trende

Türkiye Hollanda Evden Eve Taşıma

Türkiye Hollanda Evden Eve Taşıma
Türkiye Hollanda Evden Eve Taşıma

Türkiye Hollanda Evden Eve Taşıma

Türkiye Hollanda Evden Eve Taşıma

Hızla gelişen ülkelerin başında gelen Hollanda, Avrupanın batı bölgesinde yer alan denize kıyısı bulunan ve laleleri ile meşhur ülkelerin başında gelmektedir. Ülke özellikle son yıllarda komşu Avrupa ülkeleri ve Türkiye ile sıkı ilişkilere girmiştir. Bu anlamda Türkiye-Hollanda diplomatik ve siyasi etkinliğin artması beraberinda diğer sektörlerin kapısını açmıştır. Bu sayede açılan sektörlerin başında taşımacılık işlemi gelmektedir. Firmamız da ihtiyaç duyulan tüm evden eve taşıma işlemini sunmaktadır. Türkiye’den Hollanda’ya evden eve taşıma hizmetleri süresi boyunca uzun vadeli etkili sonuçlar çıkarmaktan mutluluk duymaktayız.

Tüm evden eve taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi Türkiye’den Hollanda’ya evden eve taşımacılık işlemlerinde de profesyonel hizmet sunmaktadır. Deneyimli ve uzman ekip arkadaşlarımızla verdiğimiz uluslararası taşıma hizmetlerinden uygun fiyatlar karşılığında yararlanabilirsiniz. Profesyonel hizmetlerimiz sayesinde siz arkanıza yaslanırken eşyalarınız güven içerisinde taşınmaya devam edecektir. Bize Güvenebilir ve taşıma işlemlerinde bizi tercih edebilirsiniz. 

Türkiye Hollanda Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Neden Biz?

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz en avantajlı olduğumuz noktadır. Bu anlamda üstün hizmet kalitemizi her daim konuşturabilmekteyiz. Aynı zamanda profesyonel bir hizmet sunabilmemiz ilerleyen dönemde müşteri potansiyelimizin artmasında yardımcı olmaktadır.

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak uzun yıllardır Avrupa’nın birçok farklı bölgesinde aktif olarak hizmet sunmaktayız. Bu bölgelerin başında gelen Hollanda, her yıl düzenli olarak eşya taşıma işlemi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Bu sayede yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe, marka değerimizi arttıran faktörler arasında yer edinmektedir. Marka değerimizi günden güne arttırmamız ve deneyim ile işimize dört elle sarılmak motivasyon kaynağımızdır. Motivasyonumuzu bu gibi müşteri ağırlıklı sonuçlardan almak bizi çok mutlu etmektedir.

-Firmamız, devletimizin bizden gerekli görmüş olduğu tüm belge ve izinleri sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu anlamda belge esaslı çalışmalarımız sayesinde müşterimizle ilerleyen dönem içerisinde oluşabilecek tüm anlaşmazlıkların önüne bir nebze de olsun geçebilmekteyiz. Aynı zamanda belgelerimiz tam olması devletimizin de kontrollerinden tam geçmemizi sağlamaktadır. 

-Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı bir işlem gerçekleştirmektedir. Tüm işlerimizde müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarımız sayesinde marka değerimizi günden güne arttırmaktayız. Müşterilerimize her daim olumlu ve pozitif yaklaşlamalarımız sayesinde günden güne etkinliğimizi arttırmaktayız.

Altas Movers lojistik A.Ş olarak kurulduğumuz günden itibaren her daim temizliği ve hijyeni en ön planda tuttuk ve tutmaya da devam etmekteyiz. Aynı zamanda Covid-19 Pandemisinin başladığı günden itibaren önlemlerimizi sıkı sıkıya almış bulunmaktayız. Bu anlamda müşterilerimizin sağlığı tüm önceliklerimizin önünde gelmektedir. Aynı zamanda ofislerimiz içerisinde sürekli olarak bulundurmuş olduğumuz maske ve dezenfeksiyon mevcuttur. Bu sayede Covid-19 Pandemisine karşı aldığımız önlemler sayesinde güven içerisinde ofislerimize uğrayabilirsiniz. Unutmayın ki sizin sağlığınız bizim sağlığımızdır. Bu yüzden Türkiye Hollanda Evden Eve Taşıma ihtiyaçlarınızda ilk seçeneğiniz olabiliriz. 

Türkiye Hollanda Evden Eve Taşıma İşlemi Öncesi Yapılması Gerekenler


Uluslararası hizmet verilen evden eve taşıma işlemlerinde, şehirlerarası evden eve taşıma işlemine göre daha çok detaya sahiptir. Aynı zamanda var olan bu detaylar içerisinde en ufak hata taşıma işleminin temlini tümden sarsabilir. Bu anlamda Uluslararası çapta hizmet veren taşımacılık firmaları. ayrıntıya önem veren ve detaylar konusunda titiz davranmalıdır. Aksi taktirde Lojistik firması olarak piyasada yüklü işler yapamaz ve işlerinde devamlılığı sağlayamaz.

Uluslararası evden eve taşıma işleminde bir diğer faktör ise gümrükleme ve paketleme işlemleridir. Tüm gümrükleme işlemleri firmamız tarafından karşılanmakta ve belgeler eksiksiz yerine getirilmektedir. Fakat müşterimizin de taşınacak ürünlerle alakalı yazılı belge çıkartarak ürünlerin herhangi bir ticari amaca hizmet etmediğini belirtmektedir. Bu sayede gümrükleme işlemleri kısa süre içerisinde halledebilmekteyiz. 

Gümrükleme işlemlerinin ardından paketleme ve kargolama gelmektedir. Taşıma işlemi öncesi müşterimiz isteği doğrultusunda ya kendi paketlemesini kendisi yapabilir ya da bizden yardım alabilir. Atlas Movers Lojistik olarak geniş paketleme işlemlerimiz sayesinde eşyalar uzun soluklu taşımalarda dahi sorunsuz şekilde adrese teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra taşıma işlemi çıkmadan önce tırlarımızın son bakımlarını eksiksiz yerine getirmekteyiz. Bu sayede araç yüzünden oluşabilecek tüm problemleri ortadan kaldırmaktayız. 

Türkiye’den Hollanda'ya Evden Eve Taşıma
Türkiye’den Hollanda’ya Evden Eve Taşıma

Türkiye Hollanda Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır?

Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ve tam takır donanımlı eşyaları ile Atlas Movers güvensiyle yapılır. Uluslararası çapta aktif olarak hizmet sunan firmamızdan hemen teklif talebi oluşturabilirsiniz. 7/24 ulaşılabilir telefon adreslerimizden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Hiçbir probleminiz olmasın ister arkanıza yaslanarak işlemlerimizin tadına sonuna kadar varabilirsiniz. 

Türkiye Hollanda Arası Ortalama Kaç Kilometredir?

Türkiye’den Hollanda’ya gidilecek yol güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama uzunlukta gidilen bir güzergah 3400 kilometre ve üstüdür.

Türkiye’den Hollanda’ya Evden Eve Nakliyat İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?

Türkiye’den Hollanda’ya nakliyat işlemi ortalama olarak 15-16 gün sürmektedir. Bu zaman dilimi yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmadığında değişkenlik göstermektedir. Fakat Atlas Movers olarak kısa sürede atik hareketlerle işlemlerimizi bitirmekteyiz. Zaman konusunu dert etmenize gerek yoktur. Bize güvenebilir ve Uluslararası taşıma işlemlerinizde bizden yararlanabilirsiniz. 

Türkiye’den Hollanda’ya Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Gümrükleme Kimin Sorumluluğundadır?

Gümrükleme işlemlerinde sorumluluk Firmamıza aittir. Fakat ürünlerin ticari bir amaca hizmet edilmediğini müşterimiz belgelerle onaylanmalıdır. Gümrükleme işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Aksi halde oluşabilecek problemler maddi kayıp anlamına gelmektedir. 

Türkiye’den Hollanda’ya Evden Eve Taşımacılık İşlemlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Türkiye’den Hollanda’ya tüm evden eve taşıma işlemlerinden firmamız aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Firmamız ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm hizmetlerinizde yanınızdadır.

Türkiye Hollanda Evden eve taşıma Ücretleri :

2021 – 2022 Hollanda Evden Eve Taşıma Fiyatları Türkiye Hollanda Evden Eve Taşıma Fiyat Aralığı

5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 

15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€

25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €

3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği 

Türkiye Hollanda Evden Eve Taşıma

Türkiye Hollanda Evden Eve Taşıma

16.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?