünlerin ticari bir amaca hizmet edilmediğini müşterimiz belgelerle onaylanmalıdır. Gümrükleme işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir.

Türkiye’den İngiltere’ye Evden Eve Taşımacılık İşlemlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Türkiye’den İngiltere’ye tüm evden eve taşıma işlemlerinden firmamız aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Firmamız ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm hizmetlerinizde yanınızdadır.

 

Türkiye’den İngiltere'ye Evden Eve Taşıma

Türkiye’den İngiltere’ye Evden Eve Taşıma

Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma

Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma

Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma

Türkiye İngiltere Evden Eve Taşıma

16.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?