trende

İsviçre Ev Taşıma Fiyatları

İsviçre Ev Taşıma Fiyatları

İsviçre Ev Taşıma Fiyatları

Son dönemde etkinliği artan eşya taşıma sektöründe İsviçre büyük atılımlar göstermektedir. Ülkenin lojistik konumunun yanı sıra birçok farklı noktada proje ortaklarının bulunması ve ülkeye giren yatırımlarla ev taşıma sektöründe büyük gelişmeler göstermektedir. Türkiye-İsviçre arası ilişkilerinin her geçen gün daha sıkılaşması beraberinde vatandaşların da Türkiye’ye veya İsviçre’ye taşınmalarına yardımcı olmaktadır. Bu anlamda firmamız İsviçre ev ev taşıma konusunda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. İsviçre ev taşıma fiyatları konusunda sağladığımız avantajlar ve kampanyalar sayesinde müşterilerimiz hizmetimize oldukça sıcak yaklaşmaktadır.

İsviçre Ev Taşıma Sektöründe Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Sektöre yeni atılım yapan ve bu konuda pek deneyimli olmayan firmalara emanet ettiğiniz ürünlerin kırılması muhtemel bir gerçektir. Adrese teslim edilinceye kadar süre içerisinde eşyalar uzun bir yolculuktan geçmektedir. Bu yolculuktan hasar çıkmadan ayrılmak için de profesyonel bir paketleme oldukça önemlidir. Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak yarım arası yakındır Dünyanın dört bir farklı coğrafyasına ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Bu sayede uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe yadsınamayacak kadar fazladır. Bu sayede ürünlerin teslim aldığımızdan adrese ulaşılacağına kadar geçen sürede geniş paketleme işlemlerimiz sayesinde eşyalarınızın hasar almasının önüne geçmekteyiz.

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz doğrultusunda marka değerimiz günden güne artmaktadır. Üstün hizmet kalitemizi ve profesyonel çalışma kadromuz sayesinde müşterilerimizin tarafından olumlu geri dönüşler almaktayız.

-Firmamız altında çalışan tüm personeller uzun yıllardır sektörün bir parçası konumundadır. Birçok projemizde bizimle beraber görev alan personellerimiz sayesinde günümüzde Türkiye merkezli en geniş ağ bağlantısına sahip sayılı firmalar arasındayız. Personellerimiz işinin en iyisi yapmak için çalışmakta ve müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bizim için para ve bu gibi öğeler ikinci planda gelmektedir. Bizim için önemli olan nokta verdiğimiz hizmetten müşterimizin ne derecede memnun olduğudur. Müşterimizden aldığımız paranın hakkını sonuna kadar vermek için çalışmaktayız.

destek

İsviçre Ev Taşıma İşlemlerinde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlemler

Firmamız Covid-19 Pandemisinin tüm Dünyada yayılmaya başladığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış durumdadır. Bu anlamda devamlı olarak kullandığımız bölgeleri dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda ofislerimiz içerisinde kolonya, dezenfektan ve maskeler bulunmaktadır. Hijyen ve temizlik konusunda titiz olan müşterilerimiz bu sayede ofislerimize güven içerisinde uğramaktadır. Aynı zamanda İsviçre Ev Taşıma Fiyatları konusunda sağladığımız avantajlar sayesinde müşterilerimizi çekmekteyiz. İsviçre ev taşıma fiyatları konusunda her daim bize güvenebilirsiniz.

İsviçre Ev Taşıma işlemlerinde devletimizin bizden gerekli görmüş olduğu tüm belge ve izinleri eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Belge esaslı çalışmalarımız doğrultusunda müşterimizin de firmamıza güvenebileceği bir ortam hazırlayabilmekteyiz.

minivan

İsviçre Ev Taşıma Fiyatlarında Avantaj ve Kampanyalarımız

Avrupa merkezli işler çıkartan Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde müşterimizi düşünmekteyiz. Müşterimizin işimizden memnun olmasının yanı sıra verdiğimiz tekliflerle müşterimizin maddi anlamda sıkıntıya düşmesinin önüne geçmekteyiz. Bizim için maddi menfaat her daim ikinci plandadır. Elbette ki sunduğumuz hizmetin belirli bir karşılığı olacaktır. Fakat bu karşılığı müşterimizden kat ve kat fazlasını almak için çaba göstermiyoruz. Gerektiği durumlarda kendimizden de fedakarlıklarda bulunarak çıktığımız bu serüvende müşterimize elimizden gelenin en iyi tekliflerini sunmaktayız. Avantajlı fiyatlarımız ve fiyat-performans açısından birçok firmanın önüne yer almamız en büyük motivasyonumuzdur. Kampanyalı ve avantajlı fiyat tekliflerin yanı sıra fiyat politikamızı oluşturan unsurlara da kısaca değinmekte fayda var. 

-Müşterimizin hangi tür hizmetlerden beraberinde yararlanmak istediği oldukça önemlidir. Eşya taşıma ve nakliyat sektöründe hizmetlerde oldukça fazladırı.

-Müşterimizin taşımak istedikleri ürünlerin cinsi ve ağırlığı fiyat politikamızın taban fiyat aralığını belirlemektedir.

-Müşterimizin özel istek ve taleplerinin bazılarını da fiyat politikamıza katmak mecburiyetindeyiz.

-Müşterimize sunmuş olduğumuz tüm Uluslararası ev taşıma hizmetlerinde 3 aya kadar ücretsiz depolama imkanı tanımaktayız. 3 aya kadar ücretsiz depolama imkanlarımız sayesinde müşterimizin de içini ferahlatmaktayız.

2021 – 2022 İsviçre Eşya Taşıma Fiyatları İsviçre Eşya Taşıma Fiyat Aralığı

5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 €
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

Firmamız ile alakalı ayrıntılı bilgi edinmek için tek yapmanız gereken telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçmek olacaktır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalara başlatacaktır. Uzun soluklu işlerde görüşmek dileğiyle iyi günler dileriz.

02.04.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?