trende

Portekiz Uluslararası Nakliyat

Portekiz Uluslararası Nakliyat

Nakliyat sektörünün büyük gelişme gösterdiği ülkelerden Portekiz, yırt dışı çapında önemli başarılara imza atmıştır. Avrupanın üst kısımlarında kalan ve İspanya ile komşu olan ülke son yıllarda taşımacılık ve nakliyat sektöründe büyük başarılar elde etmiştir. Bu başarılar özellikle Asya ile Avrupa’nın köprüsü görevini üslenen Türkiye’ye de yansımıştır. Bu anlamda Türkiye merkezli işler çıkartan firmamız Portekiz Uluslararası nakliyat hizmeti gerçekleştirmektedir. Profesyonel ve kaliteli bir şekilde Portekiz’in çoğu bölgesine sunduğumuz hizmet ve projeler devam etmektedir.

Nakliyat sektörünün uluslararası çapta bu denli gelişim gösterdiği günümüz çağında, nakliyat büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Nakliyat konusunda tecrübeye sahip olmakta sektöre yıllarını harcayan Kurumsallaşmış firmalardan geçmektedir. Bu anlada portekiz gibi Avrupa merkezli gelişmiş birçok ülkeye devamlı olarak seferlerimiz devam etmektedir.

destek

Portekiz Uluslararası Nakliyat İşlemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Üstün hizmet müşteri potansiyelimizin de gelişmesine vesile olmaktadır. Aynı zamanda kalitemiz ve marka değerimiz müşterimizin de yeni işlerinde bizi tercih etmelerine yardımcı olmaktadır. Müşterimiz, yaptığımız işin kalitesini, eşyalara ne denli özenli baktığımızın tecrübesini yaşadıktan sonra tercihini tekrar bizden yana kullanmaktadır. Bu sayede firmamız müşteri yerine güzel bir dost kazanmaktadır. 

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak uzun yıllardır gerek Avrupa’nın birçok farklı bölgesine gerekse Amerika’ya nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu sayede yeteri tecrübe, birikim ve deneyim firmamızın çatısı altında bulunmaktadır. Aynı zamanda işimizin hakkını sonuna kadar verebilmek ve müşterinin ihtiyaçlarına cevap oluşturabilecek tecrübeye sahip olmaktan mutluluk duymaktayız. Bu anlamda müşterimizin bize emanet etmiş olduğu işi hakkıyla yerine getirmekte ve aldığımız paranının hakkını vermekteyiz.

-Müşterilerimizin istek, talep ve sorunlarına özellikle hassas yaklaşmaktan yanayız. İşlem öncesi, işlem sırasında veya işlem sonrası müşterimizin tüm dilediklerini ve sorunlarına cevap oluşturmaktayız. Müşterimiz işimizin temelini oluşturmaktadır. Bu yüzden müşterimizin bize çeşitli yerlerden ulaştırıp belirttiği tüm istekleri yerine getirmekteyiz. Bu sayede müşterimizin mağdur kalmasının önüne geçmekteyiz. Bize başvuran hiçbir müşteri mağdur kalmamıştır. Firmamız gerekli ihtiyaçları ve sorumluluk dahilinde olan görevleri eksiksiz ve doğru şekilde tamamlamaktadır

-Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktadır. Bu anlamda müşterilerimizin istek, talep ve sorunlarına büyük önem göstermekteyiz. Müşterimiz bizim baş tacımızdır. Müşteri memnuniyetini yakalamak, ilerideki işlerimizin de önünü açmak için bir yol haritası çizmektedir.

Portekiz Uluslararası Nakliyat İşlemlerinde Covid-19 Pandemisine Karşı Önlemlerimiz

Firmamız Covid-19 Pandemisinin dünya genelinde yoğun olarak yayılmaya başladığı günden itibaren önemlerimizi sıkı sıkıya almış bulunmaktayız. Bu anlamda devamlı olarak kullandığımız ofislerimizi sürekli olarak dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda ofislerimiz içerisinde kolonya, dezenfeksiyon ve maskeler mevcuttur. Bu anlamda özellikle hijyen konusunda titiz olan müşterilerimizin de ofislerimize uğramaları en büyük çabamızdır. Bizim için en önemli etken müşterimizin firmamızı seçtikten sonra daha rahat etmesidir.

minivan

Bizi Seçtikten Sonra Ne Yapmalısınız?

Atlas Movers Lojistik A.Ş’yi seçtikten sonra yapacağınız tek işlem eşyaların herhangi bir ticari koşul içermediği ile alakalı belge çıkarmaktır. Bu sayede firmamızın gümrük belgeleri çıkarımında kolaylık sağlamış olacaksınız. Sonrasında arkanıza yaslanarak profesyonel ve kaliteli işlemin nasıl gerçekleşeceğinin tadını çıkarmak olacaktır. Kalitemizin tadını bir kez olsun tattıkan ve kalitemizi gördükten sonra bizi seçtiğiniz için mutlu olacaksınız.

Portekiz Uluslararası Nakliyat İşlemi Öncesi Yapılanlar

Tüm Uluslararası nakliyat işlemleri gümrük için gerekli olan belge ve izinlerin hazır olması gerekmektedir. Gümrük belgelerinin hazır olmaması, taşımacılık işleminin başlayamamasına neden olmaktadır. Bu anlamda firmamız, gerekli olan tüm gümrükleme izinlerini ve bunun gibi dökümanları eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede yolculuk esnasında gümrük geçişlerinde oluşabilecek tüm problemlerin önüne geçmektedir. Bu sayede bize emanet edilen işlemleri daha kısa sürede teslim etmekteyiz.

Portekiz Uluslararası Nakliyat İşlemlerini Firma Yardımı Almadan Halledebilirsiniz?

Bu soru özellikle firmalara boşuna para harcama düşüncesinde olanların aklından geçmekteyiz. Şehirler Arası nakliyat işlemi şahıs bakımından yapılabilir düzeydedir. Fakat uluslararası nakliyat işlemlerinde birçok farklı detay bulunmaktadır. Aynı zamanda bu detayların tek bir kişi tarafından kontrol edilmesi yeterli miktarda tecrübe ve birikim sonu gerçekleşmektedir. İlk def uluslararası nakliyat işlemi gerçekleştirecekler işlerini Kurumsal firmalara emanet etmeleri daha sağlıklı olacaktır. 

Portekiz Uluslararası Nakliyat Ücretleri :
2021 – 2022 Portekiz Ev Taşıma Fiyatları  Portekiz Ev Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

31.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?