İngiltere Uluslararası Nakliyat

İngiltere Uluslararası Nakliyat

İngiltere Uluslararası Nakliyat

Avrupa’nın ticari, ekonomik ve diplomatik anlamda en güçlü ülkelerin başında gelen İngiltere, Dünya çapında nakliyat sektöründe sürekli olarak gelişim göstermektedir. Bu anlamda firmamız ds Avrupa hizmetlerinde İngiltere’ye yönünü çevirmiş durumdadır. Bu sayede firmamız özellikle son dönemde İngiltere Uluslararası nakliyat işlemlerinde sürekli gelişmeler göstermektedir. Bu anlamda proje sayımızı arttırmak ve bölgede lojistik konusunda yeni işler çıkarmak için çalışmaktayız. Bu sayede profesyonel ve kaliteli bir şekilde sunmuş olduğumuz hizmetler, sektörde hızlı adımlar atmamıza yardımcı olmaktadır. Devamlı olarak iş ortaklarımızı ve müşteri sayımızı arttırmaktayız.

İngiltere’ye son dönemde bu denli çok sayıda işlemlerde buluşmamızda temel faktör elbette ki bölgenin konumu ve müşteri istekleridir. Firmamız müşterinin belirlemiş olduğu bölgeler esas alarak hizmet sunmaktadır. Bu yüzden bir nevi çalıştığımız ve gelişeceğimiz bölgeleri biz değil müşterilerimiz belirlemektedir. Bu anlamda tüm işlerimizde ve projelerimizde müşteri temel alarak hareket etmekteyiz.

destek

İngiltere Uluslararası Nakliyat İşlemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kollarını tek bir çatı altında toplamayı başarmıştır. Kurumsal bir firma olmamız tüm lojistik hizmetlerini tek bir çatı altında birleştirmemize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda tüm iş kollarını tek bir çatı altında tek kalemde toplamak işlerimizi de oldukça rahatlamaktadır. Bu sayede profesyonel ve kaliteli bir işlem sunabilmekteyiz.

-Firmamız devletimizin bizden gerekli görmüş olduğu tüm belge ve izinleri eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde çıkarmaktadır. Belge esaslı çalışmalarımız sayesinde gerek ofis içerisinde gerekse taşımacılık işlemlerinde olası problemlerin önüne geçmekteyiz.

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak Dünya’nın birçok farklı noktasında hizmet sunmuştur. Anadolu’dan Avrupa’ya ve Amerika kıtasına kadar geniş çapta projelerimiz mevcuttur. Bu denli fazla sayıda ülkede iş kolumuzun olması işlerimizin kalitesini bir nebze olsun göstermektedir. Aynı zamanda uzun yıllar boyunca aktif olarak hizmet sunmamız hatırı sayılır deneyim ve tecrübe kazanmamıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede hizmetlerimizde deneyimizi konuşturabilmekteyiz.

-Firmamızın Uluslararası nakliyat işlemlerinde vermiş olduğu fiyat teklifleri oldukça avantajlı ve uygundur. Bu denli profesyonel ve kaliteli hizmeti uygun ve avantajlı fiyatlar eşliğinde sunmamız müşterimizin de oldukça hoşuna gitmektedir. Bununla da kalmayarak hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimize 3 aya kadar ücretsiz depolama imkanı sağlamaktayız. Bu sayede müşterimizin oluşabilecek aksaklıklara karşı eşyalarınızı saklayacağı bir bölgesi bulunmaktadır. Firmamız bu gibi avantajları da fiyatlandırma içerisinde ücretsiz olarak değerlendirilmektedir. 

-Firmamız bünyesi altında çalışan tüm personel ekibi deneyimli ve tecrübelidir. Aynı zamanda deneyim ve tecrübemizi hizmetlerimizde konuşturmak en önemli özelliklerimiz arasındadır.

-Firmamız Covid-19 Pandemisinin ülkemizde görülmeye başladığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Bu anlamda devamlı olarak kullandığımız ve işlerimizin genel merkezi ofislerimizi devamlı olarak dezenfekte etmekteyiz. Aynı zamanda gerek ofislerimiz içerisinde gerekse çalışma alanlarımızda kolonya, dezenfektan ve kullanılmamış maskeler mevcuttur. Bu sayede özellikle temizlik ve hijyen konusunda titiz olan müşterilerimizin de ofislerimize uğramaları için avantajlar üretmekteyiz.

minivan

İngiltere Uluslararası Nakliyat İşlemlerinde Kurumsal Firmanın Önemi

Tüm sektörlerde olduğu gibi uluslararası nakliyat işlemlerinde de firma seçimi oldukça önemlidir. İşinizi ve eşyalarınızı teslim edeceğiniz firmaların Kurumsal olarak hizmet sunması, daha profesyonel olmaktadır. Profesyonel hizmeti bu tür gelişmiş Kurumsal firmalardan almak daha sağlıklı olacaktır. Kurumsal firmaların size sunacağı olanaklar oldukça boldur. Elbetteki Uluslararası nakliyat işlemlerinde sizin de işinin ehli kurumsal firmalarla çalışma ve ihtiyaçlarınızın karşıladığından emin olma taleplerindesinizdir.

İngiltere Uluslararası Nakliyat Hizmeti Öncesi Yapılanlar

Gümrük için Belge ve İzinlerin Çıkarımı ve Onay Alınması: Gümrükleme için gerekli sayılacak tüm belge ve izinlerin sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde çıkması, taşıma işleminin temelini oluşturmaktadır. Bu yüzden gümrükleme izini tam olmayan hiçbir eşyayı firmamız taşımamaktadır. Aynı zamanda gümrük için gerekli sayılacak tüm belgeler de firmamız tarafından karşılanmaktadır. Burada müşterimizden istediğimiz tek husus eşyaların herhangi bir ticari amaca sahip olmamasıdır. Ticari amaç için kullanılan eşyaların gümrük belgelerinin alımını oldukça zordur ve detayları çoktur.

Paketleme ve Kargolama İşlemleri; Taşınacak tüm eşyaların paketlemesi ve kargolaması firmamız sorumluluğu altındadır. Fakat müşterimiz özel olarak eşyalarını kendisi paketlemek isterse biz karışmamaktayız. Fakat deneyimli ve tecrübeli kadromuzla sunduğumuz nakliyat hizmeti kadar paketlemek hizmetinden de deneyimliyiz. Bu anlamda Atlas Movers Lojistik A.Ş tüm iş kollarınızda yanınızdadır. 

İngiltere Ev Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1500 £ 2500 £
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2500 £ 3000 £
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 3000 £ 3.500 £
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

31.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?