Portekiz Ev Taşıma

Portekiz Ev Taşıma

Avrupa’nın Güneybatı bölgesinde kalan ve denize büyük kıyısı olan gelişmiş bir Avrupa ülkesidir. Ülke kurulduktan bu yana gerek komşu ülkelerle gerekse Dünyadaki birçok devletle uzlaşma politikasına gitmiştir. Bu düşünce yapısını günümüzde de değiştirmeye Portekiz, ikili ilişkilerde oldukça olumlu sonuçlar çıkarmaktadır. Bu sonuçlar birçok sektörün kapısını araladığı gibi bölgede ev taşıma sektörünü de canlı tutmaktadır. Portekiz ev taşıma son yıllarda sektörün bölge konusunda önde önde gelen yerleşim noktasısıdır. Firmamız da Portekiz ev taşıma işlemlerinde her daim müşterilerine hizmet sunmaktadır. Profesyonel ve kaliteli hizmetin yanı sıra müşteri odaklı çalışma çizelgemiz sayesinde işlerimize devam etmekteyiz.

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak kurulduğumuz günden itibaren özellikle Avrupa ve Amerika’nın birçok farklı noktasına eş zamanlı hizmet sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bölgelerin başında gelen Portekiz’e de müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Uzman kadromuz ve ileriye dönük akıllı yatırımlarımız neticesinde bu günlere gelmekteyiz. Aynı zamanda Türkiye merkezli Dünya’nın birçok farklı noktasına eş zamanlı hizmet veren sayılı Türk Lojistik firması arasında yer almaktayız. Herkes kendi alanında iyi olduğu gibi evden eve taşıma ve ev taşıma işlemlerinde de biz iyiyiz. İşlerimizin sonuna kadar arkasındayız. Ne yaptığımızı bilmekteyiz ve müşterilerimize hizmet sunarken de bunun bilincinde hareket etmekteyiz.

Portekiz Ev Taşıma İşlemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz üstün hizmet kalitemiz neticesinde hızlı bir ilerleme kat etmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda profesyonel hizmetimizin temel kaynağı da sunduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitesinden geçmektedir.

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak kurulduktan bu yana müşteri memnuniyetini çalışmalarımızın merkezi haline getirdik. Müşterilerimizin istek ve talepleri katımızda büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda ev taşıma işlemi öncesi ve sonrası müşterimizin geri dönüş ve isteklerine olabildiğince erken şekilde yürürlüğe koyabilmekteyiz.

-Geniş ve doğru kadro yapımızın yanı sıra yanımızda çalışan tüm personeller deneyimli ve tecrübelidir. Çalışan sayımız günden güne artış göstermektedir. Dünya’nın birçok farklı ülkesine müşteri istekleri doğrultusunda taşıma işlemi gerçekleştirecek alt yapıya ulaştık. Aynı zamanda ulaştığımız alt yapıyı sürekli olarak canlı tutmakta ve geliştirmekteyiz. 

-Firmamız uzun yıllardır Uluslararası taşıma işlemlerini sürekli aktif tutmakta ve hizmet sunmaktadır. Bu anlamda firmamız sektörün temel yapı taşlarında bulunan sayılı lojistik firması arasında yer almaktadır. Aynı zamanda uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe doğrultusunda her tür müşteri portresine hazır vaziyetteyiz. Her tür müşterinin bizden istediği ihtiyaçlara karşı deneyimli olmamız işimizin hız kazanmasına vesile olmaktadır. 

-Temizlik ve hijyen konusunda oldukça titiz davranmaktayız. Bunun yanı sıra Covid-19 Pandemisinin insan hayatına girdiğinden bu yana hijyen önlemlerimiz iyice artmıştır. Aynı zamanda ofislerimiz içerisinde kolonya, dezenfektan ve maskeler bulunmaktadır. Bu sayede ofislerimizde tüm hijyen kurallarından tam puanla geçmekteyiz. Temizlik konusunda titiz davranan müşterilerimiz bu özelliğimizi oldukça beğenmekte ve kendilerini ofisimizde rahat hissetmektedir. Bu anlamda bizim en büyük amacımız ofislerimiz ve taşıma işlemlerimizde müşterimizi rahat etirebilmek olmuştur.

Portekiz Ev Taşıma
Portekiz Ev Taşıma

Portekiz Ev Taşıma İşlemi Öncesi Yapılanlar

Gümrük Belge ve İzinler; Uluslararası sahada sunulan hizmetlerde en önemli kriter gümrük izinleri olmaktadır. Gümrük izinlerinin eksiksiz yerine getirmekteyiz. Bu sayede taşıma işlemi sırasında oluşabilecek problemlerin bir nebze de olsun önüne geçmekteyiz. 

Eşyaların Paketlenmesi ve Tırlara Kargolanması; Taşıma işlemi gerçekleştirecek tüm eşyalara sorunsuz şekilde paketlemekteyiz. Geniş çaplı paketleme işlemlerimiz sayeside eşyalarınızı güven içerisinde adrese teslim etmekteyiz. Güvenlikli paketleme işlemlerimizin ardından kargolama gelmektedir. Gümrük belgeleri, eşya paketleme ve kargolama işlemleri hallolduktan sonra geriye sadece araç bakımları kalmaktadır.

Araç Bakımları; Taşıma işlemine çıkacak tüm tırlarımızı hizmet öncesi geniş bakımlara tabi tutmaktayız. Araç içi bakımlarımız sayesinde yolculuk esnasında oluşabilecek problemlemlerinin önüne bir nebze olsun geçmekteyiz. Eşyalarınızı en kısa sürede en güvenilir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bundan şüpheniz olmasın isteriz. Taşıma öncesi tüm işlerimizi hallettikten sonra aracımız yola koyulmaktadır.

Portekiz Ev Taşıma Fiyatları

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak avantajlı ve uygun fiyat seçeneklerimizle hizmet sunmaktayız. Bunun yanı sıra 3 aya kadar ücretsiz depolama hizmetimizde mevcuttur. 

Türkiye’den Portekiz’e Evden Eve Taşıma Fiyatları :

2021 – 2022 Portekiz ev taşıma Fiyatları  Portekiz ev taşıma Fiyat Aralığı

5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 

15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€

25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €

3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

Türkiye Portekiz Arası Ortalama Kaç Kilometredir?

Türkiye’den Portekiz’e gidilecek yol güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama uzunlukta gidilen bir güzergah 4700 kilometre ve üstüdür.

Türkiye’den Portekiz’e Evden Eve Nakliyat İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?

Türkiye’den Portekiz’e nakliyat işlemi ortalama olarak 15 gün sürmektedir. Bu zaman dilimi yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmadığında değişkenlik göstermektedir. Fakat Atlas Movers olarak kısa sürede atik hareketlerle işlemlerimizi bitirmekteyiz. Zaman konusunu dert etmenize gerek yoktur. Bize güvenebilir ve Uluslararası taşıma işlemlerinizde bizden yararlanabilirsiniz. 

Türkiye’den Portekiz’e Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Gümrükleme Kimin Sorumluluğundadır?

Gümrükleme işlemlerinde sorumluluk Firmamıza aittir. Fakat ürünlerin ticari bir amaca hizmet edilmediğini müşterimiz belgelerle onaylanmalıdır. Gümrükleme işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Aksi halde oluşabilecek problemler maddi kayıp anlamına gelmektedir. 

Türkiye’den Portekiz’e Evden Eve Taşımacılık İşlemlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Türkiye’den Portekiz’e tüm evden eve taşıma işlemlerinden firmamız aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Firmamız ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm hizmetlerinizde yanınızdadır.

Portekiz İlleri;

  • Lizbon
  • Coimbra
  • Braga
  • deniz feneri
  • Funchal
  • Evora
  • Liman
16.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?