İngiltere Uluslararası Evden Eve Taşıma

İngiltere Uluslararası Evden Eve Taşıma

İngiltere Uluslararası Evden Eve Taşıma

Avrupa’nın en gelişmiş ülkeleri statüsünde olan İngiltere, hayat şartlarını en iyi şekikde organize edebilmektedir. Bu yüzden ülkede birçok sektör özellikle son yıllarda gerek maddi gerekse manevi anlamda büyük artışlar yaşamıştır. Bu artışların başında gelen uluslararası evden eve taşıma sektörü de canlılığını sürekli olarak arttırmaktadır. Bu yüzden firmamızda İngiltere Uluslararası evden eve taşıma hizmetlerinde almış olduğu yenilikçi politikaları sayesinde her daim en iyiler arasındadır. Firmamız profesyonel ve kaliteli bir şekilde sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde müşterilerin de isteklerine de sorunsuz cevap sunmaktadır.

İngiltere Uluslararası Evden Eve Taşıma İşlemini Firma Yardımı Almadan Yapılabilir mi?

Bu soru özellikle ucuz fiyatlarla belirli eşyalarını veya evini İngiltere ya da Türkiye’ye taşıyacak olanlar tarafından sorulmaktadır. Fakat Uluslararası çapta yapılan evden eve taşıma hizmetinde onlarca farklı detay bulunmaktadır. Aynı zamanda bu detaylar uzman birisinin halletmesi gereken bir işlemdir. Bu anlamda sadece eşyaları paketleyip tırlar yardımıyla istenilen adrese götürmeyle işlem bitmemektedir. Özellikle sınır geçişlerinde istenilen belgelerin eksiksiz yerine getirilmesi hizmetin devam etmesini sağlamaktadır. Eğer gerekli görülen tüm belgeler eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilmediği taktirde taşıma işlemi yarıda kalmaktadır. Bu yüzden kesinlikle ve kesinlikle uluslararası anlamda evden eve taşıma hizmeti sunan firmaların kafalarını sadece taşıma ve kargolamaya yorduğunu düşünmemek gerekir. Lojistik firmaları aynı anda birden çok ihtimali aynı anda düşünmekte ve karar almaktadır. Bu gibi özellikleri bünyesinde barındırması sayesinde Lojistik ünvanı alabilmektedir firmalar. Atlas Movers Lojistik

destek

İngiltere Uluslararası Evden Eve Taşıma Hizmetlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firma kalitemiz; Firmamız kurulduktan bu yana müşterilerine Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz üstün hizmet kalitesi müşterilerimiz tarafından da tercih edilmektedir. Gerek taşıma işleminde gerekse de ileride yapacağımız tüm projelerde her daim müşteri dağarcığımızı geniş tutmaktayız. Bu anlamda Atlas Movers Lojistik kalitesini hisseden müşterimiz ilerleyen dönemde tekrardan bizi tercih etmektedir.

Müşteri Memnuniyet Oranlarımız; Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı bir işlem sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti esaslı işlemlerimiz sayesinde müşteri sayımız günden güne artmaktadır. Tüm uluslararası evden eve taşıma işlemlerinde işimizi müşterimiz tarafından dizayn etmek, bizim de oldukça hoşumuza gitmektedir. Aynı zamanda taşıma işlemi öncesi, taşıma sırasında ya da taşıma sonrasında müşterinin hoşuna gitmediği noktaları tekrardan gözden geçirmekteyiz.

Bizim için müşteri memnuniyeti en çok önem verdiğimiz husustur. Proje alanlarımızın bu denli hızlı gelişiminde de elbette müşteri memnuniyetini sağlamamızdandır. Firmamız müşteri değil dostluk kazanmaktadır. Aynı zamanda para değil saygı ve sevgi kazanmayı en büyük amaç haline getirmektedir. Bu yüzden müşterimize sunduğumuz tüm hizmetlerde de bunu belli etmekteyiz.

Deneyim ve Tecrübemiz; Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak gerek İngiltere’de gerekse Dünya’nın birçok farklı noktasında aktif olarak taşıma hizmeti sunmaktadır. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe elbetteki firmamızın gelişimine katkıda bulunmaktadır. Kalitemizin bu denli fazla olması da deneyim ve tecrübemizin birçok firmadan daha üst düzeyde olmasıdır.

Kadromuz ve Personel Kalitemiz; Firmamız bünyesinde çalışan tüm personel arkadaşlar uzun yıllardır firmamız altında çalışmaktadır. Uzun yıllardır aynı personellerle işlemlerimize devam etmemiz aile olmamızı sağlamaktadır. Geniş personel kadromuz sayesinde işlemlerimize olabildiğince hızlı ve doğru bir şekilde tamamlayabilmekteyiz. Kadromuzun ve çalışanlarımızın arkasındayız. Tüm işlemlerimizi kadromuz ve çalışma ekibimizle tamamladık ve tamamlayamaya da devam etmekteyiz. Yanımızda çalışan tüm personel arkadaşlar güler yüzlü ve işini ehli olduğunu tekrarda belirtmek isteriz. Hizmetimizin bu denli kaliteli olmasında bir diğer faktör ise elbetteki personellerimizi doğru seçmemizdir.

minivan

İngiltere Uluslararası Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Firma Seçimi

İngiltere uluslararası evden eve taşıma işlemlerinde doğru firma seçimi oldukça önemlidir. Tüm eşyalarınızı emanet etmiş olduğunuz firmaların, doğru hizmet sunması ve eşyalarınıza zarar vermeden adrese teslim etmesi oldukça önemlidir. Lojistik firmaları arasından iş potansiyeli yüksek firmalardan hizmet almanız daha sağlıklı olacaktır. Aynı zamanda sektöre hakim kişilerden de tavsiyeler almak da sağlıklı olacaktır. Bunun yanı sıra Google gibi internet arama mecralarından da bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda eşyalarınızı teslim edeceğiniz firmanın da Google gibi sosyal medya ağlarında ne gibi yorumlar geldiğini kıyaslayabilirsiniz. 

İngiltere Ev Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1500 £ 2500 £
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2500 £ 3000 £
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 3000 £ 3.500 £
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

31.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?