trende

Macaristan Eşya Taşıma Fiyatları

Macaristan Eşya Taşıma Fiyatları

Macaristan Eşya Taşıma Fiyatları

Avrupa’nın ortasında yer alan Macaristan lojistik konumu sayesinde taşımacılık ve nakliyat işlemlerinde Avrupa’nın bir diğer merkezidir. Ülkenin lojistik konumu sadece nakliyat değil birçok farklı sektörün gelişmesine yardımcı olmaktadır. Firmamız da Avrupa nakliyat işlemlerinde Macaristan’a da seferlerini devam ettirmektedir. Macaristan eşya taşıma işlemlerimiz süresi boyunca her daim bizimle iletişime geçebilirsiniz. Macaristan eşya taşıma fiyatları konusunda sağladığımız avantajlı fiyatlardan ve kampanyalar mevcuttur. Bu kampanya ve fiyatlar müşterilerimiz parasal anlamda sıkıntı çekmemelerine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda ödeme işlemlerinde firmamız müşterilerimize kolaylık sağlamaktadı

Macaristan Eşya Taşıma Fiyatları Değiştiren Unsurlar

-Müşterimizin firmamızın hangi hizmet kollarından ne şekilde ve ne türde yararlanmak istediği fiyat politikamızı değiştirmektedir. 

-Müşterimizin Türkiye-Macaristan ya da Macaristan-Türkiye arası taşımacılık işlemlerinde ne tür ürünleri bulunduğu fiyatları değiştirmektedir. Taşıyacağımız ürünlerin hacim ve boyutları ve cinsi fiyat seçeneklerimizi belirleyen en temel unsurlar arasındadır.

-Müşterimizin özel istek ve talepleri de fiyat seçeneklerimizi değiştiren unsurlar arasındadır.

-Fiyat tekliflerimiz içerisinde 3 aya kadar depolama imkanı firmamız tarafında müşterimize hediye olarak sunulmaktadır.

destek

Macaristan Eşya Taşıma Fiyatları Konusunda Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız müşterileri ön plana çıkaracak işlerle imza atmaktadır. Bu anlamda müşteri memnuniyeti bizim için en önde gelen kritedir. Müşterimizi memnun edemedikten sonra kazandığımız paranın hiçbir anlamı yoktur. Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak aldığımız paranın hakkını sonuna kadar vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizde de müşterilerimize bunu hissettirmekteyiz.

-Firmamız Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz doğrultusunda her daim bizi tercih edebilirsiniz. Üstün hizmet kalitemiz, sektörde her geçen gün büyümemize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda müşterilerimiz üstün hizmet standartlarımızın tadına bir kez vardığında yeniden bizi tercih etmektedir. Firmamızın da müşteri tarafında en çok tutulan özelliğidir. 

-Firmamız Covid-19 pandemisinin başladığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Bu anlamda sık kullandığımız birçok alanı belirli aralıklarla dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda ofislerimiz içerisinde dezenfeksiyon, kolonya ve maskeler mevcuttur. Bu sayede hijyen konusunda titiz müşterilerimizin de ofislerimize uğramasının yolunu bulmaktayız. Firmamız her türden müşterinin isteklerine uygun olarak iş çıkarmaktadır. Bu yüzden müşteri sayımız ve firma kalitemiz günden güne artış göstermektedir. 

-Firmamızın altında çalışan tüm personel kadromuz işinin en iyisini yapmak için özel olarak çalışmaktadır. İşinde son derece deneyimli, müşteri diyaloğu sağlam, kaliteli ve doğru iş çıkartabilecek personel kadromuza sahibiz. Personel kadromuzu bu denli sıkı ve sağlam tutmamız beraberinde işlerimizi de olumlu etkilemektedir. Aynı zamanda firmamız bünyesinde bulunan tüm araçlar devamlı olarak çalışmaktadır. Durmadan çalışıp sürkilasyonu sağlamak oldukça önemlidir. Fakat her araç yoğun olarak çalıştığından ötürü bakımlarıda bununla paralel olarak sürekli taze tutulmaktadır. Bakımlarını sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmiş olduğumuz araç seçeneklerimiz sayesinde taşımacılık işlemlerimiz sorunsuz devam etmektedir.

minivan

Macaristan Eşya Taşıma Fiyatlarında Kampanyalarımız

Altas Movers Lojistik A.Ş olarak sunduğumuz tüm fiyat seçeneklerinde müşterilerimizin ceplerine uygun hareket etmekteyiz. Bu anlamda avantajlı fiyatlarımız sayesinde müşterimizi maddi anlamda problemle karşılaşmalarının önüne geçmekteyiz. Müşterimiz avantajlı fiyatlarımız ve kaliteli hizmet kalitemiz sayesinde ilerleyen dönemde de bizimel çalışmaktadır. Bu sayede firmamız günden güne siz değerli müşterilerimizin destekleri sayesinde büyüyüp gelişmektedir.

2021 – 2022  Macaristan Eşya Taşıma Fiyatları Macaristan Eşya Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 €
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

Macaristan’ın Lojistik Konumunun Eşya Taşımaya Etkisi

Macaristan’ın Avrupa’daki konumu birçok karayolu bağlantılarının üzerinden geçmesine yardımcı olmaktadır. Bu yüzden ülke özellikle kara yolu ticaretinde ve karayolu taşımacılığı işlemlerinde büyük oranda gelişim göstermektedir. Türkiye-Macaristan arası git gellerin oldukça çok yaşandığı günümüzde elbette ki taşımacılık işlemleri de hız kazanmıştır. Firmamız da hız kazanan bu bölgede kaliteli alt yapısıyla yatırımlarını geliştirmektedir. Macaristan’ın birçok farklı noktasına eş zamanlı olarak hizmetlerimiz devam etmektedir. Uluslararası sunduğumuz tüm ülkelerde olduğu gibi fiyatlandırmalarımız ve hizmetlerimiz değişmeden devam etmektedir. Avrupa’nın birçok farklı ülkesine ve bölgesine yayılan Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak marka değerimiz günden güne artmaktadır.

Firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm soruların cevapları aynı zamanda fiyat teklifi alabilmek için her daim bize ulaşabilirsiniz. Keyifli ve Sağlıklı Günler Dileriz. 

02.04.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?