Türkiye Dubai Ev Taşıma

Türkiye Dubai Ev Taşıma

Türkiye Dubai Ev Taşıma

Değişen dünya, insanlar için kolaylıkları sunuyor. Ülkeler arası nakliyenin kolaylaşması, artık farklı ülkelerde insanların yaşamasına olanak sağlıyor. Bu olanaklar kişilerin zati eşyalarını da kendileri ile birlikte gidecekleri yere götürmelerini sağlamakta. Türkiye Dubai Ev Taşıma hizmeti de bugün birçok kişinin faydalandığı, yaygın kullanılan bir hizmet türü. Dubai’de yaşamak isteyenler artık eşyalarını ülkede bırakmak ya da ikinci el ucuza satmak zorunda değiller.

Dubai Ev Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Özel bir hizmet gibi görünse de, almak istediğiniz nakliye hizmeti etkin ve farklı bir işleyişe sahip değildir. Genel olarak uluslar arası taşımacılık kuralları çerçevesinde etkin bir biçimde bu hizmeti sizler de alabilirsiniz. Yapmanız gereken Dubai ev eşyası taşıma işlemlerinde bazı yasal başvuruları yaparak, konsolosluktan gerekli izinleri almanız olacaktır. İşlemler sırasında yapmanız gerekenler, hazırlamanız gereken evraklarla ilgili tüm bilgilendirmeleri firmamız yapacaktır.

Dubai Zati Eşya Taşımacılığı

Türkiye Dubai Ev Taşıma

Türkiye Dubai Ev Taşıma

Ev eşyalarınızı kendinizle birlikte götürmek için konsolosluğa başvuru yaparken bazı belgeleri hazırlamanız gerekir.

  • Günü geçmemiş ve giriş çıkış tarihlerinize uygun pasaportunuz
  • Dubai’de oturacağınız evi belirten kontrat
  • Oturma, çalışma ya da okul için gerekli izin belgeleri
  • Geçiminizi nasıl sağlayacağınıza dair beyan ve beyanı güçlendirecek olan belgeler

Bu belgeleri hazırlayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aynı şekilde Dubai’den Türkiye’ye eşya taşıma konusunda da benzer işlemler yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde gümrük işlemlerinizde rahat eder, sorunsuz bir geçiş sağlarsınız.

Dubai Eşya Taşıma Kuralları

Yükleme yapılacak olan eşyalarınız, zati eşya taşıma kurallarına uygun şekilde hazırlanmalıdır. Bu aşama ile ilgili bizlerden ya da konsolosluktan bilgi alabilirsiniz. Destek almanız gereken konu özellikle paketleme ve eşyaların ayrıştırılması konusu olabilir.

  • Eşyalar içinde yanıcı, patlayıcı ya da yakıcı maddeler bulunmamalıdır
  • Yük içinde yasal olarak yasaklı sayılan hiçbir malzeme olmamalıdır
  • Kişisel eşyalarınız içinde ticari malzemeler bulunmamalıdır
  • Yüklenecek eşyalar içinde bozulacak, akacak ya da kokacak maddelere yer verilmemelidir

Tüm bunlara dikkat ederek hazırlanacak olan eşyalarınız, listelenerek koliler üzerine detayları yazılmalıdır. Dubai ev nakliyesi yaparken yukarıda sayılan hususlara ayrıca itmam gösterilmesi önemlidir.

Dubai Ev Nakliyat İş Akışı

Yapılacak olan nakliye öncesinde firmamızla ön görüşme yapabilirsiniz. Bu görüşme kafanızda ki tüm soruları yanıtlayacak, yol haritanızı çıkartmanıza olanak sağlayacaktır. Özellikle sorun yaşamamak adına Dubai’ye taşınmak için izinler titizle başlatılmalı ve takip edilmelidir. Bu şekilde gümrük giriş ve çıkışlarında sorunlarla karşılaşılmayacaktır. Hayatınızın bu önemli olayında, tüm süreçlerde size destek olacak uzman bir ekibimizin olduğunu kesinlikle unutmamalısınız.

Dubai Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye’den Dubai’ye Ev Taşıma

Türkiye’den Dubai’ye Ev Taşıma

Nakliye işlemlerini daha önce yaptırmışsanız, işlemler için alınan ücretlerin yekun üzerinden olduğunu sizler de bilirsiniz. Bunun yanı sıra yurt dışına taşıma yaparken de benzer metotlar uygulanacaktır. Yükün hacmi ve gideceği kilometre baz alınarak bu konu netleşecektir. Tüm bunların yanı sıra Türkiye Dubai Ev Taşıma işlemlerinde dikkat edilecek husus, firmamızın o bölgede de sizlere nakliye hizmeti vermesidir. Ülke içinde de evden eve taşımacılık anlaşmalarımızı kullanabilirsiniz.

Türkiye Dubai Ev Taşıma Firmaları

Ülkemizde birkaç nakliyesi firması, Dubai’ye nakliye konusunda yetkiye sahiptir. Firmamız ise uzun yıllardan beri oluşan en ufak talebi değerlendirerek, kullanıcıların isteklerini cevaplamayı başarmış, bunun bir ihtiyaç olduğunu görmüştür. Türkiye Dubai Ev Taşıma arayışınız bu nedenle belli firmalarda sonlanacaktır. Alacağınız hizmetin kalitesini görebilmeniz anlaşma esnasında mümkün olmasa da, size sunacağı hizmeti, desteği ve bilgi birikimini değerlendirerek işe başlayabilirsiniz.

Dubai’ye Eşya Göndermek

Eşya göndermek istediğiniz ülkenin farklı istekleri olabilir. Bu nedenle genel prosedürlere ek olarak bunları da yapmanız gerekecektir. Onay işlemlerinin ardından eşyaların toplanması, izin belgesi olan bir araca aktarılması gelecektir. Bu şekilde Türkiye Dubai Ev Taşıma işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşir. Uzun yollar için özel araçlar ve eşyalarınız için özel muhafazaların olması gerekmektedir. Ayrıca fazla olan eşyalarınız için düşük fiyatlarla depolarımızı kiralayabilirsiniz.

Dubai Evden Eve Taşıma Yapılıyor Mu?

Türkiye’den Dubai’ye Ev Taşıma

Türkiye’den Dubai’ye Ev Taşıma

Tüm ülkelerde olduğu gibi Dubai içinde de evden eve taşınma yapmak bir gereksinimdir. Bu nedenle gelen talepleri karşılayan nakliye firmaları vardır. Firmamız bölgesel çözüm ortakları ya da bünyesine bağlı personeli ile Dubai ve diğer ülkelerde sizlerden gelen talepleri karşılayacak kapasitededir. Dubai evden eve taşımacılık konusunda destek almak isterseniz firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz. Bu şekilde Dubai’de talep edeceğiniz hizmetlerde de sizlere hizmet verece bileceğimizi bilmenizi isteriz.

04.08.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?