trende

Türkiye Almanya Karayolu Taşımacılığı

Türkiye Almanya Karayolu Taşımacılığı
Türkiye Almanya Karayolu Taşımacılığı

Türkiye Almanya Karayolu Taşımacılığı

Türkiye Almanya Karayolu Taşımacılığı

Son yıllarda her iki ülkeninde sadece karayolu taşımacılığı alışverişinde değil tren ve deniz yolu taşımacılığında da yüklü alışverişlerde bulunduğu görülmüştür. Her iki ülke arasında sürekli olarak yapılan taşıma anlaşmaları Türkiye-Almanya karayolu taşımacılığı sektör bölgesini güçlendirmektedir.

Türkiye ile Almanya Karayolu taşımacılığı iyice popüler hale gelmesinde başlıca neden Ro-Ro sistemidir. Bu sistem günümüzde Türkiye-Almanya arasında aktif olarak karayolu taşımacılığını yapan firmaların oldukça memnun kaldıkları bir sistemdir. Bu sistemin son yıllarda iyice popüler hale gelmesi, Türkiye-Almanya arası ihracat ve ithalatın büyük hız kazanmasına yardımcı olmuştur.

Türkiye Almanya Karayolu Taşımacılığı
Türkiye Almanya Karayolu Taşımacılığı

Ro-Ro Sistemi Nedir?

Türkiye-Almanya arası kullanılan en sık taşıma sistemlerinin başında gelen Ro-Ro hizmet yapma olanağını arttırmaktadır. Bu sistem Ro-Ro gemilerinin de Karayolu taşımacılığına dahil edilmesine sağlamıştır. Bu anlamda Almanya-Türkiye Karayolu taşıma sadece kara parçasında değil denizde de devam etmektedir.

Ro-Ro sisteminde Türkiye’nin çeşitli noktalarından alınan mallar İstanbul, İzmir veya Mersin limanlarına taşınmakta ve burada bir süre kontrollere tabi tutulmaktadır. Belirli süre bekletilen ve kontrolleri yapılan yükler araçların dorserleri yardımıyla gemilere yüklenmektedir. Gemilere yüklenen mallar, kısa bir deniz turundan sonra İtalya’nın Trieste limanına inmektedir. Trieste limanında bölgede bulunan İtalyan Devlet Memurları tarafından güvenlik önlemleri uygulanmaktadır. Eğer taşınan ürün içerisinde sorun teşkil edecek madde yoksa Limandan çıkış gerçekleşmektedir. Ardından mallar Tırlar yardımıyla Avusturya üzerinden Almanya’nın hedeflenen bölgesine ulaşmakta ve işlem son bulmaktadır.

Ro-Ro sisteminin bu kadar yaygınlaşmasının en önemli nedeni zamandan tasarruf edebilmek ve kısa zamanda çok malı aynı anda götürebilmek olmuştur. Aynı zamanda kara yolundan Türkiye-Almanya veya Almanya-Türkiye yolu üzerinde birçok ülke bulunmaktadır. Bu ülkelerinin tümünün kendisine has sınır kapı güvenliğinin bulunması işlemi oldukça zorlaştıracak ve malın geç gitmesine sebebiyet verebilmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak Avrupa’nın birçok farklı ülkesine taşımacılık hizmeti sunmuştur. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu tecrübe doğrultusunda işlerimize dur durak bilmeksizin devam etmekteyiz. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu deneyim ve tecrübe de oldukça büyük öneme sahiptir. Hatırı sayılır bilgi, birikim ve deneyime sahibiz. Bu sayede Türkiye-Almanya Karayolu Taşımacılığı firmaları arasından müşterimizin ilk tercihi haline gelmektedir. Atlas Taşımacılık orak bu onur en büyük motivasyon kaynağımıza dönüşmektedir.

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde müşteri memnuniyetini büyük oranda sağlamaktayız. Müşterilerimizin büyük kısmı yaptığımız işten kusur dahi bulamadıklarını belirtmektedir. Atlas Movers olarak üstün hizmet kalitemiz, diğer firmalardan ayrılmamızı sağlamaktadır.

-Atlas Movers olarak devletimizin bizde gerekli görmüş olduğu belgelerimizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Tüm işlerimizde belge esaslı çalışmalarımız sayesinde ilerleyen dönem içerisinde müşterimizle olası anlaşmazlıkların önüne geçmekteyiz.

-Firmamızın bünyesi altında çalışan tüm personel arkadaşlarımız uzun yıllardır bu sektörün bir parçasıdır. Uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte Türkiye-Almanya Karayolu Taşımacılığı hizmetimizi sorunsuz yerine getirmekteyiz.

Atlas Movers Olarak Müşteri Memnuniyetimiz

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini temel çizgide tutarak işlerine devam etmiştir. Müşterimize sunduğumuz tüm hizmetlerde adım adım müşterimizin onayını almaktayız. Bu sayede ilerleyen süre içerisinde müşterimizin olası sorunlarını ortadan kaldırmaktayız. Türkiye-Almanya Karayolu Taşımacılığı sektöründe üstün hizmet kalitemiz sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Aynı zamanda ilerleyen dönem içerisinde müşterimizle uzun soluklu işlerde tekrardan çalışmaktayız. Bunun yanı sıra işlem öncesi ve sonrası müşterimizin bize telefon numaramızdan veya e posta adreslerimize iletmektedir. Firmamızda bu anlamda istek, talep ve sorunlara hassasiyetle yaklaşmaktayız. Tüm müşterilerimiz bizim için oldukça değerli ve kıymetlidir. Her müşterimize gereken ilgi ve alakayı göstermekteyiz. Bu sayede müşterimizi kendisini özel hissettirmemiz diğer firmalardan ayıran özelliklerimiz arasında yer almaktadır. Türkiye Almanya Karayolu Taşımacılığı hizmetlerinde bizimle iş birliği yapabilirsiniz. Tüm Türkiye Almanya Karayolu Taşımacılığı işlemlerimizde müşteri ağırlıklı işlemlerimiz devam etmektedir. 

Türkiye-Almanya Karayolu Taşımacılığı Fiyatları

Türkiye-Almanya arasında taşıma hizmeti sunan birçok nakliyat firmasının Türkiye Almanya Karayolu Taşımacılığı konusunda şekillendiren unsurlar yer almaktadır, Bu unsurlar arasında taşınacak ürünlerin ağırlığı, müşterinin ne tür hizmetlerden yararlanmak istedikleri ve ürünlerin cinsine göre fiyat listesi değişmektedir. Atlas Movers olarak Türkiye-Almanya karayolu taşımacılığı fiyatları konusunda uygun ve avantajlı fiyat tekliflerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Uygun ve avantajlı fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin vazgeçilmezi haline gelmekteyiz.

Firmamız ile alakala aklınızda kalan tüm soruların cevapları aynı zamanda fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Uzun soluklu işlerde görüşmek dileğiyle Keyifli ve Sağlıklı Günler Dileriz!!!

Türkiye Almanya Karayolu Taşımacılığı

Türkiye Almanya Karayolu Taşımacılığı

29.12.2021
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?